Přejít na obsah

Nový SW 1.09 pro Handan CV-7000HD


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Urcite mas pravdu, ze bych takovy vyrobek reklamoval.

 

Ale jinak Karneval by urcite nabizel stejne STB jako nyni UPC. Preci jenom, kdo zacal jako prvni nabizet DVB-C a jaky STB k tomu zacal dodavat? Nebyly to nahodou Handani CV-5000? Tim nechci ani jedoho z operatoru ani Handan urazet. Handani nejsou zas tak spatni. Ja jsem s nima docela spokojenej. A urcite neverim tomu, ze u jinych operatoru nemaji se svymi sluzbami problemy.

 

Jinak kazdopadne me taky vadi to s tim EPG, jak posledni dobou vypadava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jeden z hlavních problémů je to, že UPC všude cpe CV-5000 - to je podle mě základní STB pro nějakou elementární nabídku a ne pro např. Standard, protože on to prostě nevydrží. Jenže on byl tak levnej... a když se ho vzalo pár kamionů, byl ještě levnější a byl přece ve stejných krabicích jako ty dražší, takže určitě budou umět stejně - tohle je přesně myšlení obchodníků (takových těch echt českých hlupáků, co si namlouvají, že jsou geniální obchodníci).

 

Handan je možná skvělá firma, ale mám doma tři jejich výrobky a je to katastrofa. V porovnání tím mohu třeba vzít dva DVD HDD rekordéry Panasonic, celková doba provozu 5 let, dvě zaseknutí.

 

Za jak dlouho se dvakrát zasekne nějaký STB od Handanu?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pres vsechny problemy s kvalitou vysilani, EPG ci settopboxu porad prevysuje pozitivni dojem z toho ze aspon nejake HD programy se vysilaji.

Jedine co mne stve je pristup UPC. Kdyby trochu lepe komunikovali, staveli se k problemum objektivne tak s tim nemam problem.

Je jasne ze nemaji nic vychytane, my jim to radi otestujem , ale mozna za nizsi cenu a za lepsi komunikaci a napravu problemu.

 

Aspon ja to tak vidim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Testuje UPC vůbec někdo nový FW? Vypadá to, že to jen na chvíli pustili a když vše chvíli fungovalo, pustili to do oběhu. Určitě by se mezi uživateli fóra našlo dost lidí, kteří by byli ochotni (i zadarmo) otestovat nový FW - já jsem jeden z nich. Ne všichni využívají všechny funkce, tak bychom určitě společně dali dohromady všechny závady. A moc nevěřím, že byly testovány všechny funkce STB - alespoň fw 1.09 tomu neodpovídá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po instalaco nového softu jsem u mě pozoroval změnu v tom, že mi přestala někdy problikávat obrazovka do černa. Při starem softu pomohlo zapnutí a vypnutí STB. Nyní se ale stává to, že u programů jako Spectrum, viasat history a explorer, NG hodně, ale opravdu často se seká obraz a s obrazem i zvuk a to často až do úplného záseku obrazu, který přejde až do ostře zelené obrazovky a v tu chvíly STB nereaguje na nic pouze se mi ho podaří třeba na 3 až 4 pokus vypnout. Po naběhnutí obraz zas jede, ale sekání se po nějaké chvíly objeví zas. Obzváště se to projevuje večer. Je zajímavé, že programy 1,2, Nova, prima, HBO , Cinemax to nedělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po instalaco nového softu jsem u mě pozoroval změnu v tom, že mi přestala někdy problikávat obrazovka do černa. Při starem softu pomohlo zapnutí a vypnutí STB. Nyní se ale stává to, že u programů jako Spectrum, viasat history a explorer, NG hodně, ale opravdu často se seká obraz a s obrazem i zvuk a to často až do úplného záseku obrazu, který přejde až do ostře zelené obrazovky a v tu chvíly STB nereaguje na nic pouze se mi ho podaří třeba na 3 až 4 pokus vypnout. Po naběhnutí obraz zas jede, ale sekání se po nějaké chvíly objeví zas. Obzváště se to projevuje večer. Je zajímavé, že programy 1,2, Nova, prima, HBO , Cinemax to nedělají.

 

tak to mi opravdu nedělá...mě fachá vše líp než předtím..jen mi nekdy trvá dýl než se kanál přepne nebo někdy nenaskočí, ale je to mnohem lepsi než předtím

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nyní se ale stává to, že u programů jako Spectrum, viasat history a explorer, NG hodně, ale opravdu často se seká obraz a s obrazem i zvuk a to často až do úplného záseku obrazu, který přejde až do ostře zelené obrazovky a v tu chvíly STB nereaguje na nic pouze se mi ho podaří třeba na 3 až 4 pokus vypnout.

A kolik ukazuje kvalita a uroven signalu ?

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...