Přejít na obsah

Kaon 700 samospúšťanie


Návštěvník foreteller

Doporučené příspěvky

Problém je v tom, že ta rada je nesmyslná. Já mám stb nastavený do ECO režimu, tedy s úplným vypínáním, a stejně se mi každý den ráno v 2:42 zapne a snaží se něco stahovat. A zatímco dříve po tomhle samozapnutí zůstaval v tom zaseklém zapnutém stavu (kdy na nic nereaguje a musí se vypnout dlouhým držením vypínače) max. jednou týdně, posledních několik měsíců je to naopak, tak jednou týdně se sám správně vypne a 6x zůstane zaseklý.

@tomus Ono tohle vypnutí natvrdo není moc zdravé (hlavně pokud máte připojený USB disk), je to v podstatě ekvivalent vytažení napájení, a mělo by být použito především jako nouzové vypnutí, když už žadná jiná možnost nefunguje. S tohohle vyplývá jediná rada pro @mbrazdil, která skutečně zabere - když vypnete televizi, vytáhněte napájecí kabel ze stb 😉 Nebo pak opravdu jen ten odchod jinam, kde nemají takhle strašné stb...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
59 minutes ago, marena said:

Problém je v tom, že ta rada je nesmyslná.

Muze bejt. Ale co jinyho cekas, ze ti helplajna rekne, kdyz s tim opravdu NEJDE v tomto okamziku NIC delat?

Zlatej CA modul! Advanced funkcionalita CA je zjevne nad schopnosti lepicu kodu, procujicich pro UPC, takze se v tom nikdo nevrta a proste to funguje.
Nahravani mam primo v TV a to je tak vsechno, co potrebuju. Nejake nesmysly ala zpetne zhlednuti opravdu v tak nefunkcni podobe, v jake to soudruzi z UPC provozuji, fakt nepotrebuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 hours ago, Evzen said:

Nejake nesmysly ala zpetne zhlednuti opravdu v tak nefunkcni podobe, v jake to soudruzi z UPC provozuji, fakt nepotrebuju.

Se vším ostatním naprosto souhlasím, ale s touhle větou souhlasit nemůžu. ZZ je to nejlepší, co za posledních x let UPC zavedla a zcela to mění koncept sledování televize. Já už naživo sleduju jen některé sportovní přenosy (a to zdaleka ne všechny, nejméně polovinu si pouštím později). Tak 90 % věcí vidím jen přes ZZ. Že to občas zlobí, to je pravda, ale mně (a musím to zaklepat na dřevo) teď vše jede už pár měsíců bez problémů.

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Potiz je v te spolehlivosti. Kdyz to spolehlive funguje jen zanedbatelne mnozine uzivatelu a naopak existuje statisticky vyznamna mnozina uzivatelu, ktera s tim ma dlouhodobe problemy, tak je to sluzba na pytel.
A presne o tom jsem psal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami , marena napsal:

Problém je v tom, že ta rada je nesmyslná. Já mám stb nastavený do ECO režimu, tedy s úplným vypínáním, a stejně se mi každý den ráno v 2:42 zapne a snaží se něco stahovat. A zatímco dříve po tomhle samozapnutí zůstaval v tom zaseklém zapnutém stavu (kdy na nic nereaguje a musí se vypnout dlouhým držením vypínače) max. jednou týdně, posledních několik měsíců je to naopak, tak jednou týdně se sám správně vypne a 6x zůstane zaseklý.

Set top box se mě pochopitelně každou noc také sám zapíná. Ale pokud ho vypínám jak jsem popisoval- natvrdo, tak už se nestává že by po aktualizaci zůstával zapnutý.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kuko61

Dnes prebehol update fw, citlive dialkove vyriešené, nesprávna rýchlosti pretáčania pri 5-tich šípkach opravená, zdajú sa mi mierne rýchlejšie reakcie v EPG a pri pretáčaní a preskakovaní. Reštarty neviem, uvidí sa za pár dní. Ale zatiaľ spokojnosť...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...