Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

Já jsem opravdu nečekal nic,protože pro mě je ta služba neatraktivní a ani jí využívat nebudu.(vydržím bez televize i celý týden a nemám absták).

A když už se koukám na televizi tak chci mít i zprávy v dobré kvalitě na velké obrazovce.

Tak se zařadím k těm 97% zákazníků UPC,kteří o ní nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Fachá někomu ten webovej odkaz? Mně tam akorát vyskočí hláška, že kvůli omezení práv to není dostupný v současný zemi a odkaz na 5 jiných států a jinak nic :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekl bych, že je to od UPC slušná nabídka. Startovních kanálů je dost a jsou tam i sportovní, cena je přijatelná, a že má v dnešní době málokdo dostatečný mobilní FUP je věc pouze dočasná. Ve městech, vesnicích a hotelech je možné využít wifi nebo pevné připojení (u ntb), a pokud to někdo bude chtít sledovat i na rybách nebo v lese mimo civilizaci, tak se musí rozhodnout jestli mu to za mobilní konektivitu s dostatečným FUPem stojí. V každém případě je to krok správným směrem, protože za pár let se současným datovým omezením u mobilního připojení budeme jen smát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník honziik
Fachá někomu ten webovej odkaz? Mně tam akorát vyskočí hláška, že kvůli omezení práv to není dostupný v současný zemi a odkaz na 5 jiných států a jinak nic :-(
to už je 3.11?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Violetka

Takže jestli to chápu dobře, to co píšou jako nabídka, bude bez ohledu na to, zda to člověk nyní odebírá či ne...jest tak? neodebírám třeba MGM, budu ho mít? :idea:

 

Nahrávat nepůjde, to už jsem se ptala na FB... takže suma sumárum... doufám, že se budou s O2TV go přetahovat kdo bude lepší...O2TV Go myslím nejde do notebooku, takže 1:0 pro UPC, ale, uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
Takže jestli to chápu dobře, to co píšou jako nabídka, bude bez ohledu na to, zda to člověk nyní odebírá či ne...jest tak? neodebírám třeba MGM, budu ho mít? :idea:

 

Nahrávat nepůjde, to už jsem se ptala na FB... takže suma sumárum... doufám, že se budou s O2TV go přetahovat kdo bude lepší...O2TV Go myslím nejde do notebooku, takže 1:0 pro UPC, ale, uvidíme...

 

Horizon Go přinese až 63 programů z nabídky kabelové televize UPC na displeje tabletů, chytrých telefonů a počítačů. Služba bude dostupná předplatitelům balíčků kabelových televizí UPC, od kterých se bude odvíjet i nabídka spustitelných kanálů.

 

Já to tedy chápu tak, že budu moci spustit jen to, co si platím :)

 

Zdroj: http://technet.idnes.cz/horizon-go-prin ... ntent=top6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...