Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník KUFI

Cus bus. Asi pul roku sem tu nebyl a ted pridu a koukam ze Karneval, resp. UPC. navysuje rychlosti. Byl by nekdo ochotnej mi rict jak prejdu z Turbo 7M na Extreme 12M ? Stoji to stejne a je to o dost rychlejsi + vyssi dat. limit. To si musim nejak objednat, nebo to zase budou prevadet nejak automaticky, az na me "dojde řada"? Thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Nevim jestli to tu bylo ci ne? mam dotaz:

 

jak mi zrychlili net tak mi pripocetli data k limitu co jsem mel predtim, takze mi to ukazuje ze mam treba jeste 18GB ke stazeni, ale stazeny uz mam 57 tudiz 3GB od limitu...zajimalo by me zda se to zpomaluje podle dat k vycerpani nebo dat stazenych?

 

Snad jsem to vysvetlil dobre, ze proste tento mesic mam o ty data navic... zajima me hlavne zda to tak nekdo mel a jak se zachoval internet? nerad bych slitnul do 64/64 :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek
zalezi na tom kolik toho maji =))

No ja myslim ze taky zalezi na tom jakym zpusobem si o to zazadal.Podle zdejsich reakci mam pocit ze nejrychlejsi prekvaltovani je po telefonicke objednavce a nejpomalejsi pres web formular

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...