Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník hh

hmm no pocitam ze vetsina z masy uzivatelu Karnevalu dlabe jak na verejnou IP nebo naky Upload booster. Bud ani nevi, ze neco takoveho existuje, nebo nevi k cemu to vyuzit. Hmm no proc asi u UPC na to davaj naky akcni ceny, asi to nikdo nechce, hmm nakonec to mozna zrusi z nezajmu. Hmm no ale docela bych ty 2Mbity UP. Proc to neni treba toho tarifu Extreme co?

 

___

btw u Nextry se stehujou http://home.karneval.cz/01082097/Snap12.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

LOL :lol:

 

Tak at se odstehujou ...ted se budou stehovat 2x tak rychleji :D

 

S tim, proc neni ta 2mbitova rychlost UPu u nejsilnejsi tarifu, Ti neodpovim, rekl bych, ale ze proste nemaji duvod to davat,UPC/Karneval reaguje na zrychleni ADSL sluzeb, a pokud sis urcite precetl, tak zadne zryhcleni co se tyce uploadu u ADSL linek nekona, takze duvod je jasny, proc zbytecne davat zakaznikovi uz sanci na 2mbit, kdyz si ji muze zaplatit bud upload boosterem, ci proste az dojde za rok ci nekdy (teda esi vubec) ke zrychleni :D treba az 2 nasobnemu, abychom z toho meli vetsi uzitek :DDD

 

Ja osobne jsem rad, ze se konecne ty linky zacali trosku hejbat zase, ze se ten cesky internet zase o kousek posunul k tem evropskym, ackoliv FUP bude nocni murou ceskeho internetu snad navzdy...

 

Jen podotknu, ze tusim CRa ci GTS Novera zavadi rychlost po FUP na 256/256 takze pro nas koncove uzivatel jen dobre; pocitam s tim, ze zadny z provideru nebude chtit byt pozadu a tuto hodnotu po FUP uvidime velmi brzy u vsech internetovych providerů ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hh

Hmm no na tohle tema muzem diskutovat do nekonecna...

 

Fakt je, ze tarif EXtreme ma asi byt "nadupany" - dost nadstandarnich 200GB (x2?) FUP plus slusny download 12Mbit, tak by tam mohly klidne byt uz ty 2MBity UP v cene... stejne jako pevna IP, ktera pocitam tam porad neni. To same plati pro tarif Professional, ktery je sice legracne predrazeny = pro firmy, jeho cena je celkem stabilni, jen mel driv naprosto sileny parametry, ale ted tom ma mit 16 / 1 mbit? trosku nepomer. To je dalsi priklad toho ze nemaj vubec sajn, co zakaznikovi nabidnout. Sice se tady po ruznu breci ze to je dano technologii Docsis a ADSL, ale spis je to asi fakt tim ze je to tu nak odzacatku nastaveno, ze upload je vlastne na nic a zrychluje se zpusobem "mirneho pokroku v mezich zakona". Ted uz se to moc nerozmazava, ale je sranda jak jednu dobu Karneval zaparazitoval na problemech s ADSL a v ramci reklamni akce vypustil do sveta, ze ADSL = agreagace a problemy s rychlosti a KABELOVKA = garantovana rychlost a ZADNA agregace :)

 

No nicmene momentalne stale platim tezkou palku za Turbo 7M a docela me nasraly s tema IP adresama, jinak bych asi obratem poridil neco rychlostne obdobnyho za min penez. Zruseni slevy pri soucasnem odberu TV je naprd, plus pokud si budu muset dokupovat IP a Upload tak se mi ani nejak extra nevyplati kupovat levnejsi tarif.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Dotaz : Ceka tu jeste nekdo na migraci a objednaval si tarif UPC uz na zacatku brezna (okolo 1.brezna) ??

 

Zajimalo by me zda ma cenu volat zeptat se Karnevalu kdy dojde k migraci v mem pripade ci ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Měli by to stihnout během dubna... Já jim napsal 29.3. a už 2.4. mi převedli Turbo na Classic a rovnou na 8/1... Asi záleží na lokalitě... :?

a Ejhle zmena!!! Prave ted co ctu tento prispevek :lol:

 

Ze by tu nekdo cetl tuto diskuzi :D

 

Dekuji jestli to nekdo zde cetl :)

 

Lokalita: Brno-Černovice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ja vcera volal dopoledne na infolajnu a dneska rano uz byl tarif zmenenej. A libi se mi to pocitani dat, pro kazdej smer zvlast, polepsil jsem si tim hodne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Big Muscle

Možná se to tu už někde psalo, ale nevšimnul jsem si toho. Předpokládam, že nyní už neexistuje žádná sleva v případě TURBO + TV Complete, jako tomu bylo doposud. V případě, že jsem měl úplnou televizní nabídku, tak jsem za TURBO 2000 platil nějakých 1100,-. S omezenou nebo žádnou TV jsem platil za internet něco přes 1300,-.

 

Tím pádem, změna tarifu z TURBO 2000 na Classic zřejmě nemá cenu, přestože i když podle ceníku bych to měl mít levnější. Opak je ale pravdou, protože tentokrát nedostanu slevu, tak budu vlastně platit víc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Gorm
Možná se to tu už někde psalo, ale nevšimnul jsem si toho. Předpokládam, že nyní už neexistuje žádná sleva v případě TURBO + TV Complete, jako tomu bylo doposud. V případě, že jsem měl úplnou televizní nabídku, tak jsem za TURBO 2000 platil nějakých 1100,-. S omezenou nebo žádnou TV jsem platil za internet něco přes 1300,-.

 

Tím pádem, změna tarifu z TURBO 2000 na Classic zřejmě nemá cenu, přestože i když podle ceníku bych to měl mít levnější. Opak je ale pravdou, protože tentokrát nedostanu slevu, tak budu vlastně platit víc :(

 

Byl jsem na tom stejne a presel sem na Light. Stejny rychlosti jako Turbo2000 + vyssi FUP a mnohem nizsi cena. Lepsi nez zustavat u Turba2000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Langer

Tak jsem včera taky přešel z Turba 5000 na Clasic no sem zvědav za jak dlouho mě přepnou na 8 Mbit, doufám že to nebude až další měsíc. Jo a nevíte někdo bude se muset registrovat MAC adresa při změně síťové karty jak je tomu u UPC, nebo to bude jako doposud, že bude stačit restart kabelového modemu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...