Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Jsem to tusil. Wifi mam doma a co mam doma ? Prece upc. Tak proc neudelaj nejake smluvni podminky s operatorem, aby sledovani teto aplikace bylo nezavisle na fup,kdyz uz jednou upc platim. Tak proc jeste platit operatorum za limity internetu. Maj to pekne spocitane.

S jakým operátorem? Víš kolik je na trhu ISP? Nebo kolik je mobilních operátorů (bráno vč. virtuálů)? V prvním případě tisícovky a ve druhým už možná stovky, ale i kdyby desítky, tak je to furt dost na to, aby takový smlouvy byly prakticky nerealizovatelný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jinak, myslíte, že by potom byla ta služba zadarmo? Už vidím, jak třeba O2 řekne - tak jo, můžete u nás v síti využívat konkurenční službu a my naším zákazníkům nebudeme ta data, která činí měsíčně tak desetinásobek přenesených dat, započítávat do FUP limitu. Tohle mi pro tebe uděláme konkurente.

 

Zkuste se nad věcmi zamyslet nejen z Vašeho pohledu. My lidé/zákazníci nejsme středem vesmíru.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

Lukas: co nechapes na to, ze je ciste tvuj problem jestli a jak budes vyuzivat horizon go? To ze te omezuje mobilni provider neni problem upc,ale tvuj. Exiwtuji i neomezene tarify.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Lukas: co nechapes na to, ze je ciste tvuj problem jestli a jak budes vyuzivat horizon go? To ze te omezuje mobilni provider neni problem upc,ale tvuj. Exiwtuji i neomezene tarify.

 

Přesně tak,záleží na každém jestli bude službu využívat.

Jak je vidět ze zahraničí tak službu využívají cca. 2-3% zákazníků,kteří nevydrží bez TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník moje88

Ach jo, a WP zase nic. Ale tak kdo by si taky koupil zařízení s WP, když se na něj nic nevyvíjí, že? Takže, nejdříve dejte aplikace i na WP a pak si to lidi budou kupovat :) V životě bych už nekoupil zasekanýho androida, ale tohle mě už štve. Vše jen pro Android a iOS. :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník moje88

No nevím :D Měl jsem celkem ještě nedavno telefon s androidem, nainstaloval jsem si aplikace a bylo to téměř nepoužitelný. A to nemluvím o tom, že když jsem chtěl někomu zavolat, tak trvalo půl minuty než to začalo vytáčet :shock: Zlatý Win 8.1. Svižný systém, ale nikdo to nechce, protože na to nejsou aplikace. A proč nejsou? Protože se všichni vymlouvají na to, že nikdo nekupuje telefony s Win. A jsme v začarovaném kruhu. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...