Přejít na obsah

DVR rekordér


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

OK, diky za vysvetleni, zkontroluju to a navrhnu napravu FW.

vdaka

 

z milona inych bugov by som este hlasoval za opravenie neustaleho miesania sa tych dvojriadkovych epg medzi kanalmi

 

a este s tym aj mierne suvisiaci dalsi skvely dizajnovy napad, on ten handan ku kazdej nahravke si ulozi tieto dva zaznamy (vyvolatelne pocas prehravania tlacitkom epg), problem je, ze bud ulozi tie pomiesane, alebo co je este vtipnejsie, on tam uklada momentalny stav v okamihu ukoncenia nahravania (takze ked konci vtedy ked zacina dalsi program, tak s velkou sancou tam ulozi ten nasledujuci a ten este za nim)

co v kombinacii s usekavanim nazvom suborov (pripadne cislom dielu len v popise) robi slusny problem zistit, ze ktory diel serialu je ktora nahravka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teraz sa mi zas nieco podarilo, zatial ani neviem ako, kedze nahrava, ale v kazdom pripade sa snazi nahravat 2x to iste (z toho isteho kanala)

 

v praxi to vypada tak, ze v zozname nahravani mam cervene dve polozky (2x to iste, len koniec o minutu iny), kazdych 10s mi povie, ze timer record start (to sa snazi pustit to druhe, ale nejak sa mu nedari)

 

ten algoritmus nahravacich konfliktov ma zjavne daleko k dokonalosti

 

nie su k tomu zdrojaky? ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mill

tak jsem ted nasel jeden bug - nevim jestli se to stava vzdy, ale zatim co jsem zkousel tak jo

 

kdyz probiha nahravani a chci spustit teletext, tak se teletext nezobrazi a navic to vymaze komplet EPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kazdom pripade sa snazi nahravat 2x to iste (z toho isteho kanala)

Tohle je vada aktualniho FW, jak tomu zamezit jsem uz na foru popisoval v temate o FW 1.11 pro DVR.

skusim si to prebehnut este raz, cital som to, ked som este na vsetky tie bugy nenarazil, niektore finty som si zapamatal, niekto zjavne nie

 

tak som si precital a nic obdobne som nenasiel

 

jak som zistil, tak som mal nastavene jedno periodicke nahravanie na weekdays (napriek tomu, ze som chcel nahravat len pondelok, stredu, piatok, avsak takato vymozenost by uz bola prilis) a stalo sa, ze v utorok som v tom istom casovom slote na tom istom kanali dal z epg nieco nahrat

 

koliziu nezahlasil, len nahraval len raz (vyhralo weekdays nahravani) a to z epg sa neuspesne pokusal spustit

 

clovek by ocakaval, ze bud to zahlasi, ze ci som uplne blby a chcem nahravat 2x to isto alebo to 2x nahra

 

si to proste zvolilo tretiu cestu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 Power_On_Hours 0x0032 100 100 000 Old_age Always - 345

197 Current_Pending_Sector 0x0012 200 200 000 Old_age Always - 1

198 Offline_Uncorrectable 0x0010 200 200 000 Old_age Offline - 1

 

ten disk v tom dvr asi moc velku zivotnost mat nebude (ani sa necudujem, ked sa neda udrzat v ruke po tom co tam bezi zavrety bez chladenia)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...