Jump to content

PavelB

User
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by PavelB

 1. Zdroj: https://www.lupa.cz/aktuality/aplikace-max-odhalila-ceny-predplatneho-pro-ceskou-republiku/
 2. Jak někdo psal, ať tedy VF klidně zdraží, tak za mě přidám opačné mínění. Formulí škoda, ale jestli se to nevejde do současného rozpočtu, tak ať si je Nova nechá a Novu Sport 1 až 4 klidně taky.
 3. Tommy, takych bych rád, aby tomu tak bylo, ale pochybuju. DVTV Extra má být na Magenté monetizováno přes on-line reklamy. Něco takového Vodafone nebude schopen zajistit, když se mu doposud nepodařilo přizpůsobit systém reklamám Primy.
 4. Potvrzuji, též. Ani set-top-box. Doporučuji ho nerestartovat vytáhnutím ze zásuvky, protože to jsem udělal, a kvůli tomu na něm nejde ani live TV (před tím nešlo jen zpětné přehrávání).
 5. Taky potvrzuji objevování se této hlášky.
 6. Tazatel asi chce mít přehled filmů k dispozici před tím, než se registruje. To umožňuje třeba Filmtoro.
 7. Tak mě napadlo vzít Chromecast "do terénu" s Datamánií. Z mobilu jsem nasdílel osobní hotspot pro připojení Chromecastu. iVysílání ČT funguje, YouTube funguje, Horizon Go ne. A zase takové nedeskriptivní, receiver app na Chromecastu říká, že připraveno k vysílání, ale tlačítko Sledovat na TV prostě nic nedělá. Žádná chyba, prostě dělá, že by měl fungovat a nefunguje. Podobně jako u té nefungující pauzy, receiver app prostě nereaguje. I když Horizon Go je na jiném mobilu, než hotspot. Takže nevím, co se mu nelíbí. Funguje vám Chromecast na jiném, než domácím (exUPC) připojení? Co na mobilních datech?
 8. @tomus Ani při pouštění z prohlížeče na PC to na pauzu nereaguje. Chyba bude v receiver appu, tedy v tom kódu, co běží přímo na Chromecastu.
 9. Nenašel jsem to tu zmíněno, ale v poslední době nejde přehrávání přes Chromecast zapauzovat. Zkoušeno z více mobilů, zapauzování nefunguje ani z aplikace Google Home.
 10. Aha, vy si pod pojmem lineární vysílání představujete nahraji a přehrávám vlastní záznam. To jsme se minuli v pochopení. To je samozřejmě jiná liga.
 11. Nevím, co na tom lineárním vysílání máte. IMO mu uživatelé budou jen ubývat, má matka (60+) se už několik let dívá jen odloženě. Prostě víte co chcete vidět, a to si pustíte. Vše můžete vidět od začátku, kdykoliv zapauzovat a naopak reklamy přeskočit (zatím). Lineární vysílání je pro ty, co přijdou domů z práce a neví na co koukat. S čímž Horizon GO moc nepomáhá, ale třeba Netflix řeší doporučovacími algoritmy. Lineární vysílání chápu u exponovaných sportovních utkání, protože ty chtějí lidé vidět opravdu živě, ne že ve finále MS v hokeji Česko-Rusko uslyší "Góóól" nejdříve od sousedů, pak až z obrazovky. Plus zrovna tam je třeba vysoký datový tok pro spoustu lidí najednou, takže IPTV je nevhodná.
 12. Update3: Á, tak Vodafone chtěl jen cpát mobilní tarify. Takže Chromecast nakonec slouží.
 13. Tak mi po letech přestal fungovat Horizon GO v androidím set top boxu. Sideloadovaná stará verze aplikace Horizon Go si říká o aktualizaci a ani různé novější verze nefungují. Smazání dat aplikace nehraje roli. Nejnovější verze Horizon GO hlásí Video nyní nelze přehrát. (LicenseErrorCode.license.invalid) Na PC / mobilu vše funguje. Předpokládám tedy nějaký problém s DRM. Řešili jste někdo tento problém? Vzhledem ke konci Horizonu GO to jinak budu řešit požádáním o přechod na Vodafone TV s jejich krabičkou. Update: Tak jsem si přečetl recenze na Vodafone TV a radši si pro teď objednal Chromecast 🙃 Update2: A zrovna volají z Vodafone sami ohledně přechodu. No tak nic.
 14. Taky se hlásím jako postižený uživatel. Chrome i Firefox. Přitom do těch tak 10 dnů to fungovalo. Testovací streamy s DRM od Bitmovin se přehrávají fajn. Z https://www.widevine.com/news je zřejmé, že došlo ke změně výchozího chování: Třeba u Amazon Prime Video to mají tak, že HD streamy vyžadují to VMP, ale pořád si na nepodporovaných zařízeních video přehrajete, akorát v nižší kvalitě.
 15. Já mám tv box MECOOL M8S Pro+ s Androidem 7.1.1 a Horizon GO 2.3.21 funguje výborně (k ovládání je třeba myš). Nejnovější verze 2.3.23 pak ale nezobrazuje video na celou obrazovku. Problémy se zvukem jsem však nezaznamenal. Nejspíš prostě není android firmware jako android firmware.
 16. PavelB

  Horizon Go

  Potvrzuji problém zmíněný uživatelem vasek608. Nová verze aplikace nezobrazuje video ve full screenu, ale ze všech čtyřech stran jsou okraje (Android TV box MECOOL M8S Pro+ (Chipset Amlogic S905X) s Androidem 7.1.1, připojený přes HDMI k Full HD televizi) Týká se televizních programů i MyPrime filmotéky. Stará verze funguje správně.
×
×
 • Create New...