Přejít na obsah

DVR rekordér


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

To snad tady ani nikdo netvrdí, nebo jsem si toho nevšiml. Jen tady někteří psali, že ta data jsou zakódovaná a zatím se nepodařilo najít nějaký vhodný dekódovací program, který by je rozkódoval do koukatelné podoby. Většinou jsou po rozkódování ta data dost poškozená.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta data jsou údajně ve formátu *HAV. Pokud už jsou v PC, lze použít konvertor VudeoMach. Umí konvertovat: AC3, AVI / DIVX / IVF, BAY, BMP / DIB, CINE, FLC / FLI, GIF, HAV , JPEG, MPA / MP2 / MP3, MPEG, OGG, PCX, PNG, PNM / PPM, RAS / SUN, RGB / SGI, TGA, TIFF, WAV, XPM.

Program je k mání: http://www.gromada.com/videomach.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VideoMach si s HAVem z DVR bohuzel neporadi, zkousel jsem to, zrejme se jedna o trochu odlisny format.

Pokud se chcete podivat ja vypada do "zakodovane" video prevedene do MPEG, tak muzte zde (velikost 75 MB), je to shot o DVR momentalne vysilany na kanalu UPC Express.

http://www.upczone.cz/download/DVR.mpg

 

Jinak jsem i zkousel to vytazene video z DVR ve formatu HAV nahrat i zpet a DVR to zase bezproblemu prehral, takze to zrejme bude jisty druh kodovani.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozjíždí se obraz a zvuk (cca 2-3s, skoro ve všech nahrávkách)

 

potvrzuji problém s posunem zvuku oproti obrazu v nahraném pořadu

krátkodobě lze zvuk synchronizovat pozastavením přehrávání (pause, play) ale za chvilku se to zase rozjede

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám PC a vedle mám STB s HDD. Je opravdu velký problém propojit oba HDD přez USB kablík a přvádět data u jednoho HDD na druhý? To je totiž běžná a standardní situace. Přenášení dat mezi jednotlivými HDD přez USB je dnes opravdu běžnou záležitostí.

A to pomalé rozhraní? No, holt to bude trvat dlouho. Nebo tu někdo bude tvrdit, že dříve se filmy mezi HDD nepřenášeli? To pak já jsem byl tedy kde?, když jsem to několikrát provozoval.

 

Asi by jsi si mel procvicit rozdil mezi specifikacemi USB 1.x a USB 2.0, aby jsi konecne pochopil, proc s tim pomalejsim USBckem to jaksi pro prenaseni filmu to prave orechove nebude. Nicmene jsem se Ti to snazil vysvetlit jiz na foru TV Freaku (kde jsem ti k domacimu studiu doporucil napr. Wikipedii), vc. toho, ze ten Tvuj VideoMAch se rovnez nechyta na dekodovani HAV streamu. Bohuzel Tva zaverecna arogantni odpoved byla, ze jsi me prispevky pridrzle vymazal, a nechal sis tam jen ty sve PR sracky opsane z reklamy UPC ! No, je to pro mne poucenim, ze s natvrdlym a sebestrednym jedincem se musi pomalu,nebo vubec ne. Ani se nedivim, ze vsichni rozumni lide pred casem z TV freaku odesli....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám PC a vedle mám STB s HDD. Je opravdu velký problém propojit oba HDD přez USB kablík a přvádět data u jednoho HDD na druhý? To je totiž běžná a standardní situace. Přenášení dat mezi jednotlivými HDD přez USB je dnes opravdu běžnou záležitostí.

A to pomalé rozhraní? No, holt to bude trvat dlouho. Nebo tu někdo bude tvrdit, že dříve se filmy mezi HDD nepřenášeli? To pak já jsem byl tedy kde?, když jsem to několikrát provozoval.

 

Asi by jsi si mel procvicit rozdil mezi specifikacemi USB 1.x a USB 2.0, aby jsi konecne pochopil, proc s tim pomalejsim USBckem to jaksi pro prenaseni filmu to prave orechove nebude. Nicmene jsem se Ti to snazil vysvetlit jiz na foru TV Freaku (kde jsem ti k domacimu studiu doporucil napr. Wikipedii), vc. toho, ze ten Tvuj VideoMAch se rovnez nechyta na dekodovani HAV streamu. Bohuzel Tva zaverecna arogantni odpoved byla, ze jsi me prispevky pridrzle vymazal, a nechal sis tam jen ty sve PR sracky opsane z reklamy UPC ! No, je to pro mne poucenim, ze s natvrdlym a sebestrednym jedincem se musi pomalu,nebo vubec ne. Ani se nedivim, ze vsichni rozumni lide pred casem z TV freaku odesli....

Chtěl jsem po tobě, jako uživateli onoho STB nějaké informace apod. nedostal jsem nic, pouze jsi zaútočil na mojí osobu a zároveň se strašně podivuješ, že čerpám z informací od výrobce. No, od tebe žádné info nemám, tož asi těžko ho můžu od tebe čerpat, že.

Info jsem zde získal od někoho jiného, od člověka rozumného, který neosočuje, ale pomáhá.

Jsem moc rád, že takoví lidé, jako ty, z TVFREAKu vypadli. Tady ti hold osobní útoky trpí, a to dokonce na moda jiného diskuzního fóra. Buď rád, že zde jsou tak shovívaví a dovolí ti to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

omicron:

Jo a ještě: Na TVFREAKu se do odborných sekcí píšou technické poznámky a rady k tematu zaměřené. Osobní ataky a žvanírna se tam již nepěstují. Těm co to vadí a odešli - žádná škoda.

Ty tvoje poznámky nejsou smazány, ale jsou v koši. Aby se na ně mohl kdokoli podívat.

(předpokládám, že i tato naše "debata" po právu skončí v koši)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...