Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
15 hours ago, homberg said:

ja jsem mel pred casem stejny problem na TV Boxu Geekbox. Kdyz jsem ho rootnul, horizon go prestal prehravat.

U me na telefonu jsem experimenty zjistil, ze Horizon Go se nelibi zapnuty Xposed Framework. Kdyz vypnu Xposed - a necham root - tak se Horizon Go rozjede.
Ovsem protoze Xposed je pro me zcela zasadni kvuli GravityBoxu, je tato cesta pro me neprijatelna ==> Horizon Go jsem prestal pouzivat. Takovou aplikaci necht si autor naboucha do trenek.
Zkousel jsem i nekolik starsich verzi Horizon Go (uz nevim, jake presne), ale nepomohlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Pokud je aplikace napsana hloupe, ani skutecna nepritomnost rootu nezmeni jeji presvedceni.
Viz napr. posledni aktualizace appky Tesco Clubcard, ktera spouste lidi prestala fungovat, protoze pry maji rootnuty telefon... i kdyz nikdy zadny root nemeli. A autori jen trapne na Google Play papouskovali nejake hloupe kecy, misto aby se chytli za nos a uznali, ze jejich detekci rootu zrejme psal nekdo z materske skoly.

20 minutes ago, Evzen said:

Zkousel jsem i nekolik starsich verzi Horizon Go (uz nevim, jake presne), ale nepomohlo to.

Ted jsem zkusil tu verzi postnutou na UlozTo (je to verze 2.3.3) - appka se spusti, prihlasim se, programy ukazuje, ale pri pokusu o sledovani jakehokoliv poradu naskoci chyba "Video nyni nelze prehrat (4101)".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Citovat

naskoci chyba "Video nyni nelze prehrat (4101)".

Vzpominam si, ze pri teto chybe pomohlo nekde v nastrojich zvolit rezim prehravani pomoci jadra IE11, ale to fakt uz varim z vody. Je to davno. Mozna to bylo i prohlizecem (tenkrat jsem pouzival Maxthon)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
1 hour ago, homberg said:

Vzpominam si, ze pri teto chybe pomohlo nekde v nastrojich zvolit rezim prehravani pomoci jadra IE11

To pujde na Androidu jen velmi obtizne 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Testoval jsem různé zdroje signálu na 4K OLED Philips, reference byl signál ČT1/ČT2 DVB-T2 ze Žižkova na 20cm interní anténu a co do kvality obrazu byly na první pohled viditelné rozdíly v pořadí:

DVB-T2, - odstup - HorizonGO (Airplay pres iPad do Apple TV 4K), sledovaniTV.app Apple TV 4K, - odstup- O2TV (4K box, plochý obraz jakoby přes digitální filtr šumu, utlumený zvuk)

bohužel na daném místě není DVB-C přípojka, OTTV přes VDSL20

jen škoda, že Horizon u nás zatím stále nepodporuje nativní aplikace Apple/Android TV, potvrdilo se, že co do kvality obrazu patří ke špičce

jediná výtka je, že HorizonGO má značné zpoždení vysílání, cca 15-20 sekund a to i přímo na kabelu, kde je to kolem 3-5 sekund, čímž konkurence netrpí

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, retron napsal:

Testoval jsem různé zdroje signálu na 4K OLED Philips, reference byl signál ČT1/ČT2 DVB-T2 ze Žižkova na 20cm interní anténu a co do kvality obrazu byly na první pohled viditelné rozdíly v pořadí:

DVB-T2, - odstup - HorizonGO (Airplay pres iPad do Apple TV 4K), sledovaniTV.app Apple TV 4K, - odstup- O2TV (4K box, plochý obraz jakoby přes digitální filtr šumu, utlumený zvuk)

bohužel na daném místě není DVB-C přípojka, OTTV přes VDSL20

jen škoda, že Horizon u nás zatím stále nepodporuje nativní aplikace Apple/Android TV, potvrdilo se, že co do kvality obrazu patří ke špičce

jediná výtka je, že HorizonGO má značné zpoždení vysílání, cca 15-20 sekund a to i přímo na kabelu, kde je to kolem 3-5 sekund, čímž konkurence netrpí

Live signál pro DVB-T2, SAT i pro kabelové operátory vyrábí sama ČT,

HEVC je náročnější než mpeg4, takže zpoždění by mělo spíše být u toho HEVC. Oboje je ve statmuxu, takže zase nějaké zpoždění

Signál pro OTT se prohání přes transcodery (encodery)  tím vzniká zase časové zpoždění. Zdá se mi trochu divné, že by O2 i sledování měly tak malé zpoždění (žádné)

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...