Přejít na obsah

Návod na přenos dat z Handan DVR do PC a editaci videa


tomus

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník ferislav

Vyskúšané aj v XP-čku editácia nekódovanych programov v poriadku , použité Hav To Rec GU na zmenu .hav na .ts a následne Freemake video conventor na prevod do AVI. ZVUK NEPREHRáVA !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník johny32
Vyskúšané aj v XP-čku editácia nekódovanych programov v poriadku , použité Hav To Rec GU na zmenu .hav na .ts a následne Freemake video conventor na prevod do AVI. ZVUK NEPREHRáVA !!!

 

A co kodované programy, zkoušel si?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ferislav

RE:johny32 " A co kodované programy, zkoušel si?"

programy CAS program nepovažuje za AV súbory, a nekodované FTA programy tiež nie sú rovnké, NAPR. nahrávka z STV sa prekonvertovala aj so synchr. zvukom, ale z Markízy bez zvuku

Máš nejaké skúsenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Jde to například v programu HxD. Není to sice skript, ale i ručně to netrvá dlouho. Jen se musí dát pozor, aby se nepřepsala nějaká jiná data.

V programu HxD si otevřete připojený fyzický disk z DVR (poznáte ho podle 16 sektoru disku, kde je "Handan HFS Vol000"). (Jde to v WXP i přes USB redukci.)

Podle scriptu je začítek tabulky záznamů na adrese 0xC9623400 (zadávat bez 0x - do funkce "Jdi na "- Ctrl+G) nebo přímo hledaný bajt v prvním záznamu je na adrese 0xC9623454 Ten změníte z 00 na 01, pokud tam již 01 není (pokud je 01 záznam je z programu který je FTA).

 

Dobrý den,

Nepochopil jsem co mám přepsat na adrese 0xC9623400. A jak vyhledat další záznam. O skriptech nic nevím. Dokázal jsem zprovoznit HxD, vyhledat uvedenou adresu C9623400, která je v pravém sloupečku a teď nevím kde v levém sloupci najít správnou dvojici čísel 00 k přepsání na 01.

 

Ostatní uvedené postupy pro WXP mi fungují. Ikdyž rychlost stahování do PC je děsná. :) Převedl jsem i hav na ts. Dál už se trochu ztrácím.

 

Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by nekdo potreboval dekodovat data primo z disku nebo dd image v linuxu a nechtel to tahat po pomalem USB, vyrobil jsem mensi dekoder. Timto diky "s" za popis formatu :thumleft:

 

https://github.com/nextsux/handan-disk-extractor

No mozna by bylo lespi pozit tento postup, protoze tahat to vem po USB 1.1 je vecnost,

pripadne mam zaloze jeste jeden vlastni postup, sice pomaly, ale zase se nemusi rozdelavat STB.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
pokud vas rozciluje, ze neni mozne vetsinu nahravek stahnout do PC, stahnete si bootovaci CD, ze ktereho nabootuje linux a automaticky spusti skript, ktery detekuje disky s HANDAN FILESYSTEMEM (pripojene k PC) a zmeni u vsech nahravek bit oznacujici typ poradu (ze vsech CAS udela FTA, takze pujdou stahnout pres USB downloader)

 

Tady je to na rapidu:

 

http://rapidshare.com/files/194836778/hanbian.rar

 

Kde by se dal iso, nebo rar stahnout? děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radeji uz ty boxy prosim nerozebirejte a zkuste do STB nahrat po USB kabelu tento starsi firmware, pak pujde pres USB stahnout do PC vsechno, pocitejte ale s tim ze STB ma jen zastarale rozhrani USB 1.1, takze prenos bude velmi pomaly.

Po dokonceni prenosu nezapomente opet rucne aktualizovat firmware na posledni verzi 1.23 (Menu / Sytemove informace / Aktualizace SW / frekvence 658 MHz, 64-QAM, SR 6900):

FW_HANDAN_CV6000DVR_V100.zip

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...