Přejít na obsah

UPC od dubna zvýší rychlost internetu


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Cartmann
JJ myslím, že by ti to měli přendat na ten tarif stejně. Mám totiž takovej pocit, že dřív to tak dělali (když bylo Turbo), tarif přesunuli hned a smlouva přišla poštou až za pár dnů.
tak mi to bylo dneska rečeno že tarif nejpozději v utery poběží a že smlouva pak pride poštou.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale je od UPC hezký, že nám to pustěj hned... mají nás rádi... :lol:

 

Houby radi. Kdyby nas meli radi tak zvysi i rychlosti/fup u tarifu turbo. Jen se tim snazi co nejrychleji zbavit toho bordelu, kdy nekteri maji jeste stary tarify Turbo se staryma cenama/ slevama (furt mam Turbo2000 se slevou 200kc, kterou me ted nikdo neda)

JJ máš Houby pravdu. Když povolili UPC koupení Karnevalu, tak jen za určitých podmínek. Jedna znich byla, že v dalších několika letech nesmí rušit tarify a ceny, které platili. Tak to dělaj takhle... Nová smlouva se rovná zvednutí rychlosti, ale zbohem slevy. Já mám taky Turbo2000 se slevou 200kc. Takhle je výsledek jasnej. Dostaneš větší rychlosti, ale připlatíš si(minimálně u tarifu Turbo2000 to tak je-ostatní neznám..) a nebo ti zůstane pomalejší rychlost za stejnou cenu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi pls scitaji se data u UPC dohromady nebo to je jako u Karnevalu,ze to je pro upload i download zvlast to FUP ? a jak je to s pevnou IP adresou u UPC ? Priplaci se jako u Karnevalu tuaím 100 Kc ??? A jak je to pls s tim upload boostrem ? To zvedne za poplatek 99 Kc i FUP limit ? :? Diky za odpovedi. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi pls scitaji se data u UPC dohromady nebo to je jako u Karnevalu,ze to je pro upload i download zvlast to FUP ? a jak je to s pevnou IP adresou u UPC ? Priplaci se jako u Karnevalu tuaím 100 Kc ??? A jak je to pls s tim upload boostrem ? To zvedne za poplatek 99 Kc i FUP limit ? :? Diky za odpovedi. :wink:

Neználek nebo lenoch? Na všechny tvé otázky jsou zde odpovědi v jiných tématech.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak
... Navíc myslím si, že jestli máš pořád staré telefonní tarify, tak ti nezůstane ani ten a budeš si muset vybrat jeden z těch nových. Je to tak ????? ...

 

Tak oprava: Volal jsem na infolinku a tam mi bylo sdeleno, ze se jedna jen o zmenu internetovych tarifu, tedy pokud mate stare telefonni tarify, budou Vam zachovany (nejste nuceni je zmenit).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že se sleva 200 Kč při souběhu tří služeb týká jen starých tarifů takto konzervuje tanto stav a neumožňuje využít nových tarifů. To je docela neseriózní jednání. Místo aby si UPC vážil toho, že někdo vůbec všechny služby využívá a honorovali to tou slevou, tak se k tomu nemají. Já už jsem řešení našel. Jednu službu /telefon/ zruším. Myslím, že se dá hravě nahradit. Myslím,že nebudu sám.

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když změním tarif TURBO na tarif UPC, zůstane mi současná sleva 200,- Kč za všechny služby Karnevalu? Má již někdo zkušenost?

 

Nezůstane. Nové tarify od UPC se nebalíčkují s jinými službami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prechazim od 1.4. na novy tarif UPC, tak jsem vcera pro jistotu volal na Internetovou linku Karnevalu, jestli vsechno probehne bez problemu, kdyz moje zuctovaci obdobi zacinalo a koncilo 12-tym dnem v mesici a jestli uz budu na nove rychlosti. Bylo to neuveritelny :-), zkusim to tlumocit tak, jak si pamatuju....

 

Ja:

Dobry den, od 1.4. prechazim na novy tarif z tarifu Karnevalu na Tarif UPC,tak se chci zeptat, jestli to plati a neni nejaky problem?

Slecna od Karnevalu:

Za to se pane ale neplati...

Ja:

To je fajn, ale ja se chtel zeptat, jestli neni nejaky problem, protoze mam zuctovani k 12-temu dni a ted mi naskoci novy tarif od 1.4.? Tak se ptam, jestli to plati, jestli budu mit od 1.4. opravdu novy tarif?

Slecna od Karnevalu:

Uz jsem vam rikala, ze se za prechod neplati...

Ja:

Uff, kouknete se se mi prosim do zakaznickeho uctu....

Slecna od Karnevalu:

Vidim, ze jste od 31.3.07 zrusil uplne internet....

Ja:

Nezrusil, prechazim na jiny tarif....

Slecna od Karnevalu:

Aha, uz to vidim, opravdu prechazite...

Ja:

Takze budu mit od 1.4. novy tarif? Smluvni vztah by mel byt od prvniho dne v mesici,ne?

Slecna od Karnevalu:

Od 1.4. urcite ne, spis tak za 3-4 dny po prvnim dubnu, musi to tam naskocit...

Ja:

Jak to? Melo by to byt od 1.4. kdyz se bude k tomuto datu uctovat,ne?

Slecna od Karnevalu:

Bude to asi v utery....nebo mozna uz v pondeli....

Ja:

A plati tedy alespon to utery?

Slecna od Karnevalu:

Za to se neplati, pane...

 

Pak uz jsem definitivne zkolaboval a nemel jsem silu se na cokoliv dalsiho ptat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je sila,me by zajimalo kolik za to ty bondyny dostavaji,ja delam v CETELEMU a musim se chovat jako profik (a prachy nic moc),takze pokud by tam meli hezky prijem tak bych se tam prihlail :-)) (i kdyz pravda nejsem blondyna..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...