Přejít na obsah

DVR rekordér


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

Ahoj - mohl by mi někdo poradit kde sehnat víceinstruktáže , vysílané na UPC EXPRES k STB - CV_5000 CINK? Zaváděcí technici jsou více než neochotní, mají na každého jen 10 minut a z návodu nejsem moc moudrý / příručka je pod psa/. Rád bych si prohlédl ,zpětně, odvysílané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ahoj,

potřeboval bych poradit: už dlouho zkoumám jak připojit k pc- septobox HANDAN CV-6000. Skusil jsem už i vyndat pevný disk a zamontovat ho jako klasickej, ale nic mi to nenašlo, jenom takový stín, a pak jsem si skusil tady stáhnout prográmek a nic....chce po mě furt Windows Home XP, nějaký ovladač (USB DEVICE)....byl bych moc rád, kdyby jste mi nějak poradili děkuji za Vaší pomoc.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník dave67

Chci se zeptat, budu potrebovat druhej STB a tak misto 90 si radsi priplatim 60 Kc a poridim DVR, ale jde mi o jedno, muzu ho napr. po mesici vratit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

mam tento uchvatny zazrak najmodernejsej technologie (handan cv-6000) nejaku chvilku, doteraz som neprestal krutit hlavou nad masochistickym UI a tonou bugov, v poslednej dobe ma vsak irituje mrznutie v epg

 

prejavuje sa to zhruba tak, ze dvr sa rozhodne pre nejaky datum (zjavne to suvisi s nastavenymi nahravaniami) a pri doscrollovani sa v epg na koniec tohto dna proste umrzne (pomoze len vypnut a zapnut)

 

robi to aj niekomu inemu, ci len mne sa podarilo si nastavit vhodnu kombinaciu nahravani?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim popis ten bug podrobneji, nic podobneho se me zatim nestalo.

 

uz som medzicasom na to zhruba prisiel, dokonca to tu uz niekto aj spominal (i ked nespominal, ze mu kvoli tomu zmrzne epg)

 

proste mam naschedulovany recording na weekdays, ktory ide cez polnoc a ono ten blbec ho zblbne (neviem ci uz po prvom nahravani, alebo vtedy ked skonci v sobotu, kedze ma nahravat len pracovne dni, to este overim) a vytvori si recording, ktory sice zacina v spravny cas, ale trva 64150 minut

 

no a potom v tom epg zjavne ide cez ten zoznam, aby vysvietil veci, co sa nahravaju a z tohto sa zblazni

 

fakt mile, zjavne moc neriesitelne, pokial sa im neuraci vydat opraveny firmware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...