Přejít na obsah

DVR rekordér


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

a je tuhej... delší dobu jsem ho nechal stát na záznamu na pauze, mezitím (asi) začal nahrávat a teď už jde jen zapnout a vypnout a nedělá žádné obrázky, nic... jediné, co mu jde, že přepne televizi od A/V režimu

 

tak jsem zvědavý, co se stane až donahrává - jestli se probere sám a nebo jestli ho budu muset vyškubnout ze zásuvky.

 

tohle veřejný testování software v stb je docela trapný :-(

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už se probral - s velkou slávou se zeptal, jestli má začít nahrávat (přitom měl nahrávat už cca 40 minut a skutečně nahrával) a ta část nahrávky + dvě předchozí najednou neexistují, na disku ani stopa

 

prima :-) skvělá práce...

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak vidím docela dost chyb a problému, takže zatim nic pro mě i když to vypadá lákavě. Časem pokud UPC tuto službu vylepší, tak možná. Zatim zůstanu u standartního set-up boxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se už někomu, že během nahrávání se přepnul program? Teď jsem se díval na nahrávku z Nova Cinema a najednou to skočilo na ČT4 - prostě 3/4 nahrávky Nova Cinema, 1/4 ČT4.

 

Už je to podruhé, co to ten krám udělal, minule to bylo z HBO na ČT2.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už si to moc nepamatuju, ale bylo to myslím na MGM, Hallmark, Film + a ještě něco. Pomohl až návrat k továrnímu nastavení a nové nalazení :? Jenže to se zase za celý neden nenaladilo ani jedno HBO, a Cinemax, což bylo třeba vyřešit manuálním laděním... :x No nevím, přijde mi, že by nám za testování beta verzí prodůktů mělo spíš platit UPC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se už někomu, že během nahrávání se přepnul program? Teď jsem se díval na nahrávku z Nova Cinema a najednou to skočilo na ČT4 - prostě 3/4 nahrávky Nova Cinema, 1/4 ČT4.

 

Už je to podruhé, co to ten krám udělal, minule to bylo z HBO na ČT2.

Me se to jeste nikdy nestalo, divny.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten první případ má možná souvislost s tím, že jsem během nahrávání přerovnával programy na čísla, která mám rád :-) Sice to nevím na 100%, ale možné to je, resp. nedokážu to vyloučit. Ale ten druhý případ - na 100% v tom nejedu, díval jsem se na nahrávku, jen jsem ji pořád zastavoval a vracel, protože pořád někdo otravoval na skype a telefonem.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...