Přejít na obsah

DVR rekordér


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

AHOJ mel bych podobny problem !!! Taky mi připadá že strašne hřeje a stejný zapach se line po pokoji !!! Ale zatim vse funguje !!! Ale normalni to asi neni .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Majkl

Prosím o radu. USB Downloader jsem naistaloval. Po jeho nastartování vidím seznam nahrávek na STB, zvolím kam to chci v PC (Plocha) a dám Upload. A pak nastávají dvě situace. 1. na ploše se vytvoří soubor 1.hav s velikostí 1 kb a tím to končí. respektivě nic se neděje a Downloader nereaguje na nic. A velikost souboru v PC se nezvětšuje a počítač nepracuje. 2. okamžitě se objeví hláška Uplaod Fail. Pak v Downloaderu vše zešedne a nejde ani vypnout. Mím Win XP. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Ahoj chtel bych poprosit o radu. Mam problem pri nahravani a sledovani poradu v digitalu s DVR stb. Priklad: Dnes jsem si od 1945nahraval Godzilu z HBO2 a od 21hod star trek na AXN sci-fi. OD 20hod jsem koukal na novu A CO KDYZ JE TO PRAVDA a ve 21hod se mi stb prepnul na AXN sci-fi a nemohl jsem prepnout zpet na novu. Jedine reseni by bylo vypnout nahravani nebo prepnout na analog. Ma nekdo podobne problemy?

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Start
  • Vodafone Station
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Ahoj chtel bych poprosit o radu. Mam problem pri nahravani a sledovani poradu v digitalu s DVR stb. Priklad: Dnes jsem si od 1945nahraval Godzilu z HBO2 a od 21hod star trek na AXN sci-fi. OD 20hod jsem koukal na novu A CO KDYZ JE TO PRAVDA a ve 21hod se mi stb prepnul na AXN sci-fi a nemohl jsem prepnout zpet na novu. Jedine reseni by bylo vypnout nahravani nebo prepnout na analog. Ma nekdo podobne problemy?

STB má dva tunery, takže nahrávat může jen ze dvou multiplexů nebo z jednoho nahrávat a na druhý se dívat. Programy HBO 2, AXN Sci-fi a Nova jsou každý v jiném multiplexu. Takže když jste nahrával z HBO 2 mohl jsi se koukat na Novu, protože nahrávání z AXN Sci-fi ještě nezačalo. V 21:00 se nahrávání zaplo a byly tedy využity oba tunery, jeden pro HBO 2 a druhý pro AXN Sci-fi, třetí pro sledování Novy už nebyl k dispozici. Více programů nahrávat a na další se koukat jde jen v tom případě, že jsou všechny tyto programy maximálně jen ve dvou muxech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...