Přejít na obsah

Novy Firmware 1.11 pro DVR CV-6000


Návštěvník mill

Doporučené příspěvky

napadlo mě, že má možná v háji paměť - to chování by tomu odpovídalo

a Handanu by zase odpovídalo, že by se ji neobtěžovali při startu otestovat :-)

 

zkusím dokoukat co mám nahrané (těch 110 GB mi asi bude chvilku trvat, zkopírovat to nijak nejde, že - fakt prima :-)) a pak se pokusím o výměnu

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevím , co máš přesně na mysli? fungovalo ? přístroj funguje , ale s pár změnamy (např. menu není v cz), volal jsem na zákaznickou linku , prý mi pošlou refresh na kartu, aby mi šli programy , ale na firmware si musím počkat , dokud nebude nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Ty mas snad nejakej chybnej kus, jinak si to uz nedovedu vysvetlit :?

 

Teď třeba se poměrně často stane, že když se dívám na něco nahraného a mělo by to začít nahrávat, tak se zasekne přehrávaný obraz a nic se nenahrává. Vypnu / zapnu z DO, rozeběhne se nahrávání a klidně můžu pak zase i přehrávat a nahrávání normálně probíhá.

 

Případně oblíbený trik s tím, že něco nenahraje, přestože byl zapnutý - kouknu do seznamu nahraných pořadů a vidím, že od včerejšího poledne chybí několik nahrávek. Tak kouknu do EPG, jestli jsem nezapomněl nastavit nahrávání - a tak je to ok, všechno, co jsem chtěl nahrát, je označené. Kouknu do T.REC, tak už ty záznamy o nahrávkách vidět nejsou a když se pak zase kouknu do EPG, tak už ty, co měly být realizované, označené k nahrátí nejsou - tj. T.REC asi udělá nějakou údržbu a vymaže pokyny k nahrávkám v minulém čase.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypozoroval jsem, že když mi dvr píše "zakódovaný kanál", tak v případě, že právě z toho kanálu nahrává, tak nejde tuhle hlášku zapudit přepnutím na rádio a zpět a navíc to, co nahraje, je ono oblíbené černo, co během přehrávání skáče po několika sekundách vpřed

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...