Přejít na obsah

DVR rekordér


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

to tomus: díky! je to docela škoda, že výrobce dělá takovéhle "chyby" u výkonějšího modelu...

Tak mne napadá, že se tu někde objevil názor (možná jen přání), že by PVR měli být standardním zařízením a přístroje pro HD "za příplatek". ´Máte někdo k tomu to nějakou informaci?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vitner

Zajímavá věc co se mi stala při nahrávání filmu. Včera jsem si nahrál film ze Cinemaxu 2 Ruský dům. Dnes ráno jsem STB pustil a vidím že na něm svítí REC1, ikdyž už žádné nahrávání není nastaveno. Podíval jsem se tedy do nabídky DVR a zjistil jsem že film Ruský dům svítí červeně jako při nahrávání, je u něj značka dolaru (co je u placených programů) a dole je napsáno "Dekódovat" a % kolik již uběhlo z onoho dekódování. Setkal se s tím již někdo?.... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Ano, to DVR dela zvlast pokud se nahravaji napr. 2 filmy soucastne, DVR by je zrejme nestihlo ukladat na disk a zaroven dekodovat a tak to provede az pozdeji.

Samozrejme film jde prehrat i kdyz je oznacen i jako zakodovany.

 

To se me jeste nestalo (spise jsem si nevsiml), nicmene to vidim jako docela chytre reseni, kdy si STB dekoduje nahrane streamy, ktere nestiha dekodovat v realnem case (napr. soucasne nahravani) nejak automaticky dodatecne, a nenechava je ulozene zakodovane jako u jinych podobnych reseni (napr. nekterych satelitnich STB)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Vypozoroval jsem u svého PVR malou nepříjemnost. Při sledování programu (jakéhokoliv, v jakémkoliv muxu), mi čas od času zacuká obraz. Je to jen na okamžik, jakoby se chtěl přepnout formát obrazu. To se v nepravidelených intervalech opakuje.

Někdy to zacuká jednou za 3 minuty, někdy je interval mezi dvěma cuky třeba 15 minutový. Není to nic katastrofálního, ale přeci jen to sledování filmu nebo jiného pořadu docela znepříjemní. Zajímavé je, že ale nahraný záznam je naprosto v pořádku, tam se žádné cukání neprojevuje, dělá to opravdu jen při sledování v reálném čase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

To mám smůlu. :? Já se těšil, že mi poradíš nějaký fígl, jak se toho zbavím, popřípadě, že mě ujistíš, že to je nějaký bug, který bude odstraněn v příštím firmware. :wink:

Ale vzhledem k tomu, že se to vyskytuje jen u mě, tak to nejspíš firmwarem nebude. To bude nějaká jiná moucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi včera instalovali DVR, vše v pořádku, ale od dnešního rána, po té, co jsem začal řadit programy, se mi bezdůvodně přejménovala ČT 1, ČT 2, ČT 4, Nova a Prima. :? Program v EPG je u těchto kanálů v pořádku, jen ten jejich název. Nesetkal jste se s tím náhodou někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Tak mi včera instalovali DVR, vše v pořádku, ale od dnešního rána, po té, co jsem začal řadit programy, se mi bezdůvodně přejménovala ČT 1, ČT 2, ČT 4, Nova a Prima. :? Program v EPG je u těchto kanálů v pořádku, jen ten jejich název. Nesetkal jste se s tím náhodou někdo?

 

Ano, toto jsem take pozoroval pri prehazovani poradi programu, po restartu STB bylo vse OK...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...