Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

dad18

Uživatel
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele dad18

  1. dad18 odpověděl příspěvek k tématu v Vodafone TV
    @Michal Kourek S tím nepočítej. Jsou u konkurence a ta je nepustí a VF o ně nemají zájem. Se sportem to tu je a bude špatný. Ale Canal+ si můžeš koupit samostatně.
  2. dad18 odpověděl na téma uživateli sima v Vodafone TV
    @cvancara Vlastně ano. Totiž jen VF nemá nějaký exkluzivní sportovní kanál jaké má konkurence. Jak je mi fuk Óčko stanice tak kvůli těm sportovním stanicím bych ke konkurenci šel. Na sport je VF nejhorší.
  3. dad18 odpověděl na téma uživateli sima v Vodafone TV
    Kdyby jsme všichni splnili to plané vyhrožování, že se porozhlídneme jinde tak tu už nikdo není. Ale nezoufejte, už určitě brzo bude nová aplikace co vyřeší všechny námi hlášené problémy a chyby. 😀
  4. dad18 odpověděl na téma uživateli Luboš v Vodafone TV
    Jednodušší je se rozvést než něco chtít po Vodafone, ne? Kdyby byl Luboš ženatý tak nekouká na pořady o snoubencích. Můj tip je, že ženatý není a tam nějakou snoubenku hledá, ale nerozumí jí a proto se tak rozčiluje.😀
  5. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Vodafonu
    @paffko Nechci ti brát iluze, že si výjimečný a jedinečný, ale ten kód je známý už od dubna a použít ho může každý. Kolik tě ta "výhra" stála?😀 (jen vtip, nic ve zlém)
  6. dad18 odpověděl na téma uživateli Luboš v Vodafone TV
    @Medvěd S tou péčí o nás ovce sis začal ty, já ti to jen vracím aby si neměl pocit, že tě tu nikdo nemá rád.🥰 Pořád si mi neodpověděl co má VF dělat když mu třeba ta Nova pošle film bez dabingu. Omluvit se zákazníkům a zjednat nápravu. Jo aha, ale to přece VF udělal, tak co jiného? @Luboš to samé i pro tebe. Chápu, že ti vadí, nepřítomnost češtiny, ale co jiného má VF dělat? A také poprosím konkrétněji než, že sjednat nápravu. A určitě tě nikdo nechce urážet, jen prostě nechápeš, že tady se to nevyřeší a že máš s tím problém si napsal už několikrát, už to všichni víme.
  7. dad18 odpověděl na téma uživateli Luboš v Vodafone TV
    @Medvěd Když Vodafone nedostane od Novy film s dabingem tak ho má podle tebe nadabovat? Co jiného může dělat? Taky nechápeš co Ondra napsal? Co tě u VF drží? Nebuď ovce, nenech si kakat na hlavu a jdi k růžovým nebo kyslíku. Ahoj.
  8. dad18 odpověděl na téma uživateli Luboš v Vodafone TV
    A co na tom zas nechápeš ty Lubošku? Co výpověď celého českého vedení VF by ti stačila nebo rovnou popravit?
  9. dad18 odpověděl na téma uživateli Luděk v Vodafone internet
    Tak poslouchej starej, co si stěžovat tam kde máš zakoupenou tu službu? Tady určitě ne.
  10. dad18 odpověděl na téma uživateli homberg v Vodafone internet
    Na prodejnu to ani nenos, nic tam nemění. Musíš zavolat na linku VF, tam ti si domluvíš termín a přiveze ti to technik domů. Jinak to ani nejde. Spoustu let může přístroj fungovat dobře a pak stářím se to začne kazit, to je normální.
  11. dad18 odpověděl na téma uživateli Marek-26 v Vodafone TV
    Co brečíte? Za pár dní to bude rok co se VF spojil s firmou co má tu nejlepší aplikaci co svět neviděl. Takže již brzy ve vašich telefonech, tabletech, rádií i televizích. Berte si dovolenou pak se už od vašich přístrojů neodtrhnete . "Coming soon" Go Ježížku go !!!
  12. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Ty si jak kolovrátek, zavolej přímo na VF. Tohle není ofiko forum tak než se tu někdo objeví a nahlásí to, může to trvat déle. Mě se to neseká, takže je to lokální problém a ten nemá takovou prioritu aby to dělali o svátku nebo víkendu.
  13. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Protože tam nejsou, ale jen v boxu nebo aplikaci na netu. https://www.vodafone.cz/pece/televize/tv-doplnkove-sluzby/vodafone-fast-kanaly/?srsltid=AfmBOoonYC_ghy-kW8NPasrMrnnhRNPHLi6Ac_KG8POkZ8YmliIlJ6i7
  14. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Dal jsem tomu půl hodinku a bohužel to hraje bez chyby. Asi to bude lokální chyba v pár ulicích.😀
  15. No ale když si vyhádáš na retenčním dobrou cenu a až pak se vytasíš ještě se státním příspěvkem? 😀 Můžeš mít přece slevu přes retenční už dlouho a teprve dnes se z tebe stal třeba ZTP...
  16. dad18 odpověděl na téma uživateli davidbarta v Vodafone TV
