Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

dad18

Uživatel
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele dad18

  1. Chápu to správně, že tedy to tlačítko je jen taková zkratka na internetové stránky ČT, třeba ivysílání ? Možná trošku tam bude něco jiného, asi jednoduššího, že. No a používal by si HbbTV kdyby ČT bylo zakódováno? Že si to přepneš, tam nebude obraz ani zvuk, ale HbbTV ano? ( a neřešme, že čt zablokované nebude) Díky.
  2. No a to je právě ta mýlka nebo chyba či neřešení od VF. Když odejdeš od VF tak ti ty volné stanice co tam jsou pořád půjdou, protože by musel přijít technik a v rozvaděči vytáhnout tvůj koax. Ale to je pro VF nákladné aby takhle ručně odpojovali každého jedince takže se to bude vypínat centrálně aby ti co nic neplatí nic neměli a aby mohli tu šířku kabelu využít jinde a jinak. Takže se rozhodli že to volné co se chytá zadarmo a bez ca modulu nebo boxu prostě vypnou. Ale tím že u nich trvá vše dlouho tak to celoplošně asi letos nebude, stejně jako chtějí vyměnit všechny Compaly co lidi mají a vypadá to že to letos taky nestihnou a tím se odkládá nějaké vylepšování netu. Jak se to už psalo, že žádná konkurence nenechává bývalým zákazníkům nic zadarmo tak nechápu, že nechápete proč by to měl dělat VF. Fakt vám to přijde normální, že kdo neplatí tak i přesto kouká? A poslední věc k tomu tlačítku. Nikdy jsem ho nepoužil, protože jsem nikdy neměl svojí anténu a koukám jen přes box a v tv mám jen hdmi no a tam to tlačítko nefunguje. Ale i tak si nedokážu představit, že někdo si zapne nějaký fotbal který neuvidí protože bude blokovaný, ale to tlačítko mu půjde tak si ho zapne a bude si tam o tom fotbalu číst? Nebo proč by ho měl sakra používat, když ten program neuvidí? Tohle mi hlava nebere. To poslední by mi mohl vysvětlit @Michal Kourek
  3. Jasně, já jsem troll a VF je blb co bude nechávat zdarma televizi lidem co jim nic neplatí. Tak až se to stane tak od tebe tu omluvu chtít budu. Stejně jste se na mě sesypali, když jsem psal že nejde netflix na boxu tv3. No a nejde tam furt, ale hloupý jsem byl já, že jsem to napsal, že.
  4. @Marek-26 Ty si mu ale neodpověděl na to co hlavně ho zajímalo. Jestli když mu tam pošlou jen net co si objedná tak jestli mu tam ta televize bude hrát zadarmo.
  5. Jo je smůla, že se s tím svezou i jiní, ale těch zas není tolik a VF je i tímhle krokem chce donutit pořídit si box nebo kartu kde to hlídají u jednoho konkrétního. A jak to je s těma volnými stanicemi? Má je taky růžovej nebo kyslík?
  6. No a přijde ti to správné aby ten kdo byl u VF, pak odešel, už jim neplatí ani korunu tak měl pořád možnost sledovat tv zdarma? Tak právě kvůli takovým vyčůránkům to bude v budoucnu VF vypínat. A o to mi jde celou dobu, proč já mám platit a vychcánek nemusí? Jsem nabroušenej protože takových v mém okolí pár je co zjistili, že když odhlásí tv tak jim tam furt něco hrát bude. Sakra je mi to trapné, ale jak to má konkurence? Tam mají taky v koaxu zdarma programy? Vlastně ani nevím jestli mají tv přes koax, jsem odkojen Karnevalem, UPC a pak VF. To je na medaili.
  7. Nejsem odborník, ale podle mě ti ta tv půjde a o to ti jde, že. Dokud to nevypnout centrálně tak v tom kabelu co vede do domu je jak net tak tv tak i ty volné programy. Někdo to tu už vysvětloval co vše je v tom koaxu a kolik z toho co zabírá. Určitě je tu někdo kdo má od VF jen net tak by to mohl pro tebe otestovat a ten koax místo do modemu strčit do tv a zkusit co naladí.
  8. @cvancara Nezapne, proč by měl? Je to snad produkt který VF nabízí? Můžu vidět kde to mají v nabídce? Můžete sem někdo napsat vy co máte od VF tv bez boxu nebo bez ca modulu kolik za to platíte? EDIT Ten tvůj dotaz se dá chápat i jinak, např že se stane nějaká havárie v baráku a pak se dole v tom rozvaděči odpojí jen ty koaxy do bytů co nemají s VF už žádný smluvní vztah tak těm to nepůjde. Kdo má s VF smlouvu tomu to zas zapojí. Pořád nechápete, že to jde jen proti těm co nemají s VF už nic společného a přesto se koukají na vysílání které distribuuje VF. To, že to odnese i pár těch jedinců co nemají box či modul je smůla, no. A taky nátlak aby si to už konečně taky pořídili jako drtivá většina z nás. Chápeme se už konečně co a proč se bude časem vypínat?
