Přejít na obsah

DVR rekordér


Návštěvník juper

Doporučené příspěvky

to omicron: u ČT to docela dodržují, u jiných programů to vůbec nevysílají, takže není, co řešit.

to Leosek: překvapuješ :o mne s tím zamrzáním píše se tady, že tento stroj naopak zamrzáním netrpí.

Uvidíme, když to nebude, ono, co je za problém jim to po 3 měsících s díky vrátit. :)

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Kromě ČT vysílá ještě VPS Prima, ale VPS je pouze pro analog, takže digitálu se to netýká. Tam je místo toho právě kód PDC, který zatím vysílá pouze ČT, ale jen jedním způsobem distribuce (a nejsem si teď jist, jestli přes CS link nebo v DVB-T mux A). Každopádně v DVB-C to není a tenhle DVR to neumí.

 

Zvuk AC3 u HBO se tady řešil už několikrát. Za to nemůže ani set-top boxu, ani UPC, ale je to problém přímo HBO. Filmů, které jsou opatřeny zvukovou stopou DD je málo a z toho jen u některých je tato stopa v češtině. Když si ze stránek HBO stáhnete program na měsíc, tak tam u jednotlivých filmů máte značky, pokud je tam [DD], pak půjde film s českým AC3, pokud je tam uvedeno [DD Orig.], tak bude AC3 v angličtině, pokud tam DD není uvedeno vůbec, tak vám zůstane AC3 u STB úplně hluchá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
tenhle příspěvek má jediný cíl popohnat tomuse, aby se i přes časovou tíseň dal do dokončování recenze. :D

 

Nechci ho od toho zrazovat, ale není to zbytečná práce? Smysl recenze vidím v tom, že na svobodném a volném trhu si na základě recenze může uživatel lépe vybrat a koupit, v okamžiku monopolu na služby a v tomto případě i na jediny PVR je asi zbytecna.

 

Kdo chce službu DVB-C u UPC, ma volbu jedineho STB, a kdo chce i nahravat ma rovnez volbu pouze jedineho STB/PVR.

 

Smysl vidim asi jen v tom, ze by to objevilo nejake dosud nedokomunentovane funkce, prip. to pomohlo resit zasadni problem s prenosem a dalsim zapracovanim nahravek v PC, coz je nyni PRAKTICKY takrka nemozne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to omicron: souhlasím s Tebou! :) recenzi v pravém slova smyslu by skutečně bylo zbytečné psát, ale právě detaily ohledně přenosu do PC, různé vychytávky apod. Zkrátka věci, ktezré ostatním usnadní objevování již objeveného. Byť se jedná o nepříliš složitý přístroj. :D

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Automaticky to nejde, EPG to tak sledovat neumí, nicméně, pokud by se dalo v konfigu STB nastavit, aby vždy přidal cca 5 minut na začátku a 15 minut na konci, bylo by to téměř bez chyby. Samozřejmě to jde ručně doeditovat v seznamu plánov. nahrávání u takových kanálů, kde se tomu tak děje. Většina dokument. a film. kanálů ale zahajuje a končí korektně. Sračky typu Nova, Prima, které zásadně začínají a končí výrazně později mě až tak nezajímají.

 

Ano, tohle řešení by bylo zcela vyhovující, konečně můj DVB-T počítačový tuner to dělá naprosto stejně. Ruční doeditace je silně nepraktická, dejme tomu, že si ráno nastavím v EPG třeba 10 věcí, které chci mít zaznamenané, abych se na ně v nejbližší době podíval a pak šel ručně editovat začátky - to je na hlavu postavené.

 

Filozofická disputace na téma zda pokleslé kanály začínají nepravidelně a charakterní pravidelně je nikam nevedoucí, jednak to není pravidlo, jednak ani čas v STB není příliš přesný - dnes se opožďuje o 5 sekund, uvidíme zítra :-)

 

Je to sice prkotina, ale možnost jednoduchého naprogramování pomocí EPG to v podstatě zazdí.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja programuju pomoci EPG a vetsinou je to OK, nekdy se stane ze me utece konec, tak nahravani obcas projistotu prodlouzim o 10 minut.

Ale napr. u Cerveneho trpaslika na CT 2 nekdy nestacila ani hodina navic :-)

Napr. na Nove sice zacinaji temer vzdy minimalne o 5 minut pozdeji, ale dokonce se to z 99% nahraje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja programuju pomoci EPG a vetsinou je to OK

 

asi jsem měl teda vyloženou smůlu, uvidíme časem :-)

 

teď jsem si hezky srovnal programy za sebe tak, jak jsem zvyklý, následkem čehož jsem musel naprogramovat nahrávání na týden dopředu znovu

 

programátora, který v roce 2007 místo naprosto jednoznačných identifikátorů (frekvence multiplexu, název programu, atd...) použije k odkazům v seznamu nahrávání pořadové číslo programu v předvolbách, bych nejradši zašlapal do země, aby už neškodil dalšími programy :-(

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jirkaslava

Zdravím, měl bych jeden dotaz ohledně zvuku jdoucího přes vypnutý STB. Mám totiž přes něj vedené scartem DVD, jako sem měl přes starý STB a teď mě to do TV pustí jen obraz a NIKOLIV zvuk. Nevíte náhodou v čem je problém? Mám to při tom úplně stejně zapojené jako sem měl starý STB ( bez HDD ). Teď musím STB zapnout i když na něj v podstatě nekoukám jenom proto aby mi šel zvuk z DVD do TV. Musím to tak mít zapojené, jelikož mám starší typ TV jen s jedním scartem. Díky za nějakou radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám PC a vedle mám STB s HDD. Je opravdu velký problém propojit oba HDD přez USB kablík a přvádět data u jednoho HDD na druhý? To je totiž běžná a standardní situace. Přenášení dat mezi jednotlivými HDD přez USB je dnes opravdu běžnou záležitostí.

A to pomalé rozhraní? No, holt to bude trvat dlouho. Nebo tu někdo bude tvrdit, že dříve se filmy mezi HDD nepřenášeli? To pak já jsem byl tedy kde?, když jsem to několikrát provozoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...