Jump to content

Gorole

User
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Gorole

 1. Píšu, měřeno kabelem, ano, nebyl jsem línej vytáhl ze skříně UTPčko a měřil přímo na Compalu 🙂 Aha, to jsem si nevšiml, doplněno 🙂 Ale asi to bude nepodstatné protože jsem teď zkoušel tovární nastavení - bez výsledku. Po 15 minutách je tam nějaká změna, nevím jak moc tam ty chyby padají.
 2. Ahoj, dostanu z tohoto modemu maximalně cca 260Mbit. Přepnuto na BRIDGE Zkoušeno na 3 NB a jednom PC, samo že přes kabel, připojení 1Gbit Donedávna vše fičelo v pohodě. Rychlost měřena na speedtest.dkm.cz Ze startu to jede třeba 280 ale postupně to padá dolů. Upload sedí - 32.6 ping taky v pohodě (aspoň myslím) 17.1 A pro zajímavost, pokud skusím speedtest.net jsem zhruba na polovině https://www.speedtest.net/result/16156858645
 3. Jo už to jede. Ale je sranda že ve VF síti nejedou stránky VF - na PC - přes kabel - pro štouraly 😉 Probíhá nějaký DDoS útok?
 4. Ahoj, jedou Vám stránky vodafonu? CHtěl jsem jít zaplatit vyúčtování, a nejde 🙂 "Odpověď webu www.vodafone.cz trvala příliš dlouho."
 5. A nemúže to být tím že používám Chrome ve verzi 100? Chybu v tom případě může způsobovat třímístné číslo verze prohlížeče. Edit: Ne nefunguje ani v EDGE prohlížeči.
 6. A co displayport? 🙂 Mám a chyba WT1807 také vyskakuje 😞
 7. Asi ještě není převod kompletní. Je to více než týden. Zde na fóru jsem četl že u někoho trvá převod třeba půl roku. Opravdu? A to mám platit za službu se kterou nebyl problém a nyní je v podstatě nefunkční a v mnoha parametrech odlišná? Čekal jsem že převod bude otázka max.24 hodin, ne dnů 🙂 😉
 8. To je aktuální rychlost stahování. S tou problém nemám ani na WiFi ani na 4G 😉 Co mě zaráží je že Horizon go fungovalo bez problému, snad jen mimo CZ(nebo EU?)bylo omezení, ale na to stačí VPN.
 9. Ahoj, je toto normální? V úterý začal převod k VF od UPC - stále není dokončen. A aplikace VF TV asi taky nefunguje jak má. Nebo je to standard? Ani nevím jak spustit nějaký program. Celá ta aplikace mně přijde poněkud podivná.
 10. Chce to zavolat na infolinku 800 77 00 77
 11. Zkoušel jste test od VF? http://speedtest.dkm.cz/
 12. Aha, chtěl jsem požádat o nový modem protože před časem (alespoň co jsem pochopil tady z diskuze) že už režim BRIDGE podporuje. Čili předpokládám že se asi vyskytly nějaké problémy a FW a nebo funkce byla stažena? Ať vím a zbytečně nežádám o změnu. Potřebuji IPv4 a BRIDGE režim 🙂 Děkuji
 13. Tak jsem požádal o navýšení rychlosti na 500/30 Kdo pozná kdy došlo k výměně modemu 🙂 https://www.netmetr.cz/cs/moje.html Je třeba vložit sync kód: 368d99469e2c A výsledek puma testu:
 14. Měl mnohem větší (opravdu otravnou) latenci, zabugovamý FW, ztráceli se pakety. Už je to asi opraveno co jsem pochopil z fóra. Bylo to v době kdy se nasazovali. Jinak jsem po něm nic nechtěl, pouze ipv4, a bridge - zapojit a fungovat, zapomenout. WiFi mě nezajímá, vypínám. A tady Adolf je asi pouze přízemní konzumní spotřebitel co sedí na Fb, a na tomto fóru - což dokládá i jeho nesmyslná hyperaktivita v prázdných příspěvcích.
 15. Něco mi na něm dost vadilo, ping, nebo nešla vypnout Wifi. BTW, jaký máte ping na tom Compalu? Ať přemýšlím jak přemýšlím,tak si nemůžu vzpomenout.Byl jsem rád že jsem dostal zpět Technicolor.
 16. U Compalu byl myslím vyšší ping a tuším že nemožnost přepnout na IPv4? Je mozné že se to změnilo, nový FW a podobně 🙂 Problémy byly cca 4-5 let zpět. Nyní mám ping 16-17ms A vlastně ani nevím jaké maximální rychlosti se dá s modemem dosáhnout. 300Mb?
 17. Marku bude změna jen STB a nebo to je zárověň i modem? Jde mne o zachování TC7200 který jde přepnout do bridge a veřejné IP. Měl jsem týden doma slavnou CIHLU, a pak Compal obojí nepoužitlné pro mne.
 18. Jako za těch 8 let co mám UPC tak je to snad asi jediný problém s jednou stránkou která není vůbec zásadní. Zkusím chvíli používat 8.8.8.8
 19. Používám DNS servery poskytovatele. Nemám dostupnou stránku https://www.my213.cz/ Pokud přepnu na google či cloudflare stránka funguje. Máte podobný problém? Nebo je lokální? Ostrava - Jih https://www.rbp213.cz/ normálně funguje Jde celkem o dlouhodobý problém, cca půl roku, vždycky přehodím poskytovatele DNS, ale už mě to štve 😄
 20. A na boxu je jaký operační systém? Předpokládám že je uzavřený a nelze libovolně instalovat aplikace. Uvažuju že to objednám a vyzkouším na měsíc pokud by to šlo. Udělat nějaký review 🙂
 21. Jojo zavolej, dá to trochu práce, pak tě snad přepojí na "jiný level" technické podpory a domluvíš se. Pak se jenom odsouhlasí že opravdu chceš IPv4 a né IPv6 Přeji hodně štěstí
 22. Tak určitě jsou lidi kterým vyhovuje Compal. Jsou lidi kterým vyhovuje HD DVR Mediabox, který třeba nelze vůbec přepnout do modu BRIDGE. JE to o potřebách uživatele. Někdo jen brouzdá, čte zprávy - nejde tak nejde, je si čist knížku Někdo potřebuje stabilní připojení k práci, streamu apod.
×
×
 • Create New...