Přejít na obsah

TZ: UPC odstartovala řádné TV vysílání ve vysokém rozlišení


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník Fr@nk

Tak jsem kvůli občasnému problikávání obrazovky do černa, zatímco zvuk jde, reklamoval STB CV 7000 HD. STB mi vyměnili včetně kabelu, ale jak se ukázalo problém zůstal. Začínám mít podezření, že to bude vstupem HDMI i mé TV Panasonic TH-42PX80E. Nemáte někdo stejný nebo podobný problém, nebo nemáte někdo stejnou TV ve spojení s tímto STB?? Snažím se takto zjistit zda je to na reklamaci TV. Díky za postřehy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem kvůli občasnému problikávání obrazovky do černa, zatímco zvuk jde, reklamoval STB CV 7000 HD. STB mi vyměnili včetně kabelu, ale jak se ukázalo problém zůstal. Začínám mít podezření, že to bude vstupem HDMI i mé TV Panasonic TH-42PX80E. Nemáte někdo stejný nebo podobný problém, nebo nemáte někdo stejnou TV ve spojení s tímto STB?? Snažím se takto zjistit zda je to na reklamaci TV. Díky za postřehy.

 

prosim vás jen to ne,. je to vada firmware, proste čekejte dokud nevyjde update

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me obraz z H7000 jede normalne - akorat se mi parkrat stalo ze neslo prepinat kanaly - vse fungovalo epg,zesilovani zvuku atd jen pri prepnuti na jiny kanal vzdy zustal zobrazeny stejny kanal-pomohlo vypnuti a zapnuti pristroje - za tyden asi 3x - doufam ze to odstrani i kdyz si myslim ze jsou to pekny slupky a nez to bude slapat na 100% tak by upc mela dat prijatelnejsi cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník urbanb

Mám podobnou sestavu, tedy Handan CV 7000 a Panasonic TH-42PX70AE a propojení HDMI kabelem od Panasonicu. Vše funguje bez problémů, až na problémy, které se týkají Handanu. Tedy po delší době provozu zpomalení pohybu v menu nebo po jednoltivých kanálech, občasný restart STB, nebo snížený datový tok, který se projeví trháním obrazu. Uvidíme co nový firmware.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

to Fr@ank: Zkuste, pokud máte možnost, propojit jiné zařízení přes HDMI (kameru, DVD rekordér, aj.) do toho samého vstupu na televizi, kde máte nyní připojen STB. Pokud bude obraz problikávat i při propojení s jiným zařízením, je jasné, že to vada SW STB není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radek.pokorny

Dnes jsem dostal "nový" HDD STB od UPC. Jaké bylo však moje překvapení, když jsem nechápavě hledal HDMI výstup a chtěl se podívat na HD programy. Dostal jsem totiž typ CV-6000, který má pouze MPEG2 a nemá MPEG4! :shock:

 

Bohužel jsem bláhově předpokládal, že dodávají CV-7000 automaticky! Takže jsem to paní, která mi nabízela nový balíček služeb s HDD STB nezdůraznil... :?

 

Takže pozor!!!

 

Dotaz:

Má prosím někdo zkušenost s HD programy u typu CV-7000 na výstupu S-VIDEO (případně kompozitní)? Chci HD programy sledovat na PC, případně na projektoru a tato zažízení mají jen S-VIDEO nebo kompozitní vstup. Nebo jde HD sledovat jen přes HDMI?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fr@nk

tak jsem ten svůj problem konzultoval s autorizovaným technikem Panasoniku a ten mi sdělil, že pokud dochází ke stejným problémům na všech vstupech HDMI tak je vyloučené aby byla vada v TV, že to spíš vypadá na nekompatibilitu obou přístrojů tzn. STB a plazmy, že by se to mohlo vyřešit aktualizacemi FM. Vzhledem k tomu, že se vada objevuje hodně sporadicky to vidím,že asi vydržím zda se to časem nezlepší. Dík moc za postřehy a rady. Drahý HDMI kabel taky zatím kupovat nebudu.

 

for. Jack_6428

 

podle Vaší reakce to vypadá, že víte o čem to je. Měl jste nebo máte podobný problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Volvo245
Dnes jsem dostal "nový" HDD STB od UPC. Jaké bylo však moje překvapení, když jsem nechápavě hledal HDMI výstup a chtěl se podívat na HD programy. Dostal jsem totiž typ CV-6000, který má pouze MPEG2 a nemá MPEG4! :shock:

 

Bohužel jsem bláhově předpokládal, že dodávají CV-7000 automaticky! Takže jsem to paní, která mi nabízela nový balíček služeb s HDD STB nezdůraznil... :?

 

Takže pozor!!!

 

Dotaz:

Má prosím někdo zkušenost s HD programy u typu CV-7000 na výstupu S-VIDEO (případně kompozitní)? Chci HD programy sledovat na PC, případně na projektoru a tato zažízení mají jen S-VIDEO nebo kompozitní vstup. Nebo jde HD sledovat jen přes HDMI?

7000 nemá HDD :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...