Přejít na obsah

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

tak sem dneska dostal DVR, neco nahral a zkopiroval do pc

takze v pc mam .hav soubor. kdyz to skusim prohnat programkem hav2ts tak to nejak nemaka, vyhodi mi to akorat spoustu hlasek o skipped data, a z hodinovyho zaznamu to "prevede" jenom par vterin (prehravat to samozdrejme nejde)

nejakej napad?

btw, verze firmware 1.11

Nemáš USB kabel delší než 1,5m (což předepisuje norma pro USB1.1)?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mám hromadu "skipped data" při převodu na .ts - na délce kabelu to nezávisí a dělalo to se všemi firmwary, co jsem měl. Občas zahodí jen něco, občas skoro všechno - nicméně nahrávka v DVR koukatelná je vždycky, takže až tak ty data mizerný nebudou.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem vysledoval, tak ten program HAV to TS vyhazuje vzdy 4,5 kb po kazdych 195 kb, tech 4,5 kb je balast co tam DVR pridava jako jakysi druh kodovani, DVR to prehraje bezproblemu, ale pro PC jsou to normalni data, takze jsou pak v obraze chyby, takze je to nutne prohnat tim softem HaVToTS aby to zkouslo i PC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před chvílí jsem volal na UPC a zeptal jsem na omezení nahrávání v souvislosti s novým firmwarem 1.11 přímo u pramene. Bylo mi sděleno, že omezení transferu dat jen na nekódované kanály bylo záměrné a že to rozhodně nebude řešeno opravou firmwaru :x . Takže to vidím tak, že ruším digitál i s Handanem a můžou si to maximálně nabouchat do uší.

Když to takhle udělá hodně zákazníků UPC, možná někomu dojde, že to nebyl zas až tak chytrej obchodní tah. Já osobně jdu dát výpověď ještě dnes ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...