Přejít na obsah

Nefunkční Horizon GO na PC


Návštěvník vista

Doporučené příspěvky

Návštěvník vista

Ahoj, prosím o radu, v čem by mohl být problém. 

Už tak 14 dní mi na PC nefunguje Horizon GO. Nelze přehrát nic ani živě ani zpětně. Po kliknutí na libovolný pořad se tento začne normálně načítat spolu s hláškou "začíná za chvíli", chvíli se načítá, ale pak to hodí hlášku "došlo k chybě, video nelze nyní přehrát". S tím jsem se již v minulosti setkal, ale vždy to bylo pouze dočasná chyba u konkrétního pořadu, ale teď je to permanentní chyba u všeho.

V aplikaci na mobilu s Androidem na stejné síti vše funkční.

Na PC mám Linux Mint 19.1 Cinnamon, prohlížeč Google Chrome (Verze 79.0.3945.117 (Oficiální sestavení) (64bitový)), zkoušel jsem i Chromium, Firefox a stejné chování, Opera mi hlásila, že video nepodporuje či tak něco. Nějaký jiný prohlížeč, ve kterém by to mohlo fungovat?

Předem díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pida11

V práci na Linuxech mám ten samý problém.....Předpokládám, že je problém tedy přímo s operačním systémem Linux....otázka je, jestli to má nějaké řešení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vista

Díky za info. Takže se zřejmě někde něco updatovalo a je to rozbitý 🙂 S mými znalostmi Linuxu tedy nejspíš nezbývá než čekat a doufat, že se to s nějakým příštím updatem zase spraví. Nebo zkusit přeinstalaci OS a neupdatovat (moc práce) nebo odstranit nějaký poslední updaty (to bych musel nastudovat, jak na to). No možná raději oželím ten Horizon 🙂

před 7 minutami, tomus napsal:

A nebo se něco změnilo v aplikaci Horizon Go a Linux si s tím neporadí. 

Beztak, už jsem kvůli nim musel přejít z Windows Vista na Linux, což byla ve finále dobrá věc. Teď abych kvůli nějaké jejich další cypovině kupoval nový PC s Win10 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Horizon Go mi funguje jen ve Win10 s aplikací. Z internetového prohlížeče (Vivaldi, Firefox) mi to také hlásí chybu. Zjistil jsem to asi před týdnem.

Zkoušel jsem to i na jiném pc (připojeném na UPC síť) a také to z prohlížeče nejde. 

Jarda

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • CA modul, VTV Set-Top-Box 2G_B, CH7465LG
  • Kladno, Kročehlavy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vista

 Takže to vypadá spíš na nějakou podělávku ze strany UPC nesouvisející s operačním systémem. To časové období taky souhlasí, sice jsem psal 14 dnů, ale spíš to bude méně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

Můžu jen potvrdit problémy na Linuxu - Ubuntu Mate 18.04.03. Zkoušeno Google Chrome, Firefox a stejný problém. Ve Virtualboxu mam Win10 a tam to jede. Takže to nějak souvisí opravdu se systémem.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen doplním, že Linux není oficiálně podporován:

https://www.upc.cz/pece-o-zakazniky/sluzby/televize/horizon-go/ktere-verze-operacnich-systemu-podporuji-aplikaci-horizon-go/

řekl bych, že na tučňákovi není ta správná funkcionalita na přehrávání DRM videa, kterou využívá Horizon Go a možná další věci. Proto nemá oficiální podporu, jelikož udržovat to na x desítkách systémů s linuxovým jádrem je nereálné. Zkusil bych instalovat a nastavit pipelight + změnit to, jak se prohlížeč/ systém hlásí (user agent override).

https://www.vltavsky.cz/2015/02/linux-silverlight-widevine-upc-horizon-hbo-go.html

Ale úplně nejlepší bude se obrátit na fórum s podporou onoho prohlížeče nebo Linuxu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...