Přejít na obsah

Odstoupeni od smlouvy


Návštěvník carodejdobrodej

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
37 minutes ago, mirek.pansky@gmail.com said:

jako u UPC kde mi 150Mbs věčně běhalo na 60-70Mbs

Tak to bys mel hledat problem nejdriv PREDEVSIM U SEBE.
Jak jsem tady uz psal:

 

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami , Retiree napsal:

Zdá se, že popisovaný problém s uploadem na server http://speedtest.dkm.cz/ v MS Edge odstranila podzimní aktualizace Windows 10 October 2018

Potvrzuji, dneska jsem nainstaloval říjnovou aktualizaci a už mi to taky funguje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mirek.pansky@gmail.com
před 7 hodinami , technik napsal:

A kde jste pochytil tuto udivující informaci?

Jak tedy může UPC nabízet rychlosti 300 / 500 Mbps. které funguje?

Přečtěte si studijní práci Technického učení v Brně, pak si realně obejděte lidi co mají údajně 300/30 (500 jsem nikoho neviděl ani papírově) a změřte si to na neheknutým měřáku a uvidíte sám jak to lidem, v lepším případě běží maximálně do 150 Mbs.

Jo a pak si také přečtěte něco o historii fyziky, elektrotechniky atd. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
30 minutes ago, mirek.pansky@gmail.com said:

pak si realně obejděte lidi co mají údajně 300/30 (500 jsem nikoho neviděl ani papírově) a změřte si to na neheknutým měřáku a uvidíte sám jak to lidem, v lepším případě běží maximálně do 150 Mbs.

A co ten muj screenshot?
Ja nepracuju pro UPC , nemam potrebu si vymejslet. Proste to funguje a tvoje konspiracni teorie jsou nesmysl.
Na tvoje trolleni dal nema cenu reagovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami , mirek.pansky@gmail.com napsal:

Přečtěte si studijní práci Technického učení v Brně, pak si realně obejděte lidi co mají údajně 300/30 (500 jsem nikoho neviděl ani papírově) a změřte si to na neheknutým měřáku a uvidíte sám jak to lidem, v lepším případě běží maximálně do 150 Mbs.

Jo a pak si také přečtěte něco o historii fyziky, elektrotechniky atd. 

Něco z historie fyziky i elektrotechniky vím, vím dokonce jak funguje přenos signálu v koaxech.

Pokud budu měřit přenosovou rychlost linky, tak si ji vždy budu měřit na eth kabelu, nikoli na WIFi a tam těch 300/500 (dokonce jsem viděl reálný test DOCIS 3.1 s rychlostí 1,8 Gbps) změříte.

Jo a neměřím to na nějakém stupidním měřáku, ale stahováním dostatečně velkého souboru z uložiště

Proto je mi divné, jak je možné, že vlastně ta DVBC TV od UPC (nebo dokonce DVBT v klasických domácnostech) funguje.

Podle vás nemůže koax přenášet více jak 150 Mbps dat - to jsou vlastně 3-4 DVBC muxy nebo 6-7 DVBT/T2 muxů. Jak k nám tedy ty ostatní programy dostanou?

Mohl byste mi to prosím vysvětlit?

Pro info v rozvodech UPC je nyní 31 DVBC muxů s celkovým BR 1,4 Gbps, 7 DVBT muxů s BR 210 Mbps a až 24 DOCIS kanálů s BR 1,2 Gbps

 

Upraveno uživatelem technik
  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník black13
před 14 hodinami , mirek.pansky@gmail.com napsal:

Přečtěte si studijní práci Technického učení v Brně, pak si realně obejděte lidi co mají údajně 300/30 (500 jsem nikoho neviděl ani papírově) a změřte si to na neheknutým měřáku a uvidíte sám jak to lidem, v lepším případě běží maximálně do 150 Mbs.

Jo a pak si také přečtěte něco o historii fyziky, elektrotechniky atd. 

Jednoducho povedane, pises hluposti. Mam internet s deklarovanou rychlostou 500 Mbps a realne tu rychlost dosahujem. 

A co sa tyka toho obmedzenia 150 Mbps, skus si precitat aspon toto, aby si nebol za trubu. https://en.wikipedia.org/wiki/DOCSIS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mozno si doplna zakladne vzdelanie v odbore.. Shannonov teorem je z 1948, Viterbiho algoritmus kodovania z 1967.. oboje vyuzivane v DOCSIS modemoch, WiFi, mobilnych datach (CDMA/3G/LTE) ci DVB-S/T! Viterbiho pracu som cital este v rustine koncom 80. rokov (Rusi v casoch zeleznej opony nakupovali zapadnu vedecku literaturu a prekladali do rustiny, tie preklady boli velmi kvalitne.. na rozdiel od dnesnych "prekladov").. a dotycny pan je zakladatelom istej firmy Qualcomm (spolu s bratmi Jacobsovymi), bez nich by neexistovalo CDMA (cize po nasom 3G UMTS/HSPA) ani LTE..

Upraveno uživatelem quadra2030
  • Super
  • -
  • Základní
  • -
  • Bratislava
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...