Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
No ja myslim ze taky zalezi na tom jakym zpusobem si o to zazadal.Podle zdejsich reakci mam pocit ze nejrychlejsi prekvaltovani je po telefonicke objednavce a nejpomalejsi pres web formularLudek

 

Neřekl bych, že to záleží zrovna na tom. A ani reakce tady v tomto vláknu tomu neodpovídají. Já jsem si například zažádal přes webový formulář a byl jsem přehozen na nový tarif za tři dny a jsou tady jiní, co si zatelefonovali a čekali mnohem déle.

Mají ale napsáno, že změna proběhne v průběhu jednoho měsíce, ale tak dlouho myslím nikdo nečekal. Snaží se to přehodit co nejdříve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Petr Langer

Tak já se přeobjednával Tarif turbo 5000 na Clasic, za 3 dny došlo potvzení objednávky, s tím že během několika dní mě přepojí, No nakonec to dopadlo tak že mě nový tarif zapojili 1 den před zúčtovacím období, čehož jsem využil a stáhl s novou rychlostí(8000/1024 kbps+60GB FUP) 15 GB dat, druhý den (1.den účtovacího období)se FUP počítadlo vynulovalo, takže škodný jsem na tom nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

Vcera mi pul dne nesel net, tak sem si myslel ze me konecne prepojujou na Extreme. Ted to zapnu a zjistuju, ze furt jedu 7Mb :roll:

Jedina zmena ktera se udala je, ze mi v profilu u objednanych sluzeb vsechno zmizelo :shock: Ani tam neni kolik mi zbejva vycerpat dat atd. Vypada to, ze se mi pokouseli prepojit na novou sluzbu, ale z nejakyho duvodu se jim to nepovedlo, tak me hodily zpatky na 7Mb :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník esquire

KUFI: Já jsem si objednával přechod z Turbo 2000 na Light v pátek a včera od cca 22:00 hod. do dnes cca 10:00 hod. taky bez netu. Taky jsem z Plzně. :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník KUFI

Tak udaje mi opet naskocily zpatky (opet T7000), ale speedtest mi tedka ukazuje 12-13Mb. Coz je super, ale trosku horsi uz je fakt, ze mi to ve skutecnosti porad jede tech 7Mb :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...