Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

dad18

Uživatel
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele dad18

  1. Proč je tam datum 1. 4. 2024? Nějaká chybanebo je to rok stará zpráva?
  2. dad18 odpověděl na téma uživateli keramik v Vodafone TV
    Že se mnou nesouhlasíte je vaše volba, ok, ale já jen pokládal otázky a nikdo mi neodpověděl a nebo jsem to nepochopil. Co je to tedy to DVB-C u Vodafone a jak to funguje? Koaxiálem mi jde do bytu všechny programy od VF mimo těch internetových? A ten koax strčím do starší tv a naladím tam vše? Nebo ten koax strčím do STB od VF nebo můj vlastní? A jak nahrávám ty nahrávky a kde se ukládají a ještě se je i střihám? V tom STB od VF? Děkuji za srozumitelné odpovědi.
  3. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Už se tu o tom píše, není klasická stanice jak známe dnes, ale je to návrat do minulosti. Nejde dát pauza, nejde přetáčet, když přerušíte v půli tak musíte koukat od začátku. Takže před filmem vyčůrat, nalít pítí, brambůrky do misky no a pak přepnout někam jinam.
  4. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Aha, no kdyby dotaz zněl jestli někdo naladil ty tři nové stanice přes CA modul tak mlčím jak hrob.😀
  5. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    No to jsou asi ty tři stanice o kterých se tu už skoro týden bavíme. U mě vysílají. Co je nového ve Vodafone TV? Tři nové kanály s naším štemplem - Vodafone.cz
  6. I můj zahradník se divil jak to, že ta kytka v tom tmavém koutě roste a nepoznal, že je umělá, takovou kvalitu dělají na Temu... 😀 Když si zrušil televizi, nebojíš se, že ti tu tvojí super cenu internetu najednou změní? Nějaká cena napořád přece neexistuje, takových jsem už měl hodně a jednou za čas jí z "technických" důvodů změní.
  7. Děláš něco jiného mimo hovorů s Vodafone? A já si říkal proč se tam nemůžu dovolat.😀 Jako fakt si takový estét, že Fritze nedáš? T ho máš uprostřed místnosti jako modlitebnu? Já jsem modem zamaskoval nějakou umělou kytkou a je klid. Ale mít Fritze tak se za něj nestydím.
  8. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Nedívám se na to, nevím co tam je za reklamy a ta částa taky nesouhlasí... 😀 Až se to rozjede (a já doufám, že ne) tak se to začne prezentovat a nabízet firmám na reklamu. Pak tam nebude reklama na Vodafone, ale na prací prášek nebo pleny pro dospělé.
  9. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Vše to z mojí strany vzniklo z tvojí podle mě arogance v reakci na příspěvek který tě upozornil, že reaguješ na rok starý příspěvek. Dal jsem pak dotaz kdo je vlastně zodpovědný za OBSAHOVOU stránku pořadu a z tvojeho vyjádření jsem pochopil, že podle tebe Vodafone. Dal jsem ti šanci to nějak zmírnit nebo upravit, opravit. Začal si být víc arogantnější tak můj cíl byl jen si tě vychutnat. Což se stalo a vím, že tvoje rady a podněty nemůžu brát vážně a radím to i ostatním. Jak věřit někomu kdo tvrdí, že Vodafone je zodpovědný za obsah filmu co vysílá Nova. Zdar.
  10. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Že je zodpovědný Vodafone za technickou kvalitu je snad jasné každému, jemu patří dráty, kabely, vysílače a další technické věci kterými se to k tobě dostane. Ale ty tvrdíš, že je Vodafone zodpovědný i za obsahovou stránku kterou mu dodá třeba Nova (o čem ten film je, kdo v něm hraje, co tam kdo řekne...). A to je totální blbost.
  11. dad18 odpověděl na téma uživateli keramik v Vodafone TV
    Takže koax do toho setoboxu nemáš a jedeš čistě jen přes internet? Já mám do boxu koax a přes něj 161 stanic a 8 stanic přes net. Takže když vypadne net, můžu koukat na bednu.
  12. dad18 odpověděl na téma uživateli keramik v Vodafone TV
    Ano, nevím a proto se ptám, tak jaké bláboly myslíš? Tak mi to vysvětlíš ty? Předem děkuji.
  13. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Tak jsem si to pustil taky, nějaký děti tam staví tábor v lese, pak lezou pod zem. Deset minut jsem čekal, až začnou mluvit. Obraz se ani jednou nesekl, zvuk sedí do pusy. Vyřešilo by to se přestěhovat do lokality kde to funguje... 😀
  14. dad18 odpověděl na téma uživateli keramik v Vodafone TV
    Hm, tak na to mám jiný názor, ale já nejsem admin, že. Řeší se tam 3Dready a najednou je dotaz DVB a pět dalších co na něj reagují.. Takže kdyby se ten první dotaz o zániku DVB přesunul sem tak by se mohlo to řešit jen tady. No tím, že dotazy jsou i tam, tak někdo další může reagovat na DVB i tam... To znamená jak? Bez koaxu, kde jsou všechny stanice a šlo by to vše jen přes net? No tak to by ta minimální rychlost co dávají když máš od nich je tv určitě neutáhla. Chvíli jsem ten box co je jen na net měl a musel jsem ho vrátit jak se to furt sekalo.
  15. dad18 odpověděl na téma uživateli keramik v Vodafone TV
    Aha, tak moderátor přesunul jen ten můj příspěvek kde jsem reagoval na otázku zrušení DVB-C takže to vypadá, že jsem autor. Já jen chtěl si nechat vysvětlit co udělal suprově Marek-26 a z toho mi tedy jasně vychází, že se DVB-C rušit nebude, co by pak dělali s těmi setoboxy? Pro moderátora - Nešlo by tedy zde Vodafone TV přejde na platformu 3Ready - Stránka 3 - Vodafone TV - Vodafone Techforum od příspevku Michal Kocourek vše další přesunout sem? I to se týká DVB-C nejen ten můj.... https://www.techforum.cz/topic/63630-vodafone-tv-p%C5%99ejde-na-platformu-3ready/page/2/
  16. dad18 odpověděl na téma uživateli keramik v Vodafone TV
    Vážně mě to zajímá co je to tedy to DVB-C ? Koaxiál strčený přímo do televize a tam naladím stanice na které koukám? Ale těch už je tam tam třicet max. A ty nové setoboxy už ani nemají koax výstup do tv, takže dostat to tam tak musím použít rozbočovač. Ale hlavně proč bych měl chtít si naladit jen těch pár programů když platím za víc programů?
  17. dad18 odpověděl na téma uživateli keramik v Vodafone TV
    A co je to podle tebe to DVB-C ? Jako, že si koax z krabice strčíš přímo do tv a tam si naladíš programy? Tam přece už hodně dlouho jde jen pár základních programů, takhle snad už na to nikdo na tv nekouká,ne?
  18. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Jo jo, a proto by bylo vhodnější aby se u příspěvku ukazoval přesný čas odeslání.😀 Ano tomusi, už si mi na to odpovídal, ale tady to vidíš v praxi co by bylo lepší. Být přesný čas, tak by to nedorozumění nebylo.
  19. dad18 odpověděl na téma uživateli CableG v O Vodafonu
    Já vracel setobox technikovi. Dal jsem mu jen tu malou černou krabičku... Kabely, trafo, i dálkový ovladač jsem nechal doma, když jsem mu řekl že proto nahoru skočím jen mávnul rukou, že jde jen o tu krabičku která je spárovaná přímo se mnou...
  20. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    No počkej, to tam běží ta upoutávka, reklama a pak začne od začátku ten film. Když chvíli počkáš tak nic? Já tam mám dvě reklamy a pak začne film. A mám tam ty stanice tři.
  21. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Přesně. Lákají tě v reklamě, že si můžeš pozastavit vysílání, přetočit a pustit znova třeba gól a pak na svojich stanicích nic z toho nejde.
  22. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    No hlavně ty nové Vodafone stanice nejdou přetáčet, nejde ten film zastavit ani to nejde si nahrát. Takže uživytelský komfort je nula. Takže za mě nemám důvod si je naladit. A obsah programu? Recyklace všeho co už kdy v tv bylo.
  23. dad18 odpověděl na téma uživateli Pavel m v Vodafone TV
    Je poznat, že nerozumíš. Chtěl jsem po tobě jen prosté ano nebo ne. Tvrdíš, že Vodafone je zodpovědné a má za to dostat pokutu, když bude Nova vysílat a propagovat nacismus. No vidíš, já myslel, že od toho je tu rada televizního vysílání, která pak udělí Nově pokutu. Ale podle tebe jí neudělí Nově, ale Vodafonu. Jo, tak fajn. A k tomu technickému.. Když Vodafone dostane od KVIFF.TV vše s posunutým zvukem, zda může sama o sobě to srovnat? Já myslím, že ne.
  24. No hezky to vypadá, to jo. Ale starší vzhled třeba u setoboxu taky hezky vypadal a pak se někdo rozhodl, že ho předělá. Vypadá to už na prd, ale ten co se rozhodl si napsal odměnu a šel zkazit zas něco jiného. Třeba "drobné" úpravy v 3Ready.
  25. Neboj, tak rychle to určitě nebude a mezitím si u konkurence zvykneš a nebudeš mít proč se vracet. Všechny ty aplikace napříč operátory si začnou být podobné.

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Účet

Navigace

Vyhledávání

Vyhledávání

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.