Přejít na obsah

TZ: UPC odstartovala řádné TV vysílání ve vysokém rozlišení


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Jj, ty aktualizace mi tam taky skoro pořád běhají. Jinak k tomu HBO HD. To není způsobeno u tebe, ale přímo u HBO. Jelikož se zatím pořady jen přepočítávají, a pokud mají pořad ve 4:3, tak ho vysílají stejně v 16:9, ale neroztáhnou ho na celou plochu, aby obraz nebyl deformován, proto to vysílají s černými pruhy po stranách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fr@nk

Taky má někdo podobnou zkušenost, že sice kostičkování s boxem CV 7000 HD už není, ale místo toho pozoruji občas černou obrazovku? Je to normální nebo byste mi doporučili jít třeba do lepšího HDMI kabelu? Mám ten od UPC a nevím jestli bude mít cenu investovat 1600 do lepšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Tak to tedy nepozoruji. STB mi nekostičkuje, ani tam není černá obrazovka. Co mi ze začátku dělal bylo to, že se seknul obraz i zvuk a pak se opět rozjel, ale teď už to dlouho neudělal. Občas se stává, že začne cukat obraz, prostě se začne trhat, je takovej sekanej. A některé další problémy, které tu už jsou dříve popsané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

take mam ode dnes handan -7000hd a u hbo nejede petikanalovy zvuk pouze stereo - u ng hd a voom hd je petikanal v poradku - myslim ze je problem v satelitnim vysilani - jinak ve 22 hodin film nepremozitelny jel technicky bez chyb - podle upc je v hd formatu- prijimac se chova bezchybne akorat nekdy musim dvakrat prepnout aby naskocil obraz-s sd kanaly natceny nejsem je tam videt komprimace - vlastnim cs link a tam je obraz lepsi - s hd kanaly jsem jakz takz spokojen az na ten chybejici 5.1 zvuk u hbo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

S tím zvukem u HBO patrně nebude vina na straně UPC, ale přímo u HBO a jeho odbavovacího pracoviště v Maďarsku. UPC jsem se na to ptal, proč zvuk AC3 nefunguje a odpověděli mi, že bohužel tak už to přichází od provozovatele programu a oni program distribuují s takovými zvukovými stopami, jaké od provozovatele přijdou. Ptal jsem se na to přímo i u HBO ČR, ale ti si hrají na mrtvého brouka a neodpovídají.

Možná by to chtělo bombardovat maily HBO ČR, aby s tím něco provedli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze na www hbo cz maji program na cely mesic a tam jsem zjistil ze v 5.1 jedou v prumeru 2 filmy denne jinak hodne filmu jde v dolby2.0 a nebo jen ve stereu - takze veskery problem je jen ten ze musite natrefit na vysilani 5.1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Fr@nk

hm tak to fakt nevím. Mě se projevuje to, že pořad jde a nejdnou obrazovka zčerná a jen v levém rohu obrazovky se objeví screen informace o automatickém formátu nebo wide. Zvuk jde pořád dál, jen když to problikávání mezi černou obrazovkou a TV signálem je rychlé tak i zvuk začne trhat. Když jsem měl CV 5000 tak nic takového nebylo. Napadá mě zda by to nemohlo být kabelem. Zkusím ještě přehodit jinou zásuvku HDMI, nebo pak koupit lepší kabel. Taky mám pocot, že když začně takto problikávat plazma tak v tu chvíly to jde i na jiných kanálech, ale to ted nemám přesněji odpozorovaný...musím se nato soustředit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
takze na www hbo cz maji program na cely mesic a tam jsem zjistil ze v 5.1 jedou v prumeru 2 filmy denne jinak hodne filmu jde v dolby2.0 a nebo jen ve stereu - takze veskery problem je jen ten ze musite natrefit na vysilani 5.1

 

Ne, nemáš pravdu, problém je ten, že v 5.1 to nejede ani u těch filmů, u kterých v programu píšou, že by to jet mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cekal jsem do rana do 2 hodin podle programu 8mm znacka 5.1 a opravdu av prijimac indikoval 5.1 - dnes kolem treti odpoledne jde zas 5.1 otevrene more - opravdu to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...