Přejít na obsah

Horizon Go


Návštěvník Anonym

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník djradek81
On 1/3/2019 at 9:35 PM, Trebor napsal:

Mám dotaz: jak rozchodit na této televizi od UPC Horizon Go? Nebo jinak zpětné spouštění pořadů?
Dnes jsem si nechal odvézt od UPC SetopBox a přivézt do slotu CA modul v domnění, že bez problémů dostanu do TV tu jejich aplikaci Horizon Go, když mám TV s Androidem - no, jenže já na TV přes Google Play prostě tuto aplikaci nenajdu, takže nemám co instalovat. Na mobilu a na PC ji najdu bez problémů. Jestli tohle nebude nějak možno rozchodit, tak to bych snad i raději přežil ty dva ovladače muset používat kvůli SetoBoxu.

Večer tedy trávím hledáním na netu a zdá se, že na Android TV to u nás není  podporováno (na Slovensku nově ano). Pak jsem někde našel, že někdo to tam nějak dostal, ale je ějaký problém s přetočenou úvodní obrazovkou ....  už mne to nebaví. Tohle vědět, tak jsem si fakt nechal ten box s ovladačem dalším 😞

Máte někdo nějaké fuknční řešení, odkaz na jasný postup?  Mám Sony KD-55XF9005 s Android TV.

Zde máš návod 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aplikace pro Android TV je opravdu dostupná jen na Slovensku, u nás ne. Proč tomu tak je a jestli je to trvalý, nebo dočasný stav, to nikdo tady neví. Kdysi tady na fóru někdo psal, že do TV s Androidem (tuším, že to byl Panasonic) dostal aplikaci určenou pro mobily a pak ještě instaloval aplikaci pro zabránění otáčení obrazovky, dokonce popisoval jakou. Je to ale už docela dlouho.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

android aplikace které nejsou oficiálně pro Android TV jdou "sideloadnout", ale kdo ví jak to bude s podporou ovládání přes ovladač ... v každém případě to, že je dostupná appka pro Android TV  na Slovensku a u nás ne je zase nějaká neschopnost našeho UPC, podobně jako pravidelné odhlašování z HBO GO 

 

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@novcze - jasně, že ta aplikace, která není určena pro Android TV nejde ovládat pomocí DO. Je třeba použít myš, případně Air Mouse.

BTW - Pokud vím, tak České a Slovenské UPC jsou jedna organizace, takže žádné "naše" neschopné UPC neexistuje. To, že aplikace na Slovensku funguje a u nás ne, je nepochybně záměr, ne chyba.

  • 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Modem Compal (černý), CA modul
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hour , namec napsal:

Jestli ono to,ze v Čr apka pro android tv nebyla spuštěna, nesouvisí s potencionálním prodejem UPC Čr Vodafonu🤔

To tak byt nemuze, protoze @David - UPC myslim tvrdil, jak se az do odprodeje vubec nic nemeni, jak se jede dal jakoby se spolecnost neprodavala a nedelila.

Takze to by nam urcite kvuli tomuhle neudelali 😂

Nejspis cesky UPC neciti dostatecny zajem nebo nevim...

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami , namec napsal:

Jestli ono to,ze v Čr apka pro android tv nebyla spuštěna, nesouvisí s potencionálním prodejem UPC Čr Vodafonu🤔

a na co že se čeká, až jim to schválí nějaký úřad? ... už aby to bylo, protože tahle univerzální výmluva je už trapná

  • Basic
  • -
  • Základní, Sport, Cinema
  • Compal CH7465
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad schválení úřadem - ano, čeká na rozhodnutí příslušných orgánů EU. V létě by už snad mělo být jasno.
Ad aplikace na android TV. Stávající vlastník UPC se prostě rozhodl, že ji prvně spustí na Slovensku. Dříve jsme tu měli zase jiné věci dříve jak Slováci nebo třeba i Poláci, Maďaři a Rumuni. Prostě se tak rozhodli a my s tím nikdo nic nenaděláme.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...