Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník pinguin
Dubí (Teplice) :

Tarif: Classic

Počátek období: x. y 2007

Přeneseno dat: 26,13GB / 25,47GB

Přístupová rychlost: 8192 / 1024 kbps

Datový limit FUP: 60GB / 60GB

Zbývá vyčerpat: 33,87GB / 34,53GB ( 35520214 / 36204023 kB)

 

Je to tam a né postupně, ale rovnou, tarif mám už měsíc. A fakt to letí 1Mb/s

1MB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Dubí (Teplice) :

Tarif: Classic

Počátek období: x. y 2007

Přeneseno dat: 26,13GB / 25,47GB

Přístupová rychlost: 8192 / 1024 kbps

Datový limit FUP: 60GB / 60GB

Zbývá vyčerpat: 33,87GB / 34,53GB ( 35520214 / 36204023 kB)

 

Je to tam a né postupně, ale rovnou, tarif mám už měsíc. A fakt to letí 1Mb/s

1MB/s

Koukam hodne lidi si stale plete hrusky a jablka, ale zadny uceny z nebe nespadl :)

 

2Ritchy: jak ti leti upload? postni sem prosim nejaky mereni :) (p.s. ono se na to lepe kouka ... :D )

 

Jediny co se zatim zmenilo u me je ze jsem spadl na 256/64 :DDD hold bude to asi veliky skok az mi zapnou 8192/1024 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Gorm
Jediny co se zatim zmenilo u me je ze jsem spadl na 256/64 :DDD hold bude to asi veliky skok az mi zapnou 8192/1024 :D

 

Aby ti nezaply rovnou 64/64 :wink: . Limity neprepocitavaj, ale kdyz mas prekroceno tak nemusi nic pocitat :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Jediny co se zatim zmenilo u me je ze jsem spadl na 256/64 :DDD hold bude to asi veliky skok az mi zapnou 8192/1024 :D

 

Aby ti nezaply rovnou 64/64 :wink: . Limity neprepocitavaj, ale kdyz mas prekroceno tak nemusi nic pocitat :twisted:

Mno to by byl spatny vtip :D

 

Doufam, ze jakmile mi daji novou sluzbu tak pojedu s cistym stitem ;)

 

No uvidim jak to dopadne, ale kdyby mi dali 64/64 tak to mohu rovnou odjet na dovolenou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema

Také jsem chtěl od dubna přejít na UPC Starter z mého současného Turba 1M, ale jelikož mám zároveň výhodnou nabídku TV MINI + 99 ( KOMPLET) a navíc balíčkovou slevu 50,- Kč za net a TV (celkem platím za Komplet + Turbo 1M 723,- Kč), tak bych přišel o slevu 201,- Kč na TV a to mě odradilo, protože smlouvu mám až do konce tohoto roku.

Mám to potvrzeno z infolinky jak telefonicky, tak i mejlem. To mě docela překvapilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
jak to vypada se sluzbou dvojnasobny upload u Karnevalu? kdy to bude, resp. proc s tim delaj takovy cavyky

Rekl bych, ze tim, ze zvedli takto rychlosti, tak upload booster zrusi... nevim, zda by si mohli dovoli davat nekterym userum upload 2mbit ...i kdyz tezko rict, stejne si myslim, ze je jen otazka casu kdy upload booster zrusi uplne ;) nebo spise ho omezi jen pro nizsi tarify ;) ...pro Classic a vyse ho nedaji :wink: (pouze muj osobni nazor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...