Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník cicin

Mame doma Karneval Turbo 5M. Pochopil jsem ze zadna zmena se u naseho tarifu delat nebude, takze jedina moznost je prejit na nejaky tarif od UPC. Mame vsak zaplacenou pevnou IP adresu. Pokud prejdeme na tarif UPC, zustane pevna IP stejna, nebo se nam zmeni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Kdyz si to spocitam tak u me se jedna o prechod z T3 na extreme.TJ. 1678:30=56kc denne za extreme ,ale za T3 779:30=26 kc denne.Jelikoz me to jeste nezmenili,ale urcite me to jiz uctujou je denni rozdil 30 kc jen u me a jestli nas je tisic dobry privydelek co. A pochybuju,ze to naskoci o pulnoci takze jeste zitra platime za rychlost dostavame desetinu.Bezva se ten upc uvedl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cicin

a jeste me napadlo: Pokud se ted prehlasim na tarif UPC Classic, stavam se novym zakaznikem a automaticky mi jde rychlost na 8Mbit nebo pouze na 4Mbit a behem tri mesicu mi zrychli net, jak tomu bude u stavajicich zakazniku UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Pokud se ted prehlasim na tarif UPC Classic, stavam se novym zakaznikem a automaticky mi jde rychlost na 8Mbit nebo pouze na 4Mbit a behem tri mesicu mi zrychli net, jak tomu bude u stavajicich zakazniku UPC?

Tarif prejde rovnou na 8mbit...postupne zrychlovani plati pouze pro stavajici zakazniky UPC... :wink:

Zákazníci internetové služby Karneval Turbo, kde se rychlosti nemění, pak mohou bez jakýchkoliv poplatků přejít okamžitě na aktuálně platnou nabídku podle vlastní volby.

 

Vice zde: http://www.zive.cz/h/Bleskovky/AR.asp?ARI=134123

 

Ohledne pevne IP adresy: tez si platim verejnou a mam 5M...prechazim na tarif Classic ...operator na modre lince pri objednavani mi sdelil ze pevnou mi nechaji stavajici za zadnou cenu...proste mi zustane pevna automaticky a platit za ni nebudu (co je na tom pravy netusim, ptal jsem se ale zda cena zustane stejna, bylo mi receno ze za tech 1224,- a ze k prechodu dojde k 1.4.2007 (zatim ale nic )

 

2xxx: mno pokud jsi nastvany na to, ze jsi prisel o den s novym internetem, tak ok... tez by me zajimalo, jak zacne uctovaci obdobi a zda uz pocitali 1.4.2007, ale to se dozvime, az na fakture :) ...je fakt, ze pokud zapocitaji tech par desitek korun, vsem zakaznikum Karnevalu, kteri chteji prejit, tak to muze byt slusny balik :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

¨tak dejte vedet tady zitra nebo pozitri jak tech 8Mbit jede.Jestli to opravdu lita nebo dosahujete stabilnich rychlost 1MB/s.Moc me to zajima.

 

Myslim,jestli tarify UPC v siti karneval maji stalpu rychlost a ne jen "AZ" rychlost.

 

Diky moc predem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Jj tak nejak, preci jen sit Karnevalu, je na tom se zatizenim podstatne lepe ;) Rychlost u Karnevalu byla vice ci mene vzdy stabilni (alespon u me) ....

 

Uvidime jak se bude tvarit 8mbit...me osobne spise zajima ten upload jak pojede :)

 

O donwload uz mi hodne dlouho nejde...ale upload je cenny daleko vice... posilam hodne dat co se tyce fotek a videi z ruznych akci, tak proto by mi to usetrilo cas, pokud by se upload zvednul jedenkrat tolik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník koffee

U mne zatim zadna zmena :(

 

dsl.cz - 5134 kbps

speedtest.net (Wroclaw) - 5531 kbps

upload - 498 kbps

 

ani nevim, kde ted zjistim jaky mam vlastne tarif - muj.karneval.cz nebo na upc? Na Karnevalu mam porad Turbo 5000/500

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Vlastní internet,kabelovou televizi a mobilní sít.

 

Řada z Vás platí daně, proč neřeknete aby za Vaše peníze Vám vybudovaly internet,kabelovou televizi a mobilní sít?

Tak jak se staví silnice z Vašich peněz tak si nechte postavit....

Samozřejmně by jste musely platit takové daně aby se to dalo pokrýt.

Představte si že by jste měly všechny programy v té nejlepší kvalitě a né žádné balíčkování a dělení,představte

že by jste měly to nejrychlejší připojení na internet kde by jste si mohl stahovat kolik chcete giga bez jakéhokoliv snížení,představte si že by jste měly volání z mobilu,sms,mms,wap,net bez omezení.

Platili by jste si zaměstnance a provoz ze svých daní a jen tolik kolik bude potřeba,žádná orientace na zisk jen na provoz a platy zaměstnancům.

Peníze co utratíte jdou soukromníkům a ty budou služby různě kouskovat a dělit aby na Vás co nejvíce vydělali.

Svoje by jste měly to nejrychlejší,největší,nejlepší,žádné smlouvy a závazky ale bude záležet kolik do toho dáte peněz.

Hlavní by bylo že Vy budete svými pány,Vy by jste si určovaly pravidla,pokud s tím bude souhlasit většina společnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Těd jsem si uvědomil že vlastní televizi už máme ČT ale nemůžeme rozhodovat o řediteli,

o odměnách,platech o tom jestli chce toho a toho člověka,nebo o výší poplatků a ČT a

ČR atd.

Oni jsou Vaši zaměstnanci a jako jejich zaměstnavatelé můžete rozhodovat o dění v ČT a ČR a když se Vám někdo znelíbí tak by jste také mohly propustit,jestli Vás bude většina.

Platit musíte ale rozhodovat nemůžete.

Normalní je platit a podílet se na rozhodování a fungování ČT a ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...