Přejít na obsah

Nový SW 1.09 pro Handan CV-7000HD


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Ale podle mě se ptal ve správném vlákně, protože otázka zněla: "...., že není možné nahrát program na DVD rekordér......", pochybuju, že by přes STB s harddiskem nahrával na DVD rekordér.

 

Každopádně tento problém jsem nezaznamenal, hlavně z toho důvodu, že jsem zatím nic z digitálu nenahrával. Pokud něco nahrávám, tak z analogu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Já u Handanu 7000 na DVD rekordér nahrávám a tohle jsem zatím nezaznamenal. U nového Fw mám s nahráváním jiný problém - naprogramované nahrávání přepne na správný kanál - v čase programování se zeptá STB Zapnout časovač - ano-ne - pak problikne Časovač byl vypnut a to je vše - program se sice díky přepnutí na správný kanál na DVD rekordér nahraje, ale STB pak zbytečně běží dál - nevypne se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak vidím, tak nejsem sám. Nedalo mi to a poslal jsem dotaz do servisu firmy LG. Mám totiž DVD rekordér od této firmy - typ RH199. Zde je jejich odpověď:

 

Vážený zákazníku , Satelitní televize,pokud se jedná o volné programy..např. ČT1/ČT2...atd ,lze volně nahrávat. Ostatní programy,zvláště ze satelitu ,ale mají ochranu proti nahrávání...tedy nelze je volně nahrát.Předpokládám,že si programy platíte.Tento "problém" je stará známá věc a divíme se,že Vám technik UPC neřekl,že je potřeba přehrát software na set-top-boxu Handan CV 7000 . Tato "vada" není zpùsobena přístrojem LG. S pozdravem LG

 

Sice uvádí satelitní vysílání, ale myslím, že je to z tohoto pohledu jedno. Zkrátka nelze nahrávat ze set top boxu na DVD rekordér. Když jsem měl Handan CV 5000, tak jsem tento problém neřešil. Teď co mám Handan 7000 HD, tak na DVD rekordér nejde nahrát pořad z Eurosportu, NG a pod.. Píše mi to do cca 5-ti minut: Je detekován signál bránící záznamu a záznam se ukončí.

 

Pošlu to na UPC, aby o tomto problému věděli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Je to zajímavé - já mám DVD rekordér Sony RDR-HXD970 a popisovanou situaci jsem nezažil ani jednou - a to nahrávám min. 6-10 filmů týdně ze všech možných kanálů - HD HBO, HBO2, AXN, MGM, Filmbox, testoval jsem i Eurosport, NG,VOOM apod. Že by to bylo nějakým obvodem v DVD rekordéru LG? Tohle fakt nechápu. Samozřejmě mám taky Handan 7000 + kabelové DVB-C...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že možná máte pravdu, ale stejně mi nejde do hlavy proč fungovalo nahrávání v původní verzi FW a v současné mi to dělá problémy. Také set top box, který se dodává zdarma k digitálnímu vysílání mi problémy nezpůsoboval.

Když jsem mluvil s technikem od UPC, tak mi říkal, že je nově zařazeno znemožnění kopírování pořadů z HDD do počítače u set top boxu s HDD. Je možné, že nová verze FW pro HD set top box něco takového taky obsahuje, jenom můj DVD rekordér to neumí prolomit. Je možné nějak zjistit co nová verze FW obsahuje? Zatím problém stále řeším s UPC, tak uvidím k čemu se dopracujeme. Každopádně by byla škoda, kdyby mi bylo znemožněno zaznamenávat pořady. Možná, že se dopracujeme ke zprovoznění širší analogové nabídky, kde programy Eurosport, NG, apod. mám v současnosti znepřístupněné a tím pádem budu moci alespoň nahrávat analogově, když to jinak nejde. Což by pro mě výhra rozhodně nebyla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Milav

Jestli máš možnost, vyzkoušel bych jiný DVD rekordér a vyzkoušel, jestli je chyba v Handanu nebo LG. Pak bych asi zkusil LG reklamovat (asi stylem, když to třeba Sony nedělá, jak je možné, že to dělá LG - zím pádem je nepoužitelný a je chyba v jeho obvodech nebo firmware). nebo zkusit u UPC, jestli je možnost vrátit a ponechat v Handanu starý firmware - případně u společnosti Lica.cz, která Handyny má v distribuci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...