Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda

Já jsem si objednával přechod z T3M na Light taky přes on-line formulář na karnevaláckém webu v pondělí 2.dubna a ve středu jsem dostal z Kontakt centra mail, že mě přepojí ve čtvrtek 5.dubna, což se i stalo. Takže ty tři dny cca odpovídají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Já zavolal v pondělí 2.dubna a nahlásil změnu z Turbo 3M na Light a od čtvrtka 5.dubna

už jedu na tarifu Light.

V popisu je FUP 40/40 a pro oba směry se počítají data zvlášť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jarada

mozna to tu padlo, ale nenasel sem... kdyz mam ted turbo7m a prejdu na classic, zustane mi moje pevna verejna adresa stejna?

 

a ted mam 2x30MB webovyho prostoru a tedy dve hesla pro zjisteni prenesenych dat...

a classic ma jen 1xXXMB, jak na tom budu po prechodu? to mi jeden seberou nebo oba a daj jeden novy ??

 

diky za odpovedi :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Rek bych ze nic neseberou. U Karnevalu sem zacinal tehdy s Turbo 4000, kdyz to byl jako nejvyssi tarif, k tomu bylo pet uctu.... pak sem snizil (po zrychleni) na o dva stupne nizsi, a nechali porad tech pet...... no a ted mam Light a stale fungujou.

IP pokud si reknes ze chces dal platit statickou tak ti zustane. Pokud ne, tak kdo vi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem si Starter a zatím do dneška nic. Zúčtovací den mám 27. v měsíci , tak nevím jestli to převedou k tomuto datu. Probíhá to tak nevíte někdo ?

 

Pro doplnění. Starter jsem si objednal 2.4.2007 přes on-line formulář na Karnevalu.

 

Tak měl jsem Turbo 1M. Přepojili mne až 11.4. Tak přepojení tedy proběhlo až za 9 dnů. Vydržel jsem to. Jsem ze Zlína, tak možná Zlín dělají až trochu pozděli než do 3 dnů. A jinak k diskuzi objem dat, je to opravdu v obou směrech zvlášť, takže mám 10/10 GB za měsíc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...