Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

moje88: jojo samsung je zrovna značka na dvě věci... Co se jim v nižěí cenovce pdoařilo za 2 roky je momentalně snad jen galaxy s3 neo. Lumia 820 je celkem v klidu, až na ten blbej displej...

Kde chodiš na ty žvasty. Kdo jiny ma promakanějši nadstavbu než Samsung. Odpovim ti....nikdo. A WP to je akorat tak system k smichu a hroznějši věc jsem na founech ještě neviděl. Zlatej Symbian.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman

návštěvník: jaký žvásty? bavím se tady o mobilech do 5000 a to co nabízí samsung tak je hodně mrzuté. O žádné nádsvavbě jsem nemluvil a krom toho, existují mnohem lepší androidy jak ten samsungův, například miui. cyanogenmod, a další ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Lukáš Polák

Redaktor DigiZone.cz

Re:www.horizon.tv

 

« Odpověď #1 kdy: Dnes v 18:15:10 »

 

To, co teď nabízí Horizon GO, je jen zlomek toho, co bude umět Horizon. Jen si ještě musíte počkat. Máme za sebou rozhovor s generálním ředitelem UPC, panem de Kloetem, v němž mj. prozradil, kdy by chtěli tuto platformu v České republice spustit. Čekáme na autorizaci a věříme, že vám interview budeme moci v dohledné době zprostředkovat. Ideálně příští týden, v úterý 11. listopadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za exkluzivní informace se holt platí. Nebo víte o nějaké jiné redakci, která v UPC v Holandsku byla také a bude to mít zdarma? :mrgreen:

 

Jinak já jsem už aplikaci zkusil a na mobilu funguje bez problémů. Teď to zkouším na PC a taky dobrý. Já jsem s kvalitou obrazu spokojen a těší mě, že to bude ke Komfortu zdarma. Ne, že bych TV nějak extra vyhledával, ale je to příjemný doplněk, který se může hodit. I ten počet stanic, přestože jich tam pár chybí, celkem stačí. Já tímto UPC děkuji.

 

Jediná "vada", resp. vlastnost, je ta, že to běží s 10s zpožděním a že to nejde mimo ČR - což mi je ale šumák.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...