Přejít na obsah

CA Modul CONAX CAS7


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kodl
Kodl: DVB-C2, streamy z netu? :lol::lol: Tak jo a teď zase zpátky na zem - bavíme se o horizontu dvou, maximálne tří let.

Samozřejmě, s tím, že by za dva roky mohla UPC začít přecházet na standard DVB-C2 jsem záměrně šel do extrému, abych zdůraznil, že pronájem STB může mít pro klienta i své výhody, ale ty se asi taky nebudeš chtít zbavovat svého DVR STB, který sis koupil za více než 10 tisíc Kč, už za tři roky, že?

Jinak, zavedení standardu DVB-C2 v následujících jednotkách roků vidím docela reálně, protože to bude v zájmu UPC.

http://www.parabola.cz/zpravicky/7264/standard-dvb-c2-potvrzen/

http://www.dvb.org/technology/dvbc2/index.xml

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim ze na zavedeni DVB-C 2 je casu jeste dost, urcite ne za 2 roky, spis tak za 10 let.

Nakup technilogie neco stoji a pokud nebude opravdu padny duvod k upgradu tak neni duvod prechazet na vyzsi standart.

 

Ono v pasmu UHF po postupnem ruseni analogu bude mista jeste vic nez dost. :wink:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Kodl

Jestlipak UPC nabídne ty slíbené CA moduly (CONAX CAS7), které nám slibuje už více než půl roku? Asi jediná šance, jak se vyhnout Handanům a koupit si nějaký rozumný kvalitní funkční STB. Chtěl bych si konečně pořídit nějaký HD STB s HDD. Proč mi to UPC znemožňuje, když sama nedokáže nabídnout kvalitní moderní přijímač?

Navíc, ty krátkodobé výpadky signálu! U DVB-T jsem se s takovými výpadky nesetkával.

Dávám bolševikovi ... už jen pár týdnů.

U nás v baráku (Brno-Žabovřesky - ulice Mozolky) teď začal budovat přípojky i NETBOX. Domníval jsem se, že pro NETBOX nebudeme zajímaví, protože už máme přípojku od UPC a ono ejhle :o, konkurence je tu! Myslím, že Netboxáci vědí co dělají. Určitě mají šanci zákazníky od UPC přetáhnout. Rozčarovaných klientů, jako jsem já, asi najdou hodně a ti určitě rádi ke konkurenci přejdou, pokud nabídne srovnatelné služby za srovnatelné ceny a, narozdíl od UPC, nebude zákazníky považovat za ovce. :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big.rob
Kodl: Je třeba si uvědomit, že koupený STB můžu prodat, kdežto pronajatý asi těžko. :wink:

 

Je fakt že kupovat si vlastni DVRko nemá žádný smysl , si vyděl 10000 : 150kč , se ti to vrátí až za skoro 6 let a do te doby se na 110% ukážou jiné lepší modely , nehledě na to že si myslím že Handan ani tech 6 let nevydrží , takže pronájem od UPC je ta nejlepší volba.

Upraveno uživatelem Big.rob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

taky mi pronajem vyhovuje, pred cca 3 tydny DVRko odeslo na vecnost, a do dvou dnu jsem mel nove a ani jsem nikam nemusel chodit, uz vidim jak reklamuju DVRko ktery je moje

 

EDIT: jedine o cem uvazuji, je na miru postavene HTPC, ale to uz jsme zas nekde jinde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kodl: Je třeba si uvědomit, že koupený STB můžu prodat, kdežto pronajatý asi těžko. :wink:

 

Je fakt že kupovat si vlastni DVRko nemá žádný smysl , si vyděl 10000 : 150kč , se ti to vrátí až za skoro 10 let a do te doby se na 110% ukážou jiné lepší modely , nehledě na to že si myslím že Handan ani tech 6 let nevydrží , takže pronájem od UPC je ta nejlepší volba.

 

Jakych 10 let? Podle mych propoctu zhruba za 5 let.

 

10000/150 = 66 mesicu

66,67/12 = 5,5 roku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Je fakt že kupovat si vlastni DVRko nemá žádný smysl , si vyděl 10000 : 150kč , se ti to vrátí až za skoro 10 let a do te doby se na 110% ukážou jiné lepší modely , nehledě na to že si myslím že Handan ani tech 6 let nevydrží , takže pronájem od UPC je ta nejlepší volba.

 

:arrow: Tak jednak, jak už napsal anonym, vychází to na pět a půl roku. Je třeba správně dělit. :wink:

 

:arrow: Ovšem to nepočítáš s tím, že vlastní STB můžeš prodat. Takže přístroj za 10 000 Kč prodáš dejme tomu za 3 000 Kč. 7000 / 150 = necelé 4 roky. I to není málo, ale rozhodně je to méně než nějakých 10 let.

 

:arrow: Nový STB nemusí stát 10 tisíc, třeba namátkou tady mají přístroj za nějakých cca 7300 Kč a to je Humax, což je docela prověřená značka.

 

:arrow: Hlavně je tu možnost volby. Můžu si třeba objednat ten Humax a když mi nebude vyhovovat, tak ho vrátím a pořídím si třeba Motorolu. U Handanu si můžu leda tak stěžovat tady na fóru. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně bych chtěl DVB-C tuner přímo v televizi, plánuji Bravii, ale čekám na UPC jak se s těmi kartami rozhope. Zkušenost s externím tunerem už mám a děkuju, nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...