Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

dad18

Uživatel
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele dad18

  1. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    A mě na to odpovíš? Bez nějakých příměrů, prosím.
  2. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Takže to podle tebe pořád platí, že když stanice Nova bude propagovat nacismus, tak za to dostane pokutu Vodafone, o2, tmobil a další co šíří jejich program. Aha.
  3. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Počkej počkej, to píšeš o obsahu vysílání, ale tady se řeší technická stránka a to, že nesedí zvuk k obrazu. Je otázka v jakém stavu to dostal a kdo za to může. A s tou propagací ti to nějak nesedí. Když to na Nově budou propagovat, tak dostane pokutu Vodafone, tmobile, o2 a další kteří ho mají v nabídce? To snad ne.
  4. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Teoretická reakce jen na to za druhé - Odpovídá Vodafone za signál který přebírá od majitele kanálu? Může mu do toho Vodafone zasáhnout, když mu pošle zvuk co nesedí s obrazem? Co když to tak majitel chce? A když mu Vodafone do toho zasáhne a změní to tak je to asi špatně, ne? Ale jestli ta stanice jinde hraje v pořádku, tak je to bordel Vodafonu, o tom žádná. 😐 neutrální smajlík bez pokusu o vtip.
  5. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Techforu
    Já si toho dříve nevšiml, tak ani nevím jestli to souvisí z aktualizací fora. Ta značka Centrum Péče a když na to najedu tak se mi objeví Příspěvky od centrum péče, ale dál už nic. Představoval bych si, že se mi vypíšou jen ty jejich konkrétní příspěvky, což jsou vlastně odpovědi, něž projíždět celé téma a hledat je. Chci něco co nikdy nefungovalo a nikdo to neumí odstranit? Nebo to bude někdy v budoucnu? Asi to jen znamená, že tam přispěli a najít si to musím sám, že.
  6. No ano, a dříve se to řešilo tak, že se služba odhlásila a přepsala na někoho jiného protože to Vodafonu nevadilo. Ale pak mu to vadit začlao a řekl, že to tak už nefunguje když už to je na té stejné adrese. Po dohadování jak dlouho trvá když od Vodafone odejdu a zase se vrátím tak kdy jsem už nový zákazník tak zas udělali, že ti tu slevu oficiálně dát nemohli, ale že třeba by mohli upravit jiné služby aby ses k ceně té slevy dostal. A to není tak dlouho, že jsem chtěl slevu na net a řekla, že mi ho dát nemůže, ale že se podívá a podívala a dala mi slevu na televizi a balíček... Takže chce to narazit na vstřícnou operátorku. Nevím proč, ale chap byl vždy arogantní.
  7. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Techforu
    No, ale to Technikus to přece už dělal a nepomohlo to. Takže je čas k radikálnějšímu řešení.😀
  8. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Techforu
    Nemám mobil, tak asi hloupě budu reagovat, ale nechápu co to znamená. V pc vymažu komplet vše co mi prohlížeč Edge nabídne, to je cookies, data, hesla, obrázky... a pak musím napsat jméno a heslo. No a od té doby jak jsem o tom pořád psal a prudil, tak od nějaké opravy to už funguje. A taky mě zaráží, že nikdo jiný o tom sem nenapíše. Můžou ty co sem chodí přes mobil napsat jak ty časy vidí? Třeba bude fakt problém jen u tebe.
  9. To bohužel stále ne, a podle vyjádření Vodafone ani nepůjde. Že prý to lidi nechtějí. Ale už se dá seřadit stanice podle sebe, takže všechny co chci mám od 1 do cca 50 a pak je ten zbytek, tam už neklikám. A už jsem si na to zvyknul, dřív když jsem projížděl a hledal co kde dávají tak jsem dojel nakonec a když to bylo skrytý tak jsem z 50 skočil hned zas na 1, ale teď musím z 50 zmáčknout 1. Jde o zvyk o nic jiného. Já to měnil jen kvůli tomu rozmazávání při přepínání nebo přetáčení, to mě točilo tak do běla, že kdyby to dělal každý setobox tak bych dal VF vale.
  10. Ten jsem měl taky a tam to dělalo. Ptal jsem se i sousedů a taky jim to občas zmizí. Někdo tu psal, že ještě pořád se rozmazává obraz u přepnutí, to ti nevadí? Nech si to vyměnit za ten novější VT3, je za stejný peníze, ale už nerozmazává a od té doby co ho mám se mi nahrávka neztratila. Jediný problém občas má, že nejde ta nahrávka vymazat a hodí to chybu, ale druhý den po vypnutí a zapnutí stb ta nahrávka už je pryč.
  11. Počkej, máš ty ovladače i v igelitu?😀 Kolik ti je, že nevíš, že jsou univerzální DO kterýma můžeš ovládat až 8 zařízení? Mám doma na stole jen jeden na TV, setobox, bluray, zesilovač, cd přehrávač a rádio. Naučil jsem to i moji starší mámu a je nadšená, že má jen jeden krám na stole. Jestli bude zájem, můžu doporučit nějaké univerzální DO.
  12. dad18 odpověděl na téma uživateli Hajanek v O Vodafonu
    Tady sice ne, ale když už sem napsal tak by měl počkat na nějakého oficiála... Já bych si od nějakého blonďáčka s patkou a v červeném tričku radit nenechal.😀
  13. dad18 odpověděl na téma uživateli Hajanek v O Vodafonu
