Přejít na obsah

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

25. pokud na nejakou trochu delsi dobu (radove minuy) zapauzuju prehravani, tak to pak po opetovnem spusteni STB nerozdejcha a zcerna obraz. Pomuze jen vypnuti pres DO.

No jo, jenze to tu zavadu chce popsat presne, kdyby tam rovnou napsal, ze to udela pri tom vypnutem HDD, tak se to parkrat odskousi a posle jako bug.

Bez tohoto detailu se to pak muze zkouset do aleluja.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sorry, ale fakt mě nikdo neplatí abych dělal práci za ty nemehla v Handanu - hlásím chyby tak, jak na ně přijdu - a na rozdíl od těch jelit se opravdu snažím zjišťovat co a proč nejde a hledám souvislosti v chybách v tom jejich zmetku, za jehož zapůjčení navíc platím

 

tenkrát jsem o vypínání HDD neuvažoval - ono to má smysl a pokud bez toho nejde spolehlivě stáhnout nahrávku do počítače, tak by měl za to taky dostat někdo pár pohlavků, aby se naučil programovat - a když jsem to cvičně přepnul, tak jsem holt otestoval i tohle

 

fakt se maximálně omlouvám, že jsem si neudělal čtvrt roku čas a nevyhledal všechny chyby a nepřinesl je přehledně popsané na stříbrném podnosu, aby to měli snazší :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam CV-6000 od patku a technik samozrejme hned provedl update, takze moje zklamani, ze nemuzu nahravat do PC vetsinu programu byl ohromnej (kor kdyz jsem si hned nahral dost veci z HBO, hustler apod)

Mam par dotazu a budu rad, kdyz mi na ne vic zasveceni lide odpovi:

1. update firmware se provadi automaticky, tzn i kdyby to neudelal technik, stejne bych se tomu nevyhnul, nebo se tomu dalo zabranit?

2. Navrat k tovarnimu nastaveni asi puvodni firmware nevrati?

3. Skutecne se neda sehnat firmware, s kterym nahravat vse do PC slo a ten tam prez ten programek na stahovani dostat?

4. Pripojil nekdo HDD z CV-6000 s nahranyma programama do PC? Co se zobrazi? ma to nejaky standartni filesystem? da se to pak do PC prenest?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CableG: me se neomlouvej, ja ten FW neladim, jen me vytocilo ze jsi tvrdil neco co nebyla pravda.

 

Denny:

 

1. Automaticky, ale na rucni potvrzeni, takze zabranit se tomu dalo.

2. Ne, nevrati.

3. Asi neda, zatim.

4. Pripojil, ale nema to standartni file system, tazke stahovat primo z HDD do PC nelze.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomus: diky za info, ale moc mne nepotesilo :)

ten filesystem neni ani linux?

co ten camel s tim scriptem? At to sem znovu frkne, zda se, ze se s v tomhle dostal nejdal :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CableG: me se neomlouvej, ja ten FW neladim, jen me vytocilo ze jsi tvrdil neco co nebyla pravda.

 

To se musím důrazně ohradit, pravda to byla - chybu jsem hlásil a naivně jsem se domníval, že v Handanu ji budou analyzovat. Protože se ale na to vykašlali, tak jsem nyní dodal zpřesnění. Když mi dají zdrojáky a develop nástroje, tak to za ně i opravím, ale za to už vážně chci prachy.

 

btw - stále trvá chyba, kdy na displeji svítí třeba rec2 ale aktivní je už jen jedno nahrávání a displej se zaktualizuje až po stisku (asi libovolného) tlačítka na dálkovém ovládání. Mám to dál pitvat a zjišťovat za jakých okolností to nastane a nebo to udělá někdo, kdo je za to placený a výsledky jeho amatérské činnosti hradím v podobě 150 Kč / měsíc?

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to pobiha tak, ze se objevi nejaka chybav FW, pak se hleda za jakych okolnosti chyba vznikne a zkousi se umele vyvovat znovu, pokud se to nekolikrat po sobe podari, tak se posle do Handanu se zpravou kdy k chybe dojde.

 

Pokud se chyba objevi a jiz se ji nepodari znovu vyvolat - cili se nevi za jakych okolnosti vznika tak ji nema smysl hlasit do Handanu, protoze oni s tim tezko neco udelaji.

 

A s tou chybou na display musim souhlasit, udajne to melo byt opraveno, ale neni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy ze své osobní praxe mám vyzkoušeno, že i když dostanu jen částečný popis problému, tak jsem zpravidla schopen určit kde chyba nastává, protože vím, co se v kódu přistroje děje a jaké jsou souvislosti - tohle je právě problém řízení některých projektů, kdy se ta důležitá (byť třeba částečná) informace nedostane tam, kam by měla. No ale to je obecnější problém :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá chyba - a teď nevím, jestli byla v 1.00, ale určitě byla v 1.07 - je, že po přepnutí programu (a nebo i jen tak vytuhne obraz během přehrávání - ale to není tak časté, ale třeba teď to na AXN SciFi udělalo dvakrát během 10 minut) se nezobrazí nic a lze pak přepínat mezi programy dle libosti a vždycky je tma. Stačí pak zajet na nějaký nekódovaný program, na obrazovce se po pár sekundách objeví hlášení "Zakódovaný kanál", pak se objeví obraz i zvuk a pak je možné už přepnout kamkoliv a všechno se chová normálně.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...