    @Ondra - Vodafone Asi to sem až zas tolik nepatří, ale já bych se bál nějaké větší aktualizaci a změny ovládání. Na starších typech setoboxech je tlačítko na přímý přístup k nahrávkách. No nových boxech už ta funkce toho tlačítka není, je to asi jediná změna po nové aktualizaci. Tlačítko tam je prázdné, nevyužité a při zmáčknutí se objeví nápis - funkce zatím není přiřazena. No a to zatím už trvá cca rok. Jinak na dotaz autorovi bych poradil svoje vlastní DO na které si nastavím tlačítka podle sebe. Mám takové co ovládá až čtyři přístroje a mám to nastavené podle sebe a ne podle toho nelogika od VF co to programoval.
  17. dad18 odpověděl příspěvek k tématu v Vodafone TV
    Ano, hlavně u starších programů je to hodně znát, ale i celkově je celá stanice tišší než ostatní. Jestli to může VF opravit tak předem díky. Automatické vyrovnání na TV to neopraví.
  18. Ano, na boxech co pronajímá VF jdou přerovnat programy podle sebe. Na jiných značkách to přece není starost a ani zájem VF a dotaz by měl být na nějakém fóru kde se řeší boxy všeobecně.
  19. @jezevcik8475 Jo jo, to je dobře, za svými názory si stůj a taky se podle nich řiď. No hledám jak můžu, ale že by šlo přidat jen jeden program tam prostě nemůžu najít. Můžeš si mezi stěžovaní si na VF najít pár vteřin a najít to a poslat to sem? Děkuji. Jinak tohle není oficiální fórum kde vyřeší tvé problémy. Zavolej jim aby ti mohli pomoct. Radou, pomocí, tabletkou. Nebo i slevou pro věrného zákazníka.
  20. Jeden určitě ne. Musíš mít nějaký základní balíček a pak si můžeš vybrat dalších deset stanic, ale oni ti to pak náležitě vyčíslí a nedoplatíš se. Myslím, že to nejde taky proto, že třeba Nova dává jako jeden balík svoje programy takže ani VF nemůže vysílat a nabízet jen některé. @jezevcik8475 Můžu vidět odkaz? Nějak to tam nemůžu najít. EDIT Aha, už před půl rokem při registraci si psal jak ti všichni u VF lžou a jak je to u nich špatný. Jsem myslel, že už si dávno v pohodě u jiného operátora a nemusíš se tu rozčilovat.😀
  21. dad18 odpověděl na téma uživateli Luboš v Vodafone TV
    @Standa čteš i ostatní příspěvky? Ten díl už v češtině je. Takže ne v budoucnu, ale už dnes se na něj může podívat česky.
  22. dad18 odpověděl na téma uživateli Luboš v Vodafone TV
    @Luboš Jsi normální? Je to pořád jeden díl i když je vícekrát opakovaný. A česky už je, protože už tam není new epizode a ty jsou puštěné celosvětově ve stejnou chvíli a pak se udělá dabing který se později přidá. A že tu nadávám ostatním? Ne, jen tobě a za tím, že si jouda si stojím. Když slíbíš, že se tu už neukážeš tak ti koupím TV u konkurence. Odra taky pochopil, že si jouda, ale je tu jako zástupce VF a musí být slušný tak ti napsal co napsal, Edit koukám, že už neřešíš, že tam není čeština, ale že ti nějaký díl chybí? Hm a jaký ti chybí napíšeš?
  23. dad18 odpověděl na téma uživateli Luboš v Vodafone TV
    Tak je to vyřešeno, už tam mám to stejné co ty a hraje to česky. A je to si myslím, že tím, že jak v sobotu tak v úterý tam bylo v pravém horním rohu napsáno New Episode a ta NEBYLA česky. Dnes ten nápis zmizel a už je to česky. Edit Tak ta epizoda co byla v sobotu v premiéře už je taky ve zpětném česky. A je zajímavé, že mám u ní napsáno vysíláno v po 13.dubna vyprší za 46 hod. je to sobota v 21.00
  24. dad18 odpověděl na téma uživateli Luboš v Vodafone TV
    A máš tam to New Epizode? Ono je to celý nějaký zmatený na tom boxu. když si ten díl pustím tak mám u něj pokračovat prootže je to ten díl co byl už v sobotu. I když je to v úterý tak je u toho napsáno vysíláno v sobotu 11 dubna 21.00 a vyprší za 10 hod 58 min. Což je divné protože si to pouštím v úterý a když to má trvání sedm dní tak by to mělo vypršet až v úterý a ne dnes večer.
  25. dad18 odpověděl na téma uživateli Luboš v Vodafone TV
    @kautskym podívej se na díl S8 E16 co je vysílaný v úterý v jednu ráno, má přímo v obraze napsáno New Episode a ten jediný nemá český dabing. Ostatní mají. Otestuješ to pro mě a ne pro něj? Díky. @Luboš Takový jouda jako ty co se registruje jen aby pomlouval a nedokáže na třikrát napsat číslo epizody co řeší, mi fakt nebude radit co mám dělat. @Ondra - Vodafone se ti omluvil tak co chceš víc? Možná to nevíš, ale VF žádný dabing nedělá a vysílá to tak jak to dostane od výrobce.

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Účet

Navigace

Vyhledávání

Vyhledávání

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.