Přejít na obsah

Nový SW 1.09 pro Handan CV-7000HD


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Tak dneska jsem aktualizoval SW STB Handan CV-7000HD na nový verze 1.09. STB mi tuto možnost nabídl automaticky, ale pokud jsem to potvrdil, tak to nestáhlo nic. Až když jsem dal přes menu vyhledat nový SW, tak se to stáhlo v pohodě.

 

Změny, kterých jsem si zatím všiml:

1. Už funguje otazník pro přečtení nových zpráv od UPC.

2. Úroveň signálu se po aktualizaci SW snížila na cca 50 - 60 %.

3. U EPG se mi zdá, že už při podrobných informacích o pořadu ukazuje vše. (Předtím se kolikrát stávalo, že tento popis byl třeba v půlce useknutý, atd.)

4. Je standardně nastaveno, u Dolby Digital na Vypnuto.

 

Zatím jsem to nějak podrobně nezkoumal, takže až někdo něco novýho objeví, tak sem napište.

 

............................

 

Jinak jsem si ještě všiml toho, že když jsem si zkoušel potom smazat všechny kanály nebo tovární nastavení a potom je znovu naladit, tak mi to vždycky u nějakýho muxu kanály nevyhledalo, asi až po sedmým ladění to našlo vše. Nevím jestli to byla chyba toho novýho SW, nebo byl zrovna nějaký problém s multiplexama.

Upraveno uživatelem onak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take se mi aktualizace sama nabidla. Dokonce sama nainstalovala. Otaznik mi take funguje, sila signalu take klesla. Vyhledavani jsem nezkousel.

 

Co jsem si vsak vsiml je, ze nefunguje ovladani hlasitosti. Sice se na TV zobrazuje, ale hladina zvuku se nemeni, pouze se uplne vypne, kdyz hlasitost stahnete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak jsem připsal k mému prvnímu přispěvku nějaké další novinky v novém SW.

 

Zkoušel jsem znovu ty stanice naladit, a pořád mi to blbne. Někdy to vynechá jeden multiplex, jindy dva, pak zase žádný. Nevím, jestli to může být tím SW.

 

Jinak k ovladani hlasitosti. Zkoušel jsem to a normálně mi to funguje, tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak me take nabizi aktualizaci ale zatim jsem na starem - chci pockat az podle ohlasu aby to nebylo horsi jak pred tim - neni problem s obrazem kdyz vam ukazuje slabsi signal - aco jine zkusenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Zkoušel jsem znovu ladit, ale už mi to vícekrát za sebou naladilo pokaždý tak nevím.

 

2 kocour65: Ne problém s obrazem určitě není. Sílu signálu změnil akorát nový SW, jinak STB přijímá stejně kvalitní signál, jako ho přijímal předtím.

 

Jinak jsem zkoušel, jestli se mi začne sekat v případě, že STB vypnu a zapnu na HD programu. Dříve se to projevovalo tak, že začal kolísat ukazatel úrovně a kvality signálu a STB se sekal. Teď po aktualizaci mi to zatím neudělal ani jednou. Ikdyž poslední dobou předtím jsem to zkoušel, a taky mi to nedělalo. Takže předpokládám, že tuto chybu opravili.

 

Jinak k nočnímu zapínání nevím, protože toto mi nedělal STB ani před aktualizací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky -zatim pockam az bude vice prispevku - i kdyz nic jineho jak aktualizace asi nezbyva - hlavne aby to resilo problem se zamrznutim obrazu - nedalo se nic nahrat zamrzl a video porad nahravalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...