  9. Uvidíte časem a nebudu vyžadovat omluvu. Jen si přetrpíte to -Já vám to říkal. VF prostě vypne vše co by mohlo v budoucnu hráti pro ty lidi co si nic od nich neplatí. No a to znamená, že si vodafone pustíš jen přes kabel s ca modulem nebo přes box. @homberg "je jedno, jestli mas CA modul s kartou, nebo ne" můžeš mi vysvětlit jak se účtuje to když kartu nemám? Prosím stručně a jasně bez vytáček. Udělám to za tebe, nemůžeš protože takovou službu VF nenabízí. @namec Já jsem klidný a není to o mě, fakt je mi to fuk. Jen prostě nechápu proč by měl brát VF ohled na pár jedinců co nemají box nebo chytrou tv. Tomu se říká pokrok a těch pár jedinců se musí přizpůsobit. Ale pořád mi nikdo neřekl jak se dostanu k těm volným stanicím přes kabel a kolik se za to platí a kde si to můžu objednat.😀 To je vtip, odpovím si sám. Neplatí se za to nic, objednat si to nemůžu a je to jen pozůstatek z dob kdy byly třeba společné antény. Neříkám že to bude zítra, ale vypne se to, letos možná na přes rok.
  10. Mám se opakovat, že mi je červené tlačítko u zádele a nebudu řešit těch pár jedinců co ho tak moc chtějí používat? Až ty lidi co koukají zdarma na to co jim zbylo v koaxu od VF budou brečet, že tam už nic nejde tak se tu zas objevím s tím - Já vám to říkal.😛 Kdyby šla udělat anketa kolik lidí dnes aktivně to tlačítko používá jaký by byl výsledek? Dva, tři lidi?
  11. Končím, to je furt dokola kvůli jednomu blbýmu tlačítku.Takže tv musí být připojená k netu, ale je natolik blbá, že se tam nedají doinstalovat aplikace? Zákazník musí mít doma net aby si mohl zapnout červené tlačítko, ale už nemá počítač a nebo padesátku navíc na lepší box? Tak ať si přečte knížku, mě je to už faktfuk.
  12. No když o to červené tlačítko tam moc stojíš tak ti nezbyde nic jiného než si od VF vzít nový box. Rozdíl jednoho piva v ceně není tak moc. Tak proč to řešit rozbočovačem, dalším koaxem a hlavně hádkou zde na fóru.😀
  13. @Standa Já to chápu, když byl starý setobox tak ten měl i výstup do tv a když jsem chtěl koukat na základní stanice tak jsem nemusel zapnout box a jen jsem je měl naladěné na tv. Na nových boxech už koax výstup není tak ta možnost odpadá a přes box to červené tlačítko nefunguje. No ale jestl ije tam ta možnost si tam doinstalovat nějaké aplikace tak fajn. Ale fakt netuším proč by někdo bojoval za červené tlačítko když to je vlastně jen zkratka na přepnutí na internetové stránky té dané stanice. @namec a kolik lidí má televizi od VF a nemá net? A když si dnes objednáš tv službu od VF tak ten net k tomu dostaneš protože ten box ho potřebuje a jestli tam to červené tlačítko od čt sport jde naistalovat tak problém není.
  14. Už zase řešíme něco co bude. Já říkám, že časem vypnou v koaxu to co můžou naladit i lidi co nemají od VF žádné služby a je mi fuk jak tomu chcete říkat. A pořád mi nikdo nevysvětlil proč by lidi co si nic neplatí měli koukat na ty programy zadarmo.
  15. Děkuji, to je přesně to o čem píšu. Právě pro takové případy to chtějí vypnout, prostě to co nechali volně puštěné v koaxu a naladí si tam programy i ten kde si neplatí žádné služby VF tak to se má v budoucnu vypnout a už ta možnost nebude. @Marek-26 Tak to nevím jak to bude vypadat až ty volně dostupné nebudou jestli ty zakodované tam budou vidět i pro lidi co nemají nic od VF, ale nedokážu si představit situaci, že ti lidé nemají žádný zdroj tv stanic a ladí si tohle jen kvůli červenému tlačítku. Mám taky příklad, známý si stěžoval, že mu nešly programy v tv tak zavolal VF a tam za á zjistili, že je problém v celém paneláku protože tam nešlo nikomu nic a za bé, že ten člověk taky nemá už nic od VF pět let. Tak tam přijel technik, něco se dělalo na baráku, opravili to a toho známýho v baráku nemají rádi, protože to volné pro lidi co nic neplatí vypnuli a už si tam nikdo nic zadarmo nenaladil. Možná se špatně vyjadřuji jak se to jmenuje jestli start, dvb t c ale prostě tohle mají časem vypnout všem a všude. Ten kdo nebude nic platit nebude taky nic ladit. není to náhodou i logické? Chceš mi říct, že on někdo trvá na tom, že chce koukat na tv přes červené tlačítko i když mu nepůjde ten program? Proč?
