Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

dad18

Uživatel
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele dad18

  1. Přidám jiný odkaz (proč dávat vydělávat Technikusovi 😀) Revolut spustí tarif s neomezenými daty na domácím čísle za 312 Kč měsíčně. Nečekaná konkurence pro operátory – MobilMania.cz P.S. když si vymažete u ředitele Revolutu koncovku jména lah a dáte nam tak máte zhodnocení služby pro ČR. Rozhodně bych to sem nepřidal kdyby to bylo funkční i u nás a byla by to přímá konkurence našeho miláčka co platí forum kde se můžeme projevit...
  2. Znám dva lidi co mají podobnou cenu u českých různých operátorů. Sice jen 10 GB dat, ale ty beztak nevyplácají všechny. Usmlouvat se dá skoro vše a když je to ještě nějaký zaměstnanec nebo jeho kámoš tak se člověk diví jak jsou snížit ceny. Ale kdyby to byla normální cena pro všechny bez trapného ponižování a smlouvání s operátorem tak je to paráda. Nenapsal jsem schválně cenu co je v článku, netuším jestli Technikus není jeden z redaktorů a má penízky z toho, že sem dal klikací odkaz na jiný web.😀
  3. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Techforu
    Tak sleduji časy u příspěvků a jak moje tak i ostantí časy jsou v pořádku, takže bych už hledal problém u toho komu to furt blbne než na foru. Testováno pouze na pc. Víc mi vadí to zobrazování času příspěvku. Týden se u něj píše den jako pondělí, středa a až po týdnu se tam objeví datum jako 21. dubna, 22. dubna. Ale jak je vidět i v tomto tématu tak je příspěvek 17. dubna a další je čtvrtek 16.43 No a že je mezi tím týden mezera poznat nikde není. (Možná by stačilo jen dnešní den aby byly vidět časy odeslání, a včerejšek už by stačil datum. Nebo datum i čas všude. Ale sjednotit to.) Není to rejpání, jen další možnost na vylepšení a vyhezčení našeho fóra... 😀
  4. dad18 odpověděl na téma uživateli keramik v Vodafone TV
    Já si myslím, že 15 minut navíc na konci nahrávky je tak akorát. Jasně že když je před tím nějaký přímý přenos něčeho a ten se prodlouží tak to tam může chybět. Ale za to přece nemůže Vodafone. A není to tak často. Víc mi vadí, že si nahrávám celý seriál a až pak na něj koukám a občas se mi stane, že nejde přehrát jeden díl. Tak si to musím domyslet. Ale když nejde o život tak jde o ...
  5. dad18 odpověděl na téma uživateli Vlasek v Vodafone internet
    Tak jestli nikdo víc, prosím nastavit kennymu čestnou hodnost "Stařešina".😀
  6. dad18 odpověděl na téma uživateli Vlasek v Vodafone internet
    Začínáme se tu točit už do kolečka, myslím si, že když tam zavoláš a vyložíš jim to tak tu slevu dostaneš. Kdyby ne tak řekni, že chceš teda skončit a pak tu slevu dostaneš a kdyby ne tak až ti zavolá retenčí tak pak tu slevu dostaneš.😀 5ešit to tady hypoteticky co by kdyby nemá cenu.
  7. dad18 odpověděl na téma uživateli Vlasek v Vodafone internet
    Zobáku, ale můžeš mi tykat.😀
  8. dad18 odpověděl na téma uživateli Vlasek v Vodafone internet
    Sám sis to vyřešil. No a kdyby chtěl někdo od Vodafone slevu, tak určitě si budou hlídat jestli je to stálý zákazník nebo přelétavý ptáček.😀
  9. dad18 odpověděl na téma uživateli Vlasek v Vodafone internet
    To jako tohle? to je nějaký difuzér nebo co?
  10. dad18 odpověděl na téma uživateli Vlasek v Vodafone internet
    Strašně dlouhý dotaz, že jsem ho celý nečetl, sory jako. Máš od Vodafone i něco jiného? Telefon, televizi? A jak dlouho? Nemůžeš chtít slevu hned a bez dalších služeb. Pak bych určitě neodcházel jinam a snažil se domluvit nějakou slevičku, když ti jí nenabídne jedna slečna na lince tak druhá možná jo.🙂 P.S. a Na Fritze nám (najde se tu ještě jeden člen komu se líbí?) nesahejte. Je tak ošklivý až je hezký.
  11. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Techforu
    To hlášení o limitu počtu příspěvků se mi stalo když jsem měl rozepsané dva příspěvky a chtěl je odeslat skoro současně, takže jako ochrana před bootem aby sem nepálil jeden příspěvěk za druhým je fajn. A po pro mazání všeho v prohlížeči Edge vidím časy jak svoje tak i ostatních už víc jak týden v naprostém pořádku.
  12. Si nemysli! Když vy přestavíte, tak my to poženem vo štok! Když vy břízolit, tak my kachličky! A když vy inženýrku tak my... To budete koukat! Čekám kdy třetí do party bude mít podobnou akci. Pak můžeme porovnat kdo nejhůře to zvládnul. Zatím je vítěz jasný.
  13. dad18 odpověděl na téma uživateli dad18 v O všem ostatním
