Přejít na obsah

Kaon 700 samospúšťanie


Návštěvník foreteller

Doporučené příspěvky

A nemohl by koukat víc potichu? 😀 Jako jasně že můžu vypnout ovládání TV přes hdmi, ale pak budu muset zapínat/vypínat TV ručně, takhle to zvládnu ovladačem od boxu. Pokud mě zdání neklame, tak box nemá oči, takže si pro aktualizaci rozhodně televizi pouštět nemusí 😂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to on ji zase po sobě vypne, to problém není. Problém je, že ji vůbec zapne 🤷🏻‍♂️ Sama televize když v noci aktualizovala EPG, tak rozsvítila kontrolku, ale ne obrazovku. Apple TV se upgraduje a nemá potřebu kvůli tomu zapínat televizi. Vlastně kromě VF boxu nemám nic, co by mělo potřebu si jen tak pro sebe pustit televizi. Navíc ten box je pod televizí, takže na obrazovku nemůže vidět i kdyby měl oči 😂

  • 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • VTV Premium, KCF-B4003HCO, 2x Conax
  • Praha 6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nemám problém se zapínáním STB když je spuštěna aktualizace ale mě se samovolně spouští i mimo aktualizace. Několikrát za den jdu kolem STB a svítí kontrolka zapnuto. Proto jsem zrušil ovládáni jedním ovladačem. 

@CableG - Souhlasím že by STB mohl aktualizace provádět na pozadí.

 

  • Basic
  • -
  • -
  • Compal CH7465, CA modul
  • Plzeň
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Programátoři klasicky špatně odvedli práci, nebo zařízení na to nemá po hw stránce (což se mi ale nezdá). Když se stb budí na jinou aktivitu než je sledování přes HDMI výstup, není důvod aby po HDMI posílal signál k zapnutí TV. Krom kontroly aktualizace takto musí fungovat např. naprogramovaný záznam pořadu na flešku. Obráceně takto funguje TV, když bude nahrávat nastavený pořad, není důvod aby šel obraz nebo se po HDMI zapínal  připojený receiver nebo soundbar.

  • Souhlasím 1
  • To se mi líbí 1
  • -
  • -
  • Základní
  • -
  • Praha
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...