Přejít na obsah

Kvalita stb


Návštěvník Frydrych

Doporučené příspěvky

Návštěvník Frydrych

Příšerná kvalita zpětného přehrávání HD Mediaboxu. HD? To těžko... Navíc když si něco "pauznu" při zpětném přehrávání, kolikrát se to při opětovném spuštění vrátí třeba o půl hodiny zpět a musim to přetáčet zpátky na místo stopnutí. 

A odezva ovladače na STB? Katastrofa! Kolikrát to trvá i 10 vteřin než se zobrazí nabídka kterou požaduji! Takže mačkám tlačítko ovladače několikrát, pak se to vzpamatuje, a najednou tam mám něco, co jsem nechtěl! 

UDĚLEJTE S TÍM PROBOHA NĚCO! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Kvalita stb
  • Marek-26 připnutý a odepnutý toto téma

Neudělají. Stejně jako s nemožností řazení stanic na cihle nebo s nesmyslným EPG. To všechno tu po celé roky kritizuje spousta lidí a pořád marně. Nikdo už na tyhle požadavky ani neodpovídá, proto všichni ti, co už tu nějakou dobu jsou, postupně rezignovali a o podobných problémech píšou už jen nováčci, kteří nechápou, jak si může UPC něco takového dovolit. No, může, protože má pořád dost zákazníků, kteří si to nechají líbit. Uvidíme, jak to bude pod Vodafonem, ale osobně čekám, že spíš horší než lepší.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když tak občas čtu a není toho málo téma na krabice a jejich fungování, jsem opravdu rád, že jsem zvolil CAM s kartou. Je to zároveň škoda, že se tento problém táhne tak dlouho a nic se s tím nedělá. To je to tak těžké nechat vyrobit, vyvinout pořádnou multimediální krabičku? Zvláště když se tu někde psalo, jak je na to UPC dobře a jaké mají zisky. Investovat je třeba a to se jistě vrátí 🙂

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, becvys napsal:

To je to tak těžké nechat vyrobit, vyvinout pořádnou multimediální krabičku?

Není. Dokonce ani není potřeba něco vyvíjet, existuje dost kvalitních settopboxů. Jen by nebyly tak levné. A cena je pro UPC to hlavní, co je zajímá. Spokojenost klientů to není.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Filip0000 napsal:

naprosto souhlasím, spokojenost klientu není priorita, sám jsem se přesvědčil... 

jo poslední dobou kvalita signálu se dost zhoršila.Uvažuji o vypovězení smlouvy,hold budu doplácet .Technici poslední dobou se dost zhoršily.Takový roky u jsem u kabelové společnosti .No nic IPTV  mám v bytě dvě tak asi .

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Já mám silný dojem, že HD DVR Mediabox je jen podvod. Kromě toho, že je neskutečně zasekaný a přepnutí kanálu mu trvá klidně i 20s, tak to vypadá, že reálně ani nenahrává na údajný integrovaný disk. "Nahrané" pořady totiž nejdou ve večerních hodinách vůbec přehrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...