Přejít na obsah

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

Ten nový firmware je pěkný zmetek - už podruhé se mi stalo, že když byl vypnutý, tak se neobtěžoval začít nahrávat - ale když ho ručně zapnu, tak začne nahrávat hned.

 

Poměrně vážně zvažuju, že jim ten křáp vrátím, tohle snad ani nemůžou myslet vážně. Možná ideální varianta bude vrátit jim celou kabelovku, tyhle polofunkční služby jsou naprosto k ničemu.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Však jsem to hlásil, podívej se do pošty před hodně dlouhou dobou :-) Říkal jsi, že tobě to nedělá.

 

Před nějakou dobou jsem si všimnul, že jsi psal, že máš vypnuté usínání disku a tak jsem to zkusil a patrně to má souvislost - prostě stb chce data, HDD se roztáčí, nedá je a protože programátoři z Handanu ošetřování chybových stavů ignorují, tak se stb sekne.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak na okraj k tomu, že chyby se musí hlásit - otázka je, zda jsme placení betatesteři a nebo platící zákazníci. Podle faktur od UPC na pronájem toho nedodělku tipuju na to druhé, takže bych čekal, že nějaké betatestery si bude platit Handan a nebo UPC.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill
On asi málokdo dá pausu na 20 minut a pak se chce dívat - já to dělám často :-) Minimálně ještě jeden takový postřeh jsem tady ve fóru viděl, takže není to jen nějaká moje anomálie.

 

je to i muj pripad viz

25. pokud na nejakou trochu delsi dobu (radove minuy) zapauzuju prehravani, tak to pak po opetovnem spusteni STB nerozdejcha a zcerna obraz. Pomuze jen vypnuti pres DO.
z vlakna http://www.upczone.cz/viewtopic.php?p=21932
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...