Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/13/2023 in all areas

 1. Do žlutého kontejneru putuje jen ten bílý obal 🙂 Zbytek se po repasi vrací zpět do oběhu.
  1 point
 2. @tomus 4 boxy + 2 aplikace pro TV + 2 aplikace pro tablety + 2 aplikace pro mobily. Celkem tedy 10. Pak je tam ještě druhý limit a to 6 současně zapnutých TV.
  1 point
 3. Technicolor má rychlostní strop někde okolo 350 MBit, takže na pětistovku je nepoužitelný, s Compalem budeš mít stabilnější internet, protože pro připojení k internetu spojuje dohromady 24 kanálů, zatímco Technicolor jich umí pouze 8 a při té rychlosti 300 Mbit už jede při hranici svých možností, takže stačí aby s jedním z těch osmi kanálů byl nějaký problém a okamžitě to pocítíš, zatímco u modernějšího Compalu je ta zátěž rovnoměrněji rozložená, To je taky jeden z důvodů proč se všechny staré modemy postupně vyměňují včetně Technicolorů, Compal má také lepší WiFi s podporou obou pásem 2,4 a 5 GHz současně. Já jsem s ním spokojený, nejprve jsem ho používal v režimu bridge a vlastní router a poté co můj router odešel, modem nyní používám v režimu router a vše funguje bez problémů.
  0 points
 4. Ano, ono to zní krásně že si můžeš zaregistrovat až 10 zařízení, ale souběžně se dívat můžeš pouze na dvě, což je oproti dřívějšku zhoršení, protože za UPC v Horizon Go bylo možné se souběžně dívat až na 5 zařízeních, přičemž stejný kanál jsi mohl sledovat maximálně na dvou zařízeních. A co se týká přepínání kanálů na Chromecastu, tak pokud tvůj televizor podporuje HDMI-CEC, případně stejnou funkci pod jiným názvem, tak zkus na ovládání použít přímo ovladač od televizoru, já na mém TV Samsung můžu např. přepínat kanály přímo pomocí číselných tlačítek.
  0 points
 5. @retron A myslíš, že se dožiješ ďáble? 😄
  0 points
This leaderboard is set to Prague/GMT+02:00
×
×
 • Create New...