    Počkej si až se tady ukáže oficiální zástupce Vodafone. On to pak prověří jestli jak a kde je nějaký problém a pomůže ti s jeho řešením. Já mám zas zkušenost obrácenou, ale ani podle mě nebo tebe nejde soudit.
  14. Nemůžeš soudit podle jedno telefonisty. Vidíš i zde na foru, že zástupci VF ti tady napíšou nějakou informaci kterou ti na lince zas vyvrátí a obráceně. Tak si mu měl říct, že chceš výpověd a i novou smlouvu. Nebo jak to mají ohlídaný? Dřív ti nechtěli dát novou smlouvu na stejnou adresu i když si to napsal na jiného člena rodiny. Dnes to jde? A ta sleva pro nového i stávajícího se tu už taky řešila a psalo se tam, že jí dostane i stávající.
  15. No jsme konzervy, ale... V mém okolí jsou už starší lidé, co nemají potřebu kupovat nové tv kam jdou dát aplikace, ani je nepotřebují, takže ten setobox je pro ně pořád to jediné řešení. A tu slevu od konkurence si dostal za zdejší jeho propagaci. Je jasný, že oba konkurenti zde mají své špehy.😀
  16. Ještě se mi nestalo abych se domluvil s prvním borcem na lince, vždy až to další spojení a většinou to byla borkyně. Mám pocit, že ten první se kterým mluvíš ti může slevnit 10% další 20% atd až se popropojuješ k šéfovi slev a tam se dohodnete. A na Fritze utěrku určitě ne. Co by na to řekla nějaká návšteva? EDIT. není to náhodou tak, že už borec na lince viděl, že si u Vodafone zabalil TV a šel jinam? Kdyby si nikam nešel tak by si tu slevu na net dostal😛
  17. Proč ty nahrávky mizí nebylo jasné ani technikovi, který mi to nedokázal vysvětlit a nabídl mi jiný typ setoboxu. A od té doby nahrávky už nemizí.
  18. A který setobox máš? Určitě tam ale zavolej, podívají se přímo na tvůj účet a nebo ti nabídnou výměnu setoboxu.
  19. Ještě je tam ten faktor toho času. Nahrávky starší 90 dnů se vypaří. Mě pomohla až výměna setoboxu za novější TV3, od té doby se mi to už nestalo.
  20. Dík, už to trošičku vypadá jako recenze a popis a ne jen dojmologie.😄 Canal + asi určitě je plus, ale cenově to bude určitě někde jinde než 80 kč od Vodafone ( óóó děkuji můj pane) za balíček sport. A anglická liga mě zas tak nebere. Označení reklam určitě dobrý, ale přetáčím ,tak to moc neřeším. No a co to přetáčení s obrazem? U VF to skáče po dvaceti vteřinách, to moc příjemné není. V EPG je vidět začátek každého pořadu? To mi u VF pořád tak chybí a vadí, že je to snad jediný důvod odejít. Aplikace nepoužívám takže taky neřeším. A vzhled menu a celkově to EPG a popis třeba obsahu pořadu a tak je u VF opravdu hnusný, to je fakt. Třeba že v EPG vidím jen 4 kanály protože další tři mi zakreje popis toho jednoho programu musel vymyslet nějaký trouba. A vrchní trouba co to schválil už nepřizná, že je to hrozný... A kostičkování při přepínání? To pořád ještě u VF je? Já si kvůli tomu vzal ten nový box VT3 tam to není a za čas tu pak zástupce VF psal že už to nedělají ani ty starší setoboxy. P.S. našel jsem si na youtube video kde ukazují ten box od konkurence. Přijde mi ten vzhled grafiky skoro stejný a co koukám tak ani tam nejsou časy začátku pořadu? EDIT Ajaj, koukám, že jsme v tématu nové tarify vodafone, tady by si řešit televizi konkurence neměl. Co tě to vůbec napadlo, ty provokatére. 😄 Požádáme o přesunutí od váženého moderátora do sekce - Ostatní? Nebo půjdem do pekla a rovnou to celé vymaže i s náma?
  21. No Komáre, ty by si nemohl dělat prodejce, vůbec si mě nedokázal ani malinko zviklat. Nenapsal si ani jedinou konkrétní věc co je tam lepší, tam zas horší. To není nic proti tobě ani tomu, že si u konkurence, jen mě vážně zajímalo v čem je to jiný. Jestli to je jen o pocitu a ne třeba o kvalitě obrazu, větším výběru programů a cenou, tak nemám proč odejít. Mě stačí základní programy a balíček sport, který má podle mě lepší VF. A cenově mi to i přes cenu toho setoboxu vychází lépe než jinde.
  22. Hm, takže už nejsme kamarádi, s konkurencí se nebavím.😉 Můžeš být konkrétnější co je na tom tak špatný, že si to nedal a musel si odejít? Asi řešíš hlavně nějaké jejich aplikace které já nemám, mám jen setobox a ten je pro mě v pohodě.
  23. dad18 odpověděl příspěvek k tématu v O Vodafonu
    Jsem tam taky, přihlášeno přes Edge.
  24. dad18 odpověděl na téma uživateli Novakova v O Vodafonu
    Co udělal Vodafone špatně? Nic, po předložení umrtního listu přepsal číslo. No, ale dostat se k úmrtnímu listu může skoro každý, zajímavé. Úmrtní list - pruvodce.gov.cz
  25. dad18 odpověděl na téma uživateli CableG v Vodafone TV
    To už se tu taky řešilo, ale v nějakém tématu co určitě nebylo o DVTV. Přetáčení zpět mi funguje a zpětné přehrávání taky. Tam je teda problém, že když ve zpětném přehrávání přetáčím s obrazem tak v náhledu je něco jiného než v tom programu. Ale s tím DVTV se to tu řešilo hned po spuštění stanice že to blbne.

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Účet

Navigace

Vyhledávání

Vyhledávání

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.