Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Tak jsem to už našel v PDF ceníku, abych měl AXN Black a AXN White, i když je mám v Komfortu, musím si připlatit plus za 69,-, aby se mi objevily i v Horizonu :shock:

No tak tam máte ty AXN jako nějaký bonus :) To by jste naopak měl být rád, že Vám jdou ne? Nemáte na vyúčtování nějakou položku navíc? Nějaký ten bonus?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky, trochu jsem prošel výpis UPC s mobily a tablety, kde Horizon Go funguje.

Všechno je vyšší cenová kategorie.

Tato služba pro obyčejné (méně majetné) uživatele (zatím) není.

Pokud funguje Horizon Go (zvuk i obraz) na mobilu nebo tabletu do 3000,-Kč ... dejte sem vědět.

Na mém tabletu za 2000,-Kč je funkční pouze zvuk, obraz nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dave67

A těm, co to na tabletu neběží mají smůlu nebo je šance na změnu ? Po mobilu s WP a tabletu Ainol Novo Hero mi zbývá počítač, a většinou když jsem u počítače, jsem u televize... :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tablet GOCLEVER QUANTUM 785, procesor Cortex A9 2x 1.3GHz, integr.graf.čip PowerVR SGX540, Android 4.2.2. verze jádra 3.4.0+.

Vše se bezproblémů nainstaluje, spustí se všechny TV kanály, ale jde pouze zvuk ... obraz je statický z pořadu.

Ptal jsem se techniků UPC ... asi jde o tablet, který zatím ??? s Horizont Go plně nejede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Máme doma 2x tablet Samsung T2100-vše funguje, dále 2x telefon Samsung Galaxy SIII, jeden se stock android 4.3 a ten druhý root android 4.4.4, také vše funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...