Vše od uživatele Standa
-
Vodafone Ultra Hub 7 (Sercomm DG4278VF)
Já bych si tipnul, že nikdy
-
Kdy skončí DVB-C ?
Co jsem zaslechl od známého z VF, tak STB k nové platformě už DVBC nebudou umět. Vše bude jen IP
-
Nové stanice
Ano Bylo mi vysvětleno, že to nejsou dva různe STB, ale pokud je naveden jako OTT, tak to při navedení na účtu klienta nejde změnit na DVBC (platí to i obráceně). Nejrychlejší a nejjednodušší je prostě výměna
-
Nové stanice
To vám věřím, ale mě například při výměně STB navedli nový STB tak, že fungoval jako OTT (výměna byla z nesmyslného požadavku VF, při aktivaci vlastního modemu..). Řešil jsem to pak celkem dlouho s TP (vyřešila až další výměna STB) ..
-
EPG
No vidím to spíše tak, že se kvalita dat v EPG se nezmění, protože korporátní firmy typu Vodafone využívají "centrálního" dodavatele pro všechny trhy. Ten pak "schání" data od jednotlivých programerů a vytváří databázi dle požadavků backendu ....
-
Nové stanice
Jinak si myslím, že nové hudební programy jsou vidět na všech platformách
-
Nové stanice
Že máte STB ještě neznamená, že přijímáte signál v DVBC. STB může fungovat jako OTT a tam to přidávaní trvá trochu déle
-
Nové stanice
A proč jste znovu ladil, když ty programy fungovaly? Asi bude potřeba počkat, až to probublá Vodafoním systemem a při noční aktualizaci se ty programy znovu naladí.
-
EPG
No Kaony nešly na žádné původní prostředí, pořád jsou na UI Horizon
-
Nekonečné načítání Vodafone TV
Některý týden po neděli 🫣😏
-
CA modul od Vodafonu
No možná že v DVB-T2 jsou lepší jen programy ČT (i když po loňském upgrade technologie u sat distribuce ten rozdíl není již tak markantní). Ostatní programy jsou v "SD" kvalitě s nízkým BR.
-
Nejde Crime+Investigation...
Mě to teď (18:41) v DVBC funguje
-
Konec programů MTV
No mám podezření, že k výměně programů MTV za něco jiného dojde až v lednu. Před koncem roku bývají zakázány práce na zařízeních a systémech Co si vybaviji, tak i v minulosti docházelo k ukončení některých programů také ke konci roku a u VF se to procesovalo až koncem prvního týdne v lednu. Tak uvidíme co bude
-
Nekonečné načítání Vodafone TV
Prakticky každý den používám Chromecast TV HD a žádné takovéto problémy nemám. App se spouští hned a i přepínání mezi programy je v pohodě. Takže bych to spíš viděl na problém s HW
-
Nové stanice
Mám obavu, že žádný z těchto programů u Vodafone neuvidíme
-
Nové stanice
No on byl převeden už v pondělí, co jsem si všimnul
-
Vodafone TV AllInOne HBO Max Premium
No já jsem aktivaci provedo přes app Muj VODAFONE, tam jsem šel na moje služby, vybral jsem Vodafone TV (+), tam kliknul na HBO Max Aktivaci (aktivováno jsem již měl z minulosti), provedl přiglášeni, co se po mě požadovalo, zadal kód comi přišel jako SMS, znovu vybral Vodafone TV, vybral HBO Max, a tady dal aktivovat HBO Max Prwnium. Připlácel jsem si i sport balíček. Takže mi emailem přišla informace o ukončení toho balíčku. Ten jsem si musel znovu aktivovat, ale pouze přes web prohlížeč v NB. Pokud někomu tento postup pomůže, tak budu rád ....
-
Zkušenosti s výměnou modemu
Pokud má zákazník vlastní Aris CM3500, tak upgrade proběhl i na ne VF modemu. Takže v toto směru jsou aktualizace zajištěny.
-
Vlastní set-top box
Ano, ale to mu nepomůže, VF neřekne jméno a adresu původního majitele - případného prodejce ..
-
Vlastní set-top box
Další možnost je, že STB prodám nechám měsíc běžet a pak nahlasím jako odcizený .. Zisk minimálně 1900 Kč A nikde tam není uvedeno, že je STB "funkční" pro VTV
-
webOS 25 – nelze najít Vodafone aplikaci
Jako verzi WebOS máš, hledal jsi v "Hledat aplikaci", nebudou předinstalované ..
-
MikroTik ATL 5G R16 povolení TAC
No asi nerozeznáváte mezi využitím spektra licencovanými zařízeními a rušením. Rušení určitě nebude z mobilních telefonů. Pokud máte podezření na rušení, obraťte se na ČTÚ. To má na starosti kmitočtové spektrum a jeho ochranu.
-
MikroTik ATL 5G R16 povolení TAC
Celkem by mě co si mám představit pod pojmem ".... ale taky tu mám hromady rušení v LTE pásmu"
-
Chyby Vodafone TV
Puštění následujícího pořadu funguje jak u které stanice a pořadu. Například pokud si pustíš Ulici např podle epg z pondělního podvečera, přehraje se záznam pořízený v úterý dopoledne a podobně ....
-
Chyby Vodafone TV
Bohužel prý podle smluv s programery nelze kontinuálně přehrávat záznamy. Vždy pouze jen konkrétní pořad. Vodafone to povýšil na záznam pouze jednoho konkrétního pořadu (premiéra nebo x- tá repríza). Takže si člověk nemůže přehrát celý pořad, kterÿ programer posunul z důvodu "reklam" (hlavně Novy a Primy). Ale ve VF jsou s tím spokojeni a zákazníci jsou jim ukradeni. Takže dokud na to "budeme" jako ovce koukat, nic se nestane. Prostě je jim to jedno ....