  16. To jsou právě ty zmatečné pojmy DVB-T nebo C, říkejte si tomu jak chcete, ale blíží se doba, že v tom koaxu od vf co si strčíte do tv nebude žádný zdarma program a bez ca karty nebo boxu nic hrát nebude. Tak snad to pochopí už každý.
  17. @Standa Už to zase začíná? Jak na něj budeš přepnutý když v koaxu žádný volný program nebude a vše tam bude blokovaný a aby si to odblokoval tak potřebuješ ca modul nebo setobox? Jinak se k tomu nedostaneš, už to chápeš?
  18. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Prostě sportovní podcasty co se vysílají na YouTube tak Novotný ucejtil peníze a cpe to na jeden kanál...😀 Ten koho to zajímá se na to kouká při premiéře na YouTube, kdo na to bude koukat o den dva později? A kdo na to bude koukat na vodafone tv a ne na YouTube?
  19. @Standa A kde vezmeš ty volně dostupné stanice aby sis tam kliknul červeným tlačítkem když v koaxu od VF už nic volně přístupného nebude? Takže jestli chceš vodafone tv i červené tlačítko tak ca modul prostě potřebuješ.
  20. Tady je pěkný guláš v pojmech co je vlastně co. Když sleduješ třeba ČT tak, že si zobrazíš červeným tlačítkem tak to sleduješ přes koax a tam jsou jen ty zdarma volně dostupné programy které se budou v budoucnu vypínat. Nebo to ČT i s červeným tlačítkem můžeš sledovat přes vlastní anténu a nepotřebuješ a neplatíš VF. Když máš setobox tak tam červené tlačítko není. Takže když chceš používat Vodafone i červené tlačítko tak jedině CA modul. +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Vysvětlím to i pro lidi co ten guláš v tom pořád mají...😀 Koaxiál strčený do tv - a tam si naladíš jen ty volné programy co tam VF pouštěl z dob kdy ani setoboxy nebyly - to che VF zrušit, vypnout. Je to zadarmo a proč by to lidem nechával, že. Koaxiál strčený do tv + CA Modul - tam si naladíš ty programy (balíčky) co si u VF zaplatíš, přepínáš programy ovládačem od tv a tam jde i červené tlačítko. Koaxiál strčený do - setoboxu tam si naladíš ty programy (balíčky) co si u VF zaplatíš, přepínáš programy ovládačem od setoboxu kdy televizi máš přepnutý na hdmi vstup. A tam červené tlačítko nejde. Poslední varianta je, že jsou už boxy bez koaxu a strčíš tam do něj internetový kabel anebo se dá připojit k síti i jen přes wifi.
  21. Pozor, tady je problém v tom, že koax jde do stb, ale ten už nemá výstup do tv přes koax ale jen hdmi takže aby šlo HbbTV těch volných kanálů co tam jsou tak musíte dát na ten koax rozbočovač aby to šlo jak do tv tak do boxu koaxem. Při koukání přes box přepnout tv na hdmi vstup a když chceš HbbTV tak tv za přepnout na tu stanici kde to chceš sledovat. A mačkat červené tlačítko na ovladači od televize a ne od boxu.
  22. dad18 odpověděl na téma uživateli Marek-26 v Vodafone TV
    Nic se nevyřešilo a ani řešit nebude. VF si udělal krásnou výmluvu, že vše v novém systému (který bude již brzy🙂) bude fungovat, jen musíme počkat až přijde "brzy" a vše to vyřeší a bude ráj.
  23. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Není nic nového ani ani dalších stejných programech Vodafone něco. Nechápu proč už mají čtyři skoro stejné kanály Kdyby tam dali občas něco z těch placených třeba HBO, ale takhle tam jen rotuje to co už bylo všude jinde. Uniká mi toho význam, nebo žádný není?
  24. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v O všem ostatním
    V které z těch tří firem má Vodafone podíl?
  25. dad18 odpověděl na téma uživateli Marek-26 v Vodafone TV
    Tak u mě nemusíte, mě to funguje.😀

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Účet

Navigace

Vyhledávání

Vyhledávání

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.