Přejít na obsah

DVR rekordér


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

Tak jsem tam dnes cvičně zavolal,ještě jsem si říkal, jestli je nebudu honit a jestli není po týdnu moc brzo chtít boxíka s hdd. A oni tam žádnou objednávku neměli(posílal jsem to přes net formulář). Tak jsem na chvilku upadl do tranzu a potom si vzpoměl,že vlastně žiju v česku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hemelajnen

Dobry den, chtel bych se zeptat jestli je mozne nejakym zpusobem editovat cas zacatku a konce filmu nastaveno z EPG , kdyz dvr uz nahrava a behem nahravani nejde vstoupit do menu.Dekuji za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Dobry den, chtel bych se zeptat jestli je mozne nejakym zpusobem editovat cas zacatku a konce filmu nastaveno z EPG , kdyz dvr uz nahrava a behem nahravani nejde vstoupit do menu.Dekuji za odpoved

 

Docela by stalo obcas za to si precist manual :-(

 

U jiz nahravaneho poradu asi tezko pujde menit cas zacatku, to by to nesmel byt bezny Cable STB, ale nejaky Time Machine, v tomto Te nejlepe odkazu na H.G.Wellse :-)

 

Pokud se jedna o konec, resp. delku nahravky jiz nahravaneho poradu, zcela vlevo dole je tlac. "REC I", ktere vyvola seznam aktualne nahravanych poradu s moznosti jejich editace. Zaznamy, ktere se jeste nezacaly nahravat lze vyvolat pres tlac. "T.REC", kde se opet da editovat takrka vse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předem se omlouám, vím, že už to tu bylo několikrat částečně zmíněno, ale nemohl by někdo napsat podrobný popis jak spojit pc a dvr pomocí usb (tak trochu pro pc blbce), a nejde mi ani o to v jakém je to formatu a jestli to je zakodovane, ale stazeni dat z dvr a vlozeni dat do dvr a jestli je to stejne pro op xp i vista.Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník seppe

V analogovém vysílání některé vysílače např. PRIMA aj. (a některé videorekordéry) umožňovaly tzv. "inteligentní nahrávání". Začátek i konec pořadu, který jsi chtěl nahrávat sis nastavil přesně podle programu a ať už byl časový skluz do plusu či do mínusu, nahrávka měla začátek i konec. Zřejmě vysílač oznamoval nějakým impulzem ve svém signálu začátek a konec pořadu a rekordér se podle těchto impulzů zapínal a vypínal. Třeba se časem dočkáme takového komfortu i u digitálního vysílání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seppe
Bohuzel ted nemam temer vubec cas, takze to s tou recenzi nejak nestiham, ...

 

 

Škoda, v návodu plno informací chybí. Na příklad by mě zajímalo připojení videorekordéru k DVR. V návodu je sice napsáno, že přes VCR SCART, ale jak je to s nastavením kanálů?

1) Mám po propojení obou zařízení spustit skenování na videu?

2) Jak uvidím menu videa na obrazovce?

3) Při nahrávání na video musí být nastaven shodný kanál jako na DVR?

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Škoda, v návodu plno informací chybí. Na příklad by mě zajímalo připojení videorekordéru k DVR. V návodu je sice napsáno, že přes VCR SCART, ale jak je to s nastavením kanálů?

1) Mám po propojení obou zařízení spustit skenování na videu?

2) Jak uvidím menu videa na obrazovce?

3) Při nahrávání na video musí být nastaven shodný kanál jako na DVR?

Díky za odpověď.

 

1) Skenování pouštět nemusíš, nemělo by smysl, na videu máš analogový tuner a DVR nemá modulátor. Musíš DVR s videorekordérem propojit Scartem nebo cinchem a na videu navolit AV kanál (to bys měl najít v manuálu videorekordéru), abys viděl a nahrával ten samý program, co hraje na DVR.

2) Stejně jako dosud. Tam se nic nemění, buďto máš video propojené s TV pře anténní vstup nebo přes druhý SCART.

3) viz 1) na videu musíš mít navolený AV kanál, přes který vidíš, co ti zrovna hraje na DVR. To co hraje na DVR se v tu danou chvíli bude nahrávat i na video.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...