    Podle mě nemá, ale je to v rámci objektivity a vyváženosti fora jsem to bohužel musel přidat. Má, měl sledovanost na Barandově cca 4 % a co kdyby někdo z nich byl i zde? Já bych pak nechtěl číst jejich nářky, že jejich guru je snad zde tabuizován nebo dokonce cenzorován. 😀
  14. Jaromír Soukup spustil svůj nový projekt Pozor Soukup! | MediaGuru Když odešel z Barandova, zrušil jsem tv. Vrací se zatím na net, tak snad bude mít i vlastní Televizi. který pořad s Jaromírem jste měli nejraději?
  15. Prima+ vstoupila do třetího roku streamování a představila novinky pro rok 2025 | Skupina Prima Tak na jaké super seriály se těšíte? Já na ten jak tam vyšetřují ty vraždy, pak jak vyšetřují v ordinaci, ten jak tam vaří a smaží...
  16. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Techforu
    No a není to jen tím, že mě nemáš rád?😀 No ono bude určitě problém to jestli je to jen jedna verze jak pro pc tak pro net. Spousta for má extra zobrazení jen pro mobily. Je to odlehčené, není tam toho tolik jak na pc verzi.
  17. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Techforu
    Aha, mobil nevím, chodím sem jen z pc a tam to šlape parádně.
  18. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Techforu
    Otestováno jinde a čas v pořádku. Skočí odesláno právě teď, pak před minutou atd.. Takže se tam ten špatný čas už neukazuje. Pak mi teda ještě na tom času vadí že místo datumu a času odeslání příspěvku to píše odesláno před hodinou, před deseti hodinama, tak to píše že včera, předevčírem, pak že v pondělí atd... Až snad po týdnu se objeví datum. Nejlepší a nejideálnější by bylo aby každý příspěvek měl ihned datum a čas. (málokdy vím jestli je dnes pondělí nebo pátek) Odesláno 24.dubna v 17.22 např. Pozor nechci tím nějak prudit ani někoho nějak zaměstnávat, ale taky jsem měl forum a vím že v administraci bylo x možností jak zobrazit třeba ty časy příspěvků. I to různé zobrazování přečtených a nepřečtených příspěvků tam bylo taky.
  19. No dovol!!! Jaký večer, já mu už volal, ale nezvedá to. Píšu mu i zde na foru a taky nereaguje.Jestli se nezalekl těch deseti zpráv a stejně tak volání. Jo, moudrátore, vymaž to, já jsem si to už stáhnul a konkurenci nechci.
  20. dad18 odpověděl na téma uživateli Technikus v O Techforu
    Nevím jestli barevné puntíky vyřešily ty problémy se špatným časem při odeslání příspěvku a nebo jsem to někde přehlídl jestli jste to už psali že je to vyřešené, ale už to čas po odeslání ukazuje správně a přesně.
  21. Díky za odkaz a vysvětlení. A už to někdo zkoušel? Jsem si vzpomněl, že když byla nějaká podobná akce tak když jsem jí chtěl tak mi slečna na telefon řekla, že se musí znova vypočítat sleva na net i tv i telefon kterou u firmy mám a ve finále se mi to zas o tolik nevyplatilo tak jsem si nechal co mám.
  22. Omlouvám se, že jsem línej to hledat jinde, ale ptám se tady. Co znamená ta cena na prvních 12 měsíců? Že se upíšu Vodafone na dva roky, ale sleva je jen rok? Něco podobného s nějakou slevou jsem zkoušel už dříve a bylo mi jasně řečeno, že se pak už nemůžu vrátit na tu trvalou slevu co mám takže bych po roce byl na to vlastně hůř.
  23. A zase řešíš to co není podstatou mojeho příspěvku.😀 Ale máš naprostou pravdu, nenapadlo mě že by měl otevřených tolik oken proto mě to zarazilo a myslel jsem že to jsou jen favikony záložek ty nahoře a dole pod adresním řádkem je další řada záložek. Ale pořdád to nic nemění na tom, že vidíme jeho celé jméno a email. Třeba by to mohl někdo zneužít a posílat mu pozvánky na kávu a nebo dickpicky? A to má jako všechny ty záložky připnuté a tak se mu po zapnutí prohlížeče všechny zas načtou? Bože... No a nějakou fičuru na dva řádky záložek někdo neznáte?
  24. Tak zas jdu proti proudu, ale mě se ten nový Fritz líbí, bílé tělo, červený předek, no paráda, firemní barvy. Já bych teda raději nějakou tmavou kombinaci aby se to hodilo víc do obýváku. Komáre neukazoval si ženě J. Fritzla? To bych se nedivil, že se zhrozila a domu ho nechce.
  25. Michaeli, že ty si nečetl celé téma? Podle dvou nejvyšších představitelů a zástupců Vodafone je akce úspěšná. Ta přece nebyla proto aby ti poděkovali, ale aby si o nich překupníci mysleli jen to nejlepší. A že se na tebe nedostalo? Určitě ti Vodafone pošle nějaký odkaz na inzerát na bazoši kde si to můžeš zakoupit. No a jestli ještě budou? Nedivil bych se že naplní sklady a prodejny už 23.5. tohoto roku.

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Účet

Navigace

Vyhledávání

Vyhledávání

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.