Přejít na obsah

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

Před aktuakiuací fw na vyšší verzi (1.11) mi přestalo jít stahování do PC, ačkoliv DOWNLOADER stb "VIDÍ", zvolím soubor na upload a hodí mi to hlášku "Upload Fail".

Nevím co stím, přeinstaloval jsem ovladače USB (odebrat a opět nainstalovat, ve správci zařízení v položce Řadiče sběrnice USB je HD USB STB v pořádku - pracuje OK), ale upload nejde a nejde.......Je to blbý.

Ivoš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ivos: jj, to uz se tady resi, firmware 1.11 zakaze nahravani CAS nahravek do PC, lze jen ty co maj oznaceni FTA. Kez bych tohle vedel driv nez mi ten technik pristor prinesl, bych mu urazil ruce, kdyby to chtel aktualizovat.

Momentalne vidim jen asi 3 moznosti reseni:

 

1. sehnat nizsi firmware (tusim ze na 1.09) to jeste slo a ten tam nahrat prez USB downloader

2. sehnat jiny program do PC, ktery s DVBckem dokaze vic programu

3. Pripojit HDD rovnou do PC a bud teda nejak v hexaeditoru zmenit ten priznak, nebo rovnou data stahnout, pokud by ovsem mel nejaky svetu aspon trochu znamy filesystem (linux,OSX apod), pripadne sehnat bootovaci softwate pro PC, ktery ten disk uvidi a zaroven uvidi i treba Fat32.

 

Jelikoz jsem o tomhle pristroji nikde krom tady nic poradne nenasel, tak mne jima beznadej a jeste zvazuju moznost, pristroj vratit a za mesic si o nej rict znovu a uz zabranit aktualizaci (pokud mi tedy znovu neprinesou ten samej, nebo to aktivne nezacnou aktualizovat uz v UPC)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem - stále přetrvává chyba přechozích verzí, že pokud je povoleno usínání disku, tak po delší pauze se po zapnutí přehrávání sekne stb.

Zkusil jsem nasimulovat tuto situaci a k zadnemu problemu nedoslo

- pri prehravani videa jsem dal pauzu na 20 minut, mezitim po 10. minutach vypl HDD,

za 20 minut po stisku tl. Play se HDD rozbehl a video normalne bezelo dal. :wink:

 

Tazke tam bude zrejme jeste nejaka dalsi podminka, pri ktere nastane vami popisovanny problem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já už fakt nevím co si o tom mám myslet - koukám na hodinovou nahrávku, zhruba ve 20. minutě se zastaví obraz a tento stav vydrží až do konce nahrávky - nebo mi snad chce někdo tvrdit, že dneska zhruba ve 14:05 přestalo vysílat ČT2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vodnik

S posledním FW mi přestalo korektně fungovat nahrávání, většinou se nahraje pár desítek minut a STB se sekne, zůstane svítit na displeji rec1 a konečná, přepínat programy nejde, ovládat zvuk nejde, .... Vypnutí přes DO nepomůže, STB se sice vypne, ale po zapnutí tam opět svítí rec1. Pomůže jen vytažení ze zásuvky

 

Fakt super přístroj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník D71

V SO jsem nahrával z HBO Com IT Crowd - šli 3 díly za sebou, označil jsem je popořadě v EPG, poslední jsem prodloužil o 5 minut.

Správně se nahrál první díl (25min), z druhého se nenahrálo nic (na DVR 1min) a třetí taky nic (na DVR 30 min, černá obrazovka, zrychlený play...).

Netušíte čím to může být? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

DVR má problémy s nahráváním, když jsou nahrávky těsně za sebou, tj. když jedna končí a v téže minutě má začít nahrávání jiného pořadu. Tento problém byl i u starého firmwaru a v novém to patrně přetrvává.

Protože se mi to už taky stalo, tak to řeším tak, že pokud se jedná o navazující nahrávky z jednoho programu, jako je příklad, který uvádí D71, tak z EPG nastavím jen první pořad a pak vyedituji konec nahrávání, aby se shodoval s koncem posledního pořadu (+ třeba příslušné prodloužení o 5 minut).

Pokud jde o nahrávky ze dvou různých programů, tak nastavení nahrávání z EPG vyedituji tak, any se konec nahrávky prvního programu nekryl se začátkem druhého. Tedy např. buď konec prvního o 5 minut prodloužím nebo u druhého dám začátek nahrávání o pár minut dříve.

Je to prostě chyba STB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...