Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník black13
...Disney Channel, Duck TV, Travel Channel, ČT D, Nat Geo Wild, Relax Rebel, Relax, Šlágr, Discovery Channel, Discovery World, Discovery Science, Deadly Women a TLC...

Deadly Women? To co mate v ceskom UPC za stanice? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Ahoj jsem osobně zvědavý kolik zákazníků tuto službu využije v ČR.

Dle informací Lib.Glob. využívá v současností službu zhruba 645000 zákazníku z 5 zemí světa kde má UPC celkém 21 milionů klientů. tj.3% zákazníků.

Podle mě v 4r bude služba ještě o něco méně populární,z mého pohledu je služba málo atraktivní,protože platí jen v ČR.

Dovedu si představit že bych jí využíl například při cestě na dovolenou,nebo při prac.cestě,jinak pro mě nevidím žádný význam.(prostě nejsem takový maniak,který musí koukat na Tv i v mobilu,nebo tablet,to si raději přečtu zprávy a v nejkrajnějším případě si ve vlaku pustím nějaký stahnutý film).

Takže když budu brát že češi jsou jako já asi více konzervativnější a raději si pustí Televizi,tak bych to viděl u nás tak na 2%.tj.8000 zákazníků.

 

A za další mám spíše otázku,protože moc nerozumím těm technickým věcem:

 

Když už se tedy někdo rozhodně že službu bude aktivně využívat třeba v Tabletu,při cestě po ČR(protože nevidím důvod se doma koukat do tabletu),a jaká tedy bude náročnost na data,které si dotyčný předplací u nějakého oprátora?(Vyplatí se mu to vůbec?).

 

 

 

Tak to vidím já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Já to vidím tak, že to řeší VPN a datová náročnost byla také zmiňovaná. FUP je individuální. Já s ním nemam problém,mam 20gb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Moment, ale každý si pustí jen to, co má předplaceno, ne? nebo je to zas jinak? a kanál Deadly Women neznám, spíš seriál se tak jmenuje a vysílá ho kanál Investigation Discovery, no, ale třeba je to něco especially for us :lol: Čím víc doku kanálů s tematikou vražd, vyšetřování atd, tím lépe. :cheers: Bude se moct nahrávat do PC při sledování na PC? Nevíte? :idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434
Já to vidím tak, že to řeší VPN a datová náročnost byla také zmiňovaná. FUP je individuální. Já s ním nemam problém,mam 20gb.

 

Opět upozornuji že tomu moc nerozumím.

Když tedy někdo bude sledovat tuto Tv v Notebooku,protože asi jinde to nebude mít smysl,když se tedy nejedná o úplného TV maniaka,který kouká na TV i v mobilu,tak na jak dlouho vám vydrží těch 20GB?

A nevadí vám že budete Tv platit dvakrát?

Tj. UPC a ještě Operátorovi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Btw komu se to služba nelíbí ať ji nepoužívá. Já v tom nevidím žádný problém. Chceš používat? Tak tady jsou podmínky za kterých to funguje. Pláč ohledně FUPu či teritoriální omezení ať si každý vyřeší jak umí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Četl jsem kolem 250mb/hodina na H+/LTE. Co budu platit 2x?

 

Podle mě tedy,aby jste mohl koukat tak musíte nejdřív být klientem UPC které určitě budete platit něco za využívání služeb a pak internetové připojené od svého operátora,pokud vám ho tedy např. neplatí zaměstnavatel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik

Pro ty s nabídkou Komfort je to free. Ano to je prerekvizita. Pokud se ti to nelíbí nebo nemáš potřebná data mas smůlu. Ale přeci jste nečekal ze se upc dohodne s mobilními operátory a budete mít streaming zdarma :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...