Přejít na obsah

Návod na přenos dat z Handan DVR do PC a editaci videa


tomus

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník petka

Již několik let vlastním digitální kabelový přijímač HANDAN CV-6000 DVR a pomocí programů HANDAN USB downloader a HavToTs kopíruji nahrávky do svého PC.

Poslední týden se mi po zapnutí tohoto přístroje objeví na obrazovce televize hláška:Nová verze SW pro váš přijímač,chcete aktualizovat,ANO-NE

Jelikož to znepřijemňuje používání přístroje,tak se ptám,zda je možno provést aktualizaci SW bez nějakého rizika na možnost kopírování záznamů z DVR do PC.

Stávající (původní) verze SW přijímače je V1.14 z 5.6.2009.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
Návštěvník klakson23

Dobrý den, taky bych chtěl získat nějaké filmy z STB do PC. Mám ale HD-PVR Kaon KCF-B4003HCO. Jaký je postup? Je totožný s tím Handanem? Zatím jsem disk vyndal ven, přes HDD box připojil k PC avšak v PC není vidět žádná nová jednotka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaon pouziva standardni linuxovy filesystem Ext3. Bud si to pripoj pres Linux (staci nejaka Live distribuce) nebo nainstaluj do Windows neco na podporu Ext3 partitions. Pozor na to, ze standardne obsahuji nazvy poradu dvojtecky (soucasti nazvu je cas porizeni), takze je ve windows mozna nepujde bez prejmenovani zkopirovat.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...