Přejít na obsah

starý odkoupený modem EPC3208 a internet300+


Návštěvník Drejkys

Doporučené příspěvky

Návštěvník Drejkys

Tak snad mám konečně hotovo,všem vám tu moc děkuji za rady ke zdárnému úspěchu 😉 

Nejdříve jsem opětovně vyzkoušel staré cisco epc3208 a opět net vypadával při stahování torrentů, projevovalo se to v nepravidelných intervalech a vždy když padla rychlost tak jsem hned najel do administrace modemu a tam byli prohozené kanály 7 a 8 a následně se odpojili upstream kanály a celé to opět naběhlo. Možná že kdybych v nastavení torrent klienta upravil počet spojení nebo max rychlost trochu snížil, tak by to třeba pomohlo, ale já nakonec na rady zde pořídil Technicolor TC7200 a tam snad problém není a hlavně oproti compalu nelítají odezvy. Mám to velmi krátce zapojené tak uvidíme jak to bude stabilní. A samozřejmě v režimu přemostění. 

Co bych chtěl hlavně zdůraznit je že při posledních 2 telefonátech na UPC jsem byl velmi mile překvapen vstřícností a ochotou 2 různých zaměstnanců na lince. Přepojení z compalu na cisco jsem sice čekal 24-hodin, ale paní byla tak ochotná že mi to vůbec nevadilo. No a dnes mi technicolor připojili prakticky okamžitě a to mě úplně dostalo. Já vlastně nikdy za celých 15let co máme karneval a následně UPC neměl s jednáním vážný problém. Vše je jen o lidech jako všude. Teď to nechám trochu uležet a potom dám vědět jak jsem nebo nejsem spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Drejkys

vpa: jak jsi to vyřešil? S tím Wi-Free si nejsem jistý, nepoužívám to, ale myslím že v režimu bridge fungovat nebude. Nicméně jestli máš za ciscem ten vlastní kvalitní router tak vidím jako dost nevhodné aby NATovalo i cisco a ještě ti to degradovalo rychlost. Za to přeci Wi-Free nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, máš pravdu :

Tip: Máte-li jiný modem UPC (jiný než Cisco 3925, TC7200, Compal), není nutná výměna zařízení, abyste se mohli sami připojit k síti UPC Wi-Free mimo Váš domov. Důležité je mít službu Wi-Free aktivní (zaregistrovanou), pro kontrolu Vašeho nastavení se přihlaste do samoobsluhy Moje UPC.

